Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,519 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,602 μηνύματα σε 78,036 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βοήθεια με το guitar pro 5

danaoula8

Μαθητής Β' γυμνασίου

H danaoula8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H danaoula8 έγραψε: στις 17:17, 14-02-09:

Εχω το guitar pro 5 και δεν ξερω πως μπαινουν οι tab και γενικα πως δουλευει...........
plz help.......
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Φοιτητής

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 18:28, 14-02-09:

πρεπει να κατεβασεις ταμπς πρωτα
Παράθεση

Uncle Ernie

Πτυχιούχος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O Uncle Ernie έγραψε: στις 22:44, 14-02-09:

Είναι λίγο δύσκολο να μάθεις να γράφεις σε πρώτη φάση, γιατί δεν είναι απλή ταμπλατούρα αλλά πρέπει να γράφεις με βάση τις αξίες κλπ. Αν θες απλά να δεις ενα tab με το που κατεβάσεις κάποιο αρχείο με επέκταση .gp5 ή .gp4 ή αντε και .gp3 λογικά θα στο ανοίξει αυτόματα με το Guitar Pro. Κάτω είναι τα όργανα και στο κύριο μέρος το tab. Ψάξτο λίγο, δεν είναι τόσο δύσκολο, θα βγάλεις άκρη.
Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 19:00, 16-02-09:

www.911tabs.com <-- βαζεις τιτλο τραγουδιου που θες, ελεγχεις αν υπαρχει ταμπλατουρα για guitar pro και κατεβαζεις. Μετα την ανοιγεις με το προγραμμα και ολα καλα κι ολα ωραια.
Παράθεση

Hey Joy

Φοιτητής

H Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 282 μηνύματα.

H Hey Joy έγραψε: στις 19:40, 16-02-09:

www.all4m.com

Εγώ αυτό χρησιμοποιούσα πριν χάσω το πρόγραμμα. Πολύ καλό.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Φινεύς

Βρείτε παρόμοια