Λάτρεις της χημείας προσέλθετε!

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Εγω θα σας δωσω μια ιστοσελιδα με ασκησεις χημειας β γυμν ( μπορειτε να επιλεξετε κι αλλη ταξη)
https://xrisxron.gr/bg_x_askiseis.php
καληηηηη! Ευχαριστούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Αγαπούσα Χημεία στο λύκειο, και ας ήμουν θεωρητική ;)
Αααχ και ήθελα να σπυδάσω Χημεία... Αλλά με κατέστρεψε η Φυσική που ήταν στην κατεύθυνση και έπρεπε να την αποφύγω :P

Στην σχολη εχουμε φυσικη να φαν και οι κοτες (φυσικη 1,2 4 φυσικοχημειες ραδιο/πυρινικη χημεια κα) οποτε σε οποιον εχει θεμα με την φυσικη,δεν ενδείκνυται το τμημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Στην σχολη εχουμε φυσικη να φαν και οι κοτες (φυσικη 1,2 4 φυσικοχημειες ραδιο/πυρηνικη χημεια κ.α.)
Εσείς έχετε Φυσικές, εμείς γιατί να μην έχουμε Χημείες? (Μία έχουμε και αυτή επιλογής). Και μου λένε οι παλιοί φυσικοί ότι πριν κάποια χρόνια είχαν μπόλικες Χημείες. . . .

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εσείς έχετε Φυσικές, εμείς γιατί να μην έχουμε Χημείες? (Μία έχουμε και αυτή επιλογής). Και μου λένε οι παλιοί φυσικοί ότι πριν κάποια χρόνια είχαν μπόλικες Χημείες. . . .


δεν ζητησαμε τις φυσικες σας τις χαριζουμε ολες! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Εσείς έχετε Φυσικές, εμείς γιατί να μην έχουμε Χημείες? (Μία έχουμε και αυτή επιλογής). Και μου λένε οι παλιοί φυσικοί ότι πριν κάποια χρόνια είχαν μπόλικες Χημείες. . . .

Ααα...και εσύ Δία βλέπω είσαι λάτρης της Χημείας...:D:D:D:D
Χαίρομαι!!!!
Υ.Γ: Στο Φυσικό θυμάμαι ότι οι Φυσικοί την απέφευγαν τη Χημεία όπως ο διάβολος το λιβάνι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ααα...και εσύ Δία βλέπω είσαι λάτρης της Χημείας...:D:D:D:D
Χαίρομαι!!!!
Υ.Γ: Στο Φυσικό θυμάμαι ότι οι Φυσικοί την απέφευγαν τη Χημεία όπως ο διάβολος το λιβάνι!!!

βασιλακε ,βαλε στα παιδια καμια ασκησουλα ,ξερεις απο αυτες τις ευκολες που εχεις φτιαξει :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
βασιλακε ,βαλε στα παιδια καμια ασκησουλα ,ξερεις απο αυτες τις ευκολες που εχεις φτιαξει :devil:
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
Μπααααα.... κρίμα είναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ααα...και εσύ Δία βλέπω είσαι λάτρης της Χημείας...:D:D:D:D
Χαίρομαι!!!!
Υ.Γ: Στο Φυσικό θυμάμαι ότι οι Φυσικοί την απέφευγαν τη Χημεία όπως ο διάβολος το λιβάνι!!!
Αχμ.. Βασικα δεν εχω πολυ καταλαβει αυτο το μισος αναμεσα στα 2 μαθηματα
καληηηηη! Ευχαριστούμε!

Παρακαλω δεν κανει τιποτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αχμ.. Βασικα δεν εχω πολυ καταλαβει αυτο το μισος αναμεσα στα 2 μαθηματα

Αλληλένδετα είναι :P
Αν δε σ'αρέσει το ένα και σ'αρέσει το άλλο και το ένα το παρατήσεις, θα δυσκολευτείς απίστευτα στο άλλο!
Βασικά ούτε εγώ το καταλαβαίνω:whistle:
Αλλά τέςπα, δεν έχει σκοτώσει κανέναν η Φυσική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αλληλένδετα είναι :P
Αν δε σ'αρέσει το ένα και σ'αρέσει το άλλο και το ένα το παρατήσεις, θα δυσκολευτείς απίστευτα στο άλλο!
Βασικά ούτε εγώ το καταλαβαίνω:whistle:
Αλλά τέςπα, δεν έχει σκοτώσει κανέναν η Φυσική:P

αν το αφησεις θα σε αφησει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ρε παιδιά καμιά καλή άσκηση χημείας β γυμνασίου μπορείτε να βάλετε μπας και κάνω καμία επανάληψη?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θα σου έβαζα εγώ αν είχα την δυνατότητα να ψάξω τα παλιά μου τετράδια αλλά ο χρόνος τρέχει:P

Σε τι ακριβώς θέλεις να κάνεις επανάληψη; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top