Γενικό - Συζήτηση για τα θέματα που "έπεσαν" στις εξετάσεις.

maria14698

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εδώ θα μιλάμε για οποιοδήποτε θέμα μας ενδιαφέρει !.!.!:clapup::clapup:

Αν θέλετε υλικό από οποιοδήποτε μάθημα απλά ζητήστε το και αν το έχω σας το στέλνω.

Επίσης τώρα στις εξετάσεις αν θέλετε να λέμε τι θέματα έπεσαν..

:(:(:(:(:hmm::hmm::hmm: Έχω πολύ άγχος για τις εξετάσεις, εσείς παιδιά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
τι τάξη πας τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
εγώ γράφω αρχαία πρώτο μάθημα αύριο... μόλις τελείωσα το διάβασμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleovoulos

Νεοφερμένος

Ο kleovoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Έχω γράψει Χημεία, Αρχαία, Φυσική και Πέμπτη Κείμενα. Σ' όλα μέχρι στιγμής έγραψα 20αρια απ' ό,τι μου είπαν οι καθηγητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria14698

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σας λένε οι καθηγητές τι γράψατε; Εμάς τίποτα!!! Έχω γράψει Ιλιάδα, Μαθηματικά και Χημεία.... Ιλιάδα το μόνο λάθος που πρέπει να έκανα είναι ότι έβαλα πολιτιστικό στοιχείο την τύχη των αιχμαλώτων, μαθηματικά ήταν εύκολα και Χημεία με έκαψε το σύμβολο του φωσφόρου αλλά δεν μετρούσε πολύ 0,3(ήταν μέρος μιας άσκησης) Φυσική και Αρχαία τι έπεσε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Που ειστε στην Ιλιαδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Που ειστε στην Ιλιαδα;

Στην Ραψωδία Ι εκεί που ο γέροντας φοίνικας καλεί τον Αχιλλέα να γίνει μύθων ρητήρ πρηκτήρ τε εργων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
χαχαχαχα πεθαίνω:laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top