Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,963 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,075 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 328 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φυσικό Πάτρας ή Επιστήμη των Υλικών Πάτρα ή Σεμφε;

dimitrisd

Νεοφερμένος

Ο dimitrisd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O dimitrisd έγραψε: στις 03:28, 14-07-19:

Γεια σας θα ήθελα με επιχειρήματα να μου πείτε ποια σχολή από τις 3 έχει καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση , επιπλέον αν αξίζει να επιλέξω μια χαμηλή σχολή σε μόρια που είναι η Επιστήμης των υλικών ενώ μπορώ μια από τις άλλες δύο . Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

χημεια4λαιφ

Φοιτητής

Ο χημεια4λαιφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O χημεια4λαιφ έγραψε: στις 11:40, 14-07-19:

Σπουδάζω ΤΕΤΥ Πάτρα, θα πας εκεί αν σε ενδιαφέρουν αποκλειστικά τα υλικά, είναι εξειδικευμένο Τμήμα, το φυσικό είναι πιο γενικό Τμήμα, για το σεμφε δεν ξέρω τι μπορείς να κάνεις μετά. Αν θες να ασχοληθείς με βιουλικα, νανουλικα κτλ τότε το ΤΕΤΥ είναι ο καλύτερος δρόμος. Η βαση είναι πολύ χαμηλή, οι περισσότεροι περνάνε εκεί από σπόντα κια δεν ενδιαφέρονται καθόλου για τη σχολή,αλλα άμα ενδιαφερθείς για τη σχολή μπορείς να ξεχωρίσεις πολύ εύκολα. Η σχολή είναι 4ετης και με μάστερ μετά που είναι απαραίτητο να κάνεις μπορείς να εξειδικευτείς σε κάθε κατηγορία υλικών αλλά αυτά θα τα δεις αν πας εκεί, νωρίς είναι ακόμη.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Yuki

Βρείτε παρόμοια