[Γ' Λυκείου] Ηλεκτρονική Εγγραφή

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Σήμερα πήγα να γραφτώ ηλεκτρονικά για τη Γ' Λυκείου αλλά δεν μπορώ να μπω στο site. Μόνο σε εμένα είναι down;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DerUntermensch

Νεοφερμένος

Ο DerUntermensch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ασπροβάλτα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα. Όχι, δεν είναι μόνο για εσένα down..Οι σελίδα δέχετε επιθέσεις DDoS τις τελευταίες μέρες.
Επίσης, έχει ανακοινωθεί παράταση εώςτην Τετάρτη 6 Ιουνίου 2018 και ώρα 22.00 (10.00 μ.μ.) , σύμφωνα με https://www.newsbomb.gr/ellada/paideia/story/888951/paratasi-gia-tis-e-eggrafes-se-gel-kai-epal οπότε υπάρχει ακόμα περιθώριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Καλημέρα :D

Η σελίδα δεν λειτουργούσε ούτε χτες, ούτε σήμερα το πρωί. Τώρα όμως έχει επανέλθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Κι εμένα μου το έκανε αυτό στην αρχή για μερικές ώρες. Από την διεύθυνση στο σχολείο, μας είπαν ότι συμβαίνει λόγω της υπερφόρτωσης του συστήματος. Σήμερα και αύριο είναι οι τελευταίες μέρες κι όλοι όπως φαίνεται τα άφησαν για τώρα... Κι έτσι δυνατό που είναι το σύστημα, κλατάρει αμέσως:pardon:δοκίμασε πολλές φορές μέσα στην μέρα και σε ώρες άκυρες που θεωρητικά δεν θα προσπαθούν πολλοί ακόμα μαζί σου ;-)

Επίσης, έχει ανακοινωθεί παράταση εώςτην Τετάρτη 6 Ιουνίου 2018 και ώρα 22.00 (10.00 μ.μ.) , σύμφωνα με https://www.newsbomb.gr/ellada/paideia/story/888951/paratasi-gia-tis-e-eggrafes-se-gel-kai-epal οπότε υπάρχει ακόμα περιθώριο.
Τώρα το είδα αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Τώρα ζητάει οπωσδήποτε σταθερό τηλέφωνο, αλλιώς δεν μπορώ νε προχωρήσω. Δεν έχουμε σταθερό τηλέφωνο. :russian_roulette:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Τώρα ζητάει οπωσδήποτε σταθερό τηλέφωνο, αλλιώς δεν μπορώ νε προχωρήσω. Δεν έχουμε σταθερό τηλέφωνο. :russian_roulette:
Εφόσον δεν έχετε και το πεδίο είναι υποχρεωτικό, μήπως με την ανάλογη συγκατάθεση να βάζετε κάποιου κοντινού συγγενή (πχ κάποιου θείου / θείας κτλ) ;
Ιδέες βάζω, μην σας πάρω και στο λαιμό μου. :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα ζητάει οπωσδήποτε σταθερό τηλέφωνο, αλλιώς δεν μπορώ νε προχωρήσω. Δεν έχουμε σταθερό τηλέφωνο. :russian_roulette:

Δώστε το σταθερό του κοντινότερου στο σπίτι σας συγγενή ή φίλου. Ενημερώστε τον ότι αν τον πάρουν τηλέφωνο για κάποια διευκρίνιση (που δεν το νομίζω), να τους δώσει το κινητό σας τηλέφωνο για να επικοινωνήσουν μαζί σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ή μπορεί απλά να βάλει το κινητό τηλέφωνο :whistle:


(Καλά ρε παιδιά, πώς γίνεται να έχετε internet χωρίς σταθερή τηλεφωνική γραμμή; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Λάθος μου τελικά έχουμε το νούμερο, απλά το τηλέφωνο, τη συσκευή δεν την έχουμε.
Τέλος πάντων, τώρα μου λέει για Αποτυχία Ταυτοποίησης Κηδεμόνα. Καλά κρασιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DerUntermensch

Νεοφερμένος

Ο DerUntermensch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ασπροβάλτα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ο Κηδεμόνας με του οποίου τον κωδικό θα κάνεις την εγραφή στο taxisnet πρέπει να είναι ο ίδιος που είναι δηλωμένος στο σχολικό σύστημα ως κηδεμόνας .
Επιπλέον, σιγουρέψου ότι είναι γραμμένος με τους ίδιους χαρακτηρες στο taxisnet και στο σχολείο διότι σε περίπτωση που το ένα ειναι π.χ. γραμμένο με Ελληνικούς και το άλλο με Λατινικούς, το σύστημα δεν θα μπορέι να τους ταυτοποιήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ή μπορεί απλά να βάλει το κινητό τηλέφωνο :whistle:

Δεν μπορεί! Ζητείται αποκλειστικά και μόνο σταθερό τηλέφωνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Λάθος μου τελικά έχουμε το νούμερο, απλά το τηλέφωνο, τη συσκευή δεν την έχουμε.
Τέλος πάντων, τώρα μου λέει για Αποτυχία Ταυτοποίησης Κηδεμόνα. Καλά κρασιά!
Γι' αυτό πήγαινε στο σχολείο και ζήτησε να ελέγξουν την καρτέλα σου στο my school (αν λεγεται έτσι). Εκεί υπάρχουν όλα τα στοιχεία σου όπως έχουν καταχωρυθεί όταν έκανες για πρώτη φορά εγγραφή. Την αδερφή μου δεν μπορούσε με τίποτα να την ταυτοποιήσει το σύστημα, ρώτησε στο σχολείο και ανακάλυψε ότι της είχαν όλα αυτά τα χρόνια λάθος ημερομηνία γέννησης. Εκεί φαίνεται και ο κηδεμόνας που έχει δηλώσει και όπως είπαν τα παιδιά πιο πάνω, βάζεις τους δικούς του κωδικούς..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Ωραία γράφτηκα. Τώρα πρέπει να το εκτυπώσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DerUntermensch

Νεοφερμένος

Ο DerUntermensch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ασπροβάλτα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι.Απο οσο γνωριζω πρεπει να το εκτυπωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top