Ειδικές κατηγορίες στις ΣΣΑΣ σχολές

ανεπανάληπτη

Νεοφερμένος

Η ανεπανάληπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μάλλον αυτά είναι για άντρες. (?)
Γτ οι γυναίκες νομίζω πρέπει να έχουν διαφορετικά όρια.

Ή τα ίδια έχουν?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Όχι δεν έχουν τα ίδια αλλά πάνω κάτω σχέδον τα ίδια είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανεπανάληπτη

Νεοφερμένος

Η ανεπανάληπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!!!!!! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μάλλον αυτά είναι για άντρες. (?)
Γτ οι γυναίκες νομίζω πρέπει να έχουν διαφορετικά όρια.

Ή τα ίδια έχουν?? :D

Ισότητα σε όλα τα όρια.

Οι γυναίκες έχουν τα ίδια όρια με τους άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Παίδες ἓνας φίλος μου εἶναι ὀρφανός ἀπό πατέρα καὶ θέλει ΣΣΑΣ.
Τί προνόμια θὰ ἒχει σὰν εἰδική κατηγορία;
Θὰ μπεῖ λογικὰ μὲ ἂλλη βάση -σὰν εἰδικὴ κατηγορία-καὶ ἂν ναὶ μὲ πόσα μόρια περίπου;

Παίζει καθόλου ρόλο τὸ ὃτι ἡ μητερα του ἒχει ξαναφτιαξει τὴ ζωὴ της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Παίδες ἓνας φίλος μου εἶναι ὀρφανός ἀπό πατέρα καὶ θέλει ΣΣΑΣ.
Τί προνόμια θὰ ἒχει σὰν εἰδική κατηγορία;
Θὰ μπεῖ λογικὰ μὲ ἂλλη βάση -σὰν εἰδικὴ κατηγορία-καὶ ἂν ναὶ μὲ πόσα μόρια περίπου;

Παίζει καθόλου ρόλο τὸ ὃτι ἡ μητερα του ἒχει ξαναφτιαξει τὴ ζωὴ της;
Δεν ανηκει σε ειδικη κατηγορια εκτος αν α) ειναι 3 αδερφια οποτε θεωρουνται πολυτεκνοι ή β) ο πατερας του ηταν στρατιωτικος και σκοτωθηκε εν ωρα υπηρεσιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παίδες ἓνας φίλος μου εἶναι ὀρφανός ἀπό πατέρα καὶ θέλει ΣΣΑΣ.
Τί προνόμια θὰ ἒχει σὰν εἰδική κατηγορία;
Θὰ μπεῖ λογικὰ μὲ ἂλλη βάση -σὰν εἰδικὴ κατηγορία-καὶ ἂν ναὶ μὲ πόσα μόρια περίπου;

Παίζει καθόλου ρόλο τὸ ὃτι ἡ μητερα του ἒχει ξαναφτιαξει τὴ ζωὴ της;

Αν ο πατέρας του δεν ήταν στρατιωτικός, τότε ''χαιρετίσματα ΣΣΑΣ'' και πάει με τη γενική σειρά.

Επίσης, δεν ενδιαφέρει τον στρατό το αν η μητέρα του έχει φτιάξει τη ζωή της ξανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Μάλιστα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top