Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τους είναι τόσο δύσκολο να το φτιάξουν από το πρωί? :mad: Μπήκε μετά από ώρα και πάει μέχρι τα επιστημονικά πεδία μετα κολλάει. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκόπειου
ειναι καλο??
ειναι πολυ θεωριτικο?

ειναι μια χαρα σχολη . παντως επειδη το εψαξα και εγω πολυ φετος με τις πληροφορικες λογο ενος κοντινου ανθρωπου που εδινε θα σου προτεινα την πληροφορικη στο παπει και μετα το τμημα ψηφιακων συστηματων του παπει . ειναι και τα δυο παρα πολυ καλα και κατα την αποψη μου πιο ουσιαστικες σχολες απο την πληροφορικη στο χαροκοπειο , !


ρε μην ακους αυτα που σου λενε . το μαθηματικο δεν ειναι φιλοσοφικη . θελει διαβασμα αλλα εννοειται οχι τρελο διαβασμα . εγω καθε μερα μετα τη σχολη διαβαζω καμια ωρα το πολυ και στην εξεταστικη κανα 3-4ωρο τη μερα . και αυτο στη σεμφε που εχει πιο πολλα μαθηματα απο το μαθηματικο . επισης εμενα σε 3-4 μαθηματα καθε εξαμηνο με ενδιαφερει και η βαθμολογια . επομενως στο μαθηματικο εσυ αμα θες απλα να περνας ακομα και με μετριες βαθμολογιες με τακτικο διαβασμα βγαινει . καμια σχεση με γ λυκειου . ουτε το μισο διαβασμα της γ λυκειου δεν θελει . το προβλημα με το μαθηματικο ειναι το οτι επειδη ακομα και την μια ωρα που θα διαβασεις πρεπει να εισαι συγκεντρομενος γιατι οι εννοιες ειναι βαριες και δυσκολες στο τελος αμα δεν το αγαπας πραγματικα θα το παρατησεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
ειναι μια χαρα σχολη . παντως επειδη το εψαξα και εγω πολυ φετος με τις πληροφορικες λογο ενος κοντινου ανθρωπου που εδινε θα σου προτεινα την πληροφορικη στο παπει και μετα το τμημα ψηφιακων συστηματων του παπει . ειναι και τα δυο παρα πολυ καλα και κατα την αποψη μου πιο ουσιαστικες σχολες απο την πληροφορικη στο χαροκοπειο , !

Αρα τελικα στις Πληροφορικες της Αθηνας κατεληξες. 1)ΕΚΠΑ 2)ΠΑ.ΠΕΙ. 3)ΟΠΑ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ευχαριστω φιλε
δεν ξερω αλλα ακουω πολλα και διαφορα
θα το ανεβασω το μαθηματικο στην λιστα μου
και οτι γινει
εχει και το ονομα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ !

οσο για την πληροφορικη κοιταξα το προγραμμα σπουδων κι εδωσα προτερεωτητα στο χαρακοπειο
τωρα που το λες θα το ξανακοιταξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
και το μισο διαβασμα απο γ λυκειου παρα πολυ ειναι.εμενα καθηγητης μου ειπε πως 1ο ετος στο πολυτεχνειο και φυσικομαθηματικες σχολες αν πηγαινεις καθημερινα στη σχολη,κρατας σημειωσεις και διαβαζεις την ημερα 1 ωρα το 8 το εχεις χαλαρα.βεβαια,πρεπει αυτα να γινονται συστηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Timmy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Παιδιά μπαίνω στη σελίδα του μηχανογραφικού, βάζω τους κωδικούς πατάω επόμενο και μου βγαίνει κενή σελίδα. Το δοκίμασα αρκετές φορές.

Συμβαίνει σε κανέναν άλλον το ίδιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
σε μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
παιδιά μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε? επειδή κολάι το site (μου βγάζει error) και έχω φρικάρει λίγο μήπως τελείωσε η προθεσμία... LOL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ρημάδι θα το δηλώσω σε λιγo:
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΚΠΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΟΠΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΠΕΙ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Timmy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Και σε μένα ERROR βγάζει... Έλεος, μια σελίδα και δε μπορούν να τη λειτουργήσουν σωστά..
Νομίζω είναι μέχρι τη Παρασκευή. Μη σε πάρω και στο λαιμό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ναι μεχρι τις 12 του μηνα ειναι
πλακα θα εχει να μην μπορεσουμε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Παιδιά μπαίνω στη σελίδα του μηχανογραφικού, βάζω τους κωδικούς πατάω επόμενο και μου βγαίνει κενή σελίδα. Το δοκίμασα αρκετές φορές.

Συμβαίνει σε κανέναν άλλον το ίδιο??

Και εμένα το ίδιο. Μου βγάζει κενή σελίδα και πάνω αριστερά μόνο τον κωδικό μου γράφει και όχι και το όνομα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
ναι μεχρι τις 12 του μηνα ειναι
πλακα θα εχει να μην μπορεσουμε :worry:
Tρελανε μας Γιωργακη....τρελανε μας:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
κι εγω δεν το εχω κανει οποτε δεν το επιθυμω
κριμα θα ειναι να δωσουμε παλι του χρονου :mad:

Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής
ακουω γνωμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Kαλα εσυ αποφασισε τι θες ρε.....Κανα 2 μερες εχεις ακομα....Πριν ρωτουσες για μαθηματικο, τωρα για οικονομικα...
Τελοσπαντων, μια χαρα σχολη ειναι απο τις οικονομικες αμα ενδιαφερεσαι...Αλλα δηλωσε και ΛΟΧΡΗ πριν απ'αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Το ρημάδι θα το δηλώσω σε λιγo:
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΚΠΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΟΠΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΠΕΙ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ.

Την τελευταία που την βρήκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι, ξερει κανεις γιατι στη βεβαιωση προσβασης στη στηλη με τα προφορικα, στα μαθηματα που εγραψα χαμηλοτερα, ο βαθμος εχει πεσει απο το 20 ενω στα υπολοιπα παραμενει 20. Συγκεκριμενα στα μαθηματα πλην φυσικης-μαθηματικων που εγραψα πανω απο 18 τα προφορικα ειναι 20 ενω σε αυτα τα 2 απο 20 που μου ειχαν βαλει στα προφορικα εχει διαμορφωθει μαλλον σε σχεση με τα γραπτα. Ξερει κανεις τι παιζει γενικα με τη βεβαιωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εγω παντως προσπαθουσα ολο το πρωι να το οριστικοποιησω,τη μια μου εβγαζε error την αλλη δεν ανοιγε καθολου! Τελικα το οριστικοποιησα πριν 10 λεπτα! Αν ειναι δυνατον να προσπαθουμε 10 ωρες για ενα μηχανογραφικο! Και στο σχολειο που πηγα παλι δεν ανοιγε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Μόλις το οριστικοποίησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι, ξερει κανεις γιατι στη βεβαιωση προσβασης στη στηλη με τα προφορικα, στα μαθηματα που εγραψα χαμηλοτερα, ο βαθμος εχει πεσει απο το 20 ενω στα υπολοιπα παραμενει 20. Συγκεκριμενα στα μαθηματα πλην φυσικης-μαθηματικων που εγραψα πανω απο 18 τα προφορικα ειναι 20 ενω σε αυτα τα 2 απο 20 που μου ειχαν βαλει στα προφορικα εχει διαμορφωθει μαλλον σε σχεση με τα γραπτα. Ξερει κανεις τι παιζει γενικα με τη βεβαιωση?

ναι και σε μένα το ίδιο έγινε. Ο βαθμός όμως που σου έβαλαν στα προφορικά σε ανεβάζει στο μέγιστο βαθμό. Δηλαδή τι 20 να είχες τι αυτό που σου έβαλαν είναι το ίδιο. Νομίζω το κάνουν για να μην εκτεθούν οι καθηγητές (π.χ. να σου είχαν βάλει 20 και να έγραψες 5)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top