Θεωρητική vs Τεχνολογική

Αδιάβαστος2019

Νεοφερμένος

Ο Αδιάβαστος2019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γειά θέλω να μου πείτε ποια κατεύθυνση θα επιλέγατε εσείς και γιατί και ποια έχει καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση.Επίσις αν μπορείτε πείτε και τις σχολές τις οποίες θα επιλέγατε εσείς και γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Tην κατεύθυνση της καρδιάς σου. :) Θα ήταν καλύτερο από το να ακούσεις υποκειμενικές one-sided απόψεις για τη ζωή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σαν να λέμε πορτοκάλια και αχλάδια!
Ακούς εκεί versus :wizard:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Καλησπέρα αδιάβαστε :D. Θα συμφωνήσω με τον npb εδώ, καλύτερο θα ήταν να διαλέξεις εσύ την κατεύθυνση της αρεσκείας σου. Όσον αφορά την επαγγελματική αποκατάσταση καλύτερη έχει σίγουρα η κατεύθυνση σπουδών οικονομίας και Πληροφορικής (η τεχνολογική έχει καταργηθεί εδώ και κάτι χρόνια). Και απλά για να απαντήσω στην ερώτησή σου, αν επέλεγα θεωρητική θα πήγαινα για ΣΣΑΣ στρατολογικό (κυρίως επειδή μου αρέσει ο στρατός και η συγκεκριμένη ειδικότητα (τη θεωρώ πιο ενδιαφέρουσα από ψυχολογία )) , εσύ πρέπει να επιλέξεις μια σχολή που να σου αρέσει το αντικείμενό της.). Από 4ο πεδίο, τη σχολή που είναι κάτω από το αβαταρ μου :D. Από εδώ και πέρα είναι δική σου επιλογή καθαρά. (το οτι εμένα μου αρέσουν τα συγκεκριμένα αντικείμενα δεν σημαίνει οτι θα σου αρέσουν και σένα.). Αυτά από εμένα, καλή συνέχεια σε ότι επιλέξεις να κάνεις και σου εύχομαι καλή επιτυχία στις πανελλαδικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Λεβεντια ,σαν "Αδιαβαστος"δεν εχεις και πολλες ελπιδες για τπτ!!:give_rose:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.


Προτείνω να δείτε το βίντεο όσοι δεν ξέρετε τι θέλετε να κάνετε στη ζωή σας. :shablon_03:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top