Ποιά είναι η χειρότερη χυλόπιτα που "φάγατε" ποτέ;

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
H πιο άσχημη χυλοπίτα ήταν όταν (σαν βλάκας) ερωτεύτηκα για μοναδική φορά μέχρι τώρα... :worry:
@Pure_Seduction ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΣ ΑΥΤΟΟΟΟ ? :mad:

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Πέρσυ μου άρεσε ένα παιδί από το φροντηστήριο.Με κοίταζε επίμονα και έτσι νόμιζα ότι του άρεσα και εγώ,μέχρι που ένας φίλος μου με έψησε να παει να τον ρωτήσει τι πιστεύει για μένα ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων.Εγώ την ώρα που του μιλούσε συζητούσα με μια άλλη κοπέλα και καλά ότι δεν ξέρω τίποτα και έτσι.Αυτός στην αρχή νόμιζε ότι ο φίλος μου του έλεγε για την κοπέλα με την οποία συζητούσα,όμως όταν έμαθε ότι πρόκειτο για μένα λέει όχι,ευχαριστώ και φεύγει...
Εντάξει τώρα που το σκέφτομαι...καλύτερα,σιγά το κελεπούρι :pfff::pfff:
αλλά τότε ένιωσα τρομέρα άσχημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
:hmm: let me think..
Πέρα απο κάτι χαζοσυμβάντα, χυλόπιτα δεν θυμάμαι να έχω φάει πότε. Κι αυτό επειδή πότε δεν είχα ποτέ ΤΌΌΌΣΟ θάρρος ώστε να κάνω την 1η κίνηση, οχι επειδή όλοι μου λένε ναι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Γιατί υπάρχουν και καλές χυλόπιτες; Η χυλόπιτα μια είναι..την τρως και πας παρακάτω. :P Σιγά μην αισθανθούμε και άσχημα επειδή μας απέρριψε κάποια κοπελιά. Το μο()ναστήρι να είναι καλά..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Χιλοπιτα μια φορα στο δημοτικο χουφτωνα μια κοπελα και δεν της αρεσε και πηγα να την μπαλαμουτιασω και εβαλε τα κλαματα χιλοπιτα μεχρι... δακρυων

Μια αλλη φορα,ειμουνα σε ενα κλαμπ και πλησιασα μια κοπελα μιλφαρα και αρχισαμε να χορευουμε και γυρναει πλατη και κολαει τον κωλο της πανω μου,και βγαζει ενας φιλος μου το χερι του και την χουφτωνει με δυναμη,και ξαφνικα γυρναει και μου ριχνει μια σφαλιαρα-μπουνια στη μουρη μου και τα ειδα ολα,ζαλιστικα και αρχισα να παραπαταω και σκεφτομουνα μετα μηπως ηταν τραβελι με τοση δυναμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Χιλοπιτα μια φορα στο δημοτικο χουφτωνα μια κοπελα και δεν της αρεσε και πηγα να την μπαλαμουτιασω και εβαλε τα κλαματα χιλοπιτα μεχρι... δακρυων

Μια αλλη φορα,ειμουνα σε ενα κλαμπ και πλησιασα μια κοπελα μιλφαρα και αρχισαμε να χορευουμε και γυρναει πλατη και κολαει τον κωλο της πανω μου,και βγαζει ενας φιλος μου το χερι του και την χουφτωνει με δυναμη,και ξαφνικα γυρναει και μου ριχνει μια σφαλιαρα-μπουνια στη μουρη μου και τα ειδα ολα,ζαλιστικα και αρχισα να παραπαταω και σκεφτομουνα μετα μηπως ηταν τραβελι με τοση δυναμη

Συμπέρασμα απ'τις εμπειρίες σου:Κοντά τα κουλά σου,οι γυναίκες δεν είναι ντομάτες στη λαϊκή να τις ζουλάς ελεύθερα για να δεις αν είναι καλό πράμα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλοκαίρι διακοπές ήμουν σε ένα φασφουνταδικο με έναν φίλο μου και λίγο παραδίπλα κάθονται 2 μ..νάρες.
Εε τι να κάνω έπρεπε κάπως να πιάσουμε κουβεντούλα.
Φώναξα το παιδί για τις παραγγελίες και της είπα να κεράσει 2 σάντουιτς,ίδια με τα δικά μας,στις κοπελιές.
Έφτασε η παραγγελιά σ'αυτές,γέλασαν αλλά έστειλαν πίσω τα πιτόγυρα.
Μάλλον δεν τους άρεσε το τζατζίκι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
αχαχαχχααχ ...πλακα εχουν οι ιστοριες σας εγω απο την αλλη εχω φαει και εχω ριξει πολλες γιατι οταν μου αρεσε εστω και λιγο μια σαν παρορμητικος ορμαγα την ιδια μερα...μια καλη που θυμαμαι κλασσικα ειναι οτι ειπα σε μια 2 χρονια μεγαλυτερη να παμε βολτα και οτι θελω να της πω κατι, πηγαμε και εβρεχε με φιλησε σταυρωτα και μου λεει πως ειμναι και τι κανω (εγω 15 αυτη 17) και κατευθειαν της λεω σε θελω και παω να την φιλησω...τραβιεται και λεει :τι εχετε παθει ολοι και μου τα ζητατε?θα σκεφτω ποιον θελω και θα αποφασισω...ημουν ετοιμος να παω σπιτι να κοψω τα γεννητικα μου οργανα χαχαχαα αλλα μετα απο ενα καλοκαιρι με ηθελε και το πληρωσε με το ιδιο νομισμα...βεβαια εχω φαει και καποιες ποιο δραματικε πυ σιγουρα δεν θα θυμαμαι (λογω ποτου λογικα) εχω ριξει και εγω ομως κατι καφριλικες που μου αξιζε .....;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Σαν χυλοπιτα μπορω να πω κι εγω κατι προσφατο δικο μου.....
Ειχα 1μισο χρονο πολυ σοβαρη σχεση με μια κοπελα της ηλικιας μου...Ειχαμε και αποσταση το μεγαλυτερο διαστημα.Χωρισαμε και μετα για να την προσεγγισω παλι εκανα ενα βιντεο στο youtube με μουσικη που επαιζε σε μια στιγμη μας και με διαφορα λογια ...ουτε φοτο ουτε τπτ αλλο..... Λογια που σκεφτομουν πολυ ωρα και πραγματικα το εδειξα πρωτα σε 2 κολλητες της και συγκινηθηκαν τρελα και βαλανε τα κλαματα...το ονομασα ''Για την Χ'' και το ανεβασα στο youtube...Το ανεβαζω και στον τοιχο και μετα απο 2 μερες που μπηκε fb εκανε απλα Like (dafug? ) :confused: Oυτε ενα τηλ ουτε ενα μυνημα εστω ρε αδερφε τζαμπε ειναι....

Ε μετα τα πηρα ,ημουν και θεσσαλονικη βγηκα μπουζουκια ,μετα bedroom και εριξα κατι αλλες :whistle:


ΥΓ Οσο αυτο για την καλοπεραση κτλ που γραφατε πριν συμφωνω...λιγο φτυσιμο το χρειαζονται οι γυναικες...αν οχι φτυσιμο απλα να κρατας πολλα πραγματα για εσενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ε μετα τα πηρα ,ημουν και θεσσαλονικη βγηκα μπουζουκια ,μετα bedroom και εριξα κατι αλλες :whistle:

Ευτυχώς το έσωσες , γιατί μέχρι εκεί δεν το πήγαινες καλά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Έχω φάει πολλές και έχω ρίξει επίσης πολλές. Το συμπέρασμα που έβγαλα είναι πως όταν κολλάς σε μια γκόμενα, ή ''ερωτεύεσαι''( είτε μέσα σε σχέση είτε πριν), έχεις αυξημένες πιθανότητες να φας άκυρο ή να σε χωρίσει κτλ... Το ίδιο ισχύει σε μεγάλο βαθμό και για σας κυρίες μου που κολλάτε σε κάποιον πολύ ;) Από την άλλη και το τελείως φτύσιμο ενέχει μεγάλο ρίσκο και είναι αποτελεσματικό σε συγκεκριμένες μόνο περιπτώσεις.. Αυτό που κατα την ταπεινή μου άποψη είναι το καλύτερο , ειδικά σε κάποιες ''ντίβες'', είναι το "σκοτσέζικο ντουζ". Αρκετό ενδιαφέρον, πάγος, ενδιαφέρον, γράψιμο κ.ο.κ. Για να στηριξω την άποψη μου: 1) Μια κοπέλα μου άρεσε πολύ. Ξεκίνησα παγερά αδιάφορος. Σε λίγο δείχνω ενδιαφέρον, ψιλοκάνω κίνηση, παίζει μια ψιλοφάση και μετά .... πάγος για λίγο, μετά μου τα έριξε:D
2)Πριν 6 μηνες γνώρισα μια κοπέλα που αν και μετριότατη , τότε μου άρεσε. Κατευθειαν της μίλησα, αρχίσαμε να μιλάμε περισσότερο, βγήκαμε για καφέ, για ποτάκι, βολτίτσα κτλ. Εγω σε αυτό το σημείο έχασα την τακτική μου και όταν πήγα σε μερικες μερες να της "τα ρ'ιξω":P, έφαγα Χ. Γιατί; Γιατί όπως είπε σε μια φίλη της, με θεωρεί δεδομένο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
χυλοπιτα μεσω facebook υπαρχει? ρωταω γιατι τελος παντον νομιζω οτι με γουσταρει μια συμμαθητρια μου και ειπα να της μιλησω χθες μεσωfacebook της λεω καλησπερα διονυσια μου λεει καλησπερα της λεω πως παει και λεει με το καροτσακι της λεω και εγω νομιζα οτι πηγαινες με τα ποδια και μου λεει μου κοπηκαν απο τις κρυαδες σου και της λεω μετα απλα ηθελα να ρωτησω τι εχουμε στη φυσικη καλυνυχτα της λεω καλυνηχτα :) μου λεει τι εχετε να πειτε γι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
χυλοπιτα μεσω facebook υπαρχει? ρωταω γιατι τελος παντον νομιζω οτι με γουσταρει μια συμμαθητρια μου και ειπα να της μιλησω χθες μεσωfacebook της λεω καλησπερα διονυσια μου λεει καλησπερα της λεω πως παει και λεει με το καροτσακι της λεω και εγω νομιζα οτι πηγαινες με τα ποδια και μου λεει μου κοπηκαν απο τις κρυαδες σου και της λεω μετα απλα ηθελα να ρωτησω τι εχουμε στη φυσικη καλυνυχτα της λεω καλυνηχτα :) μου λεει τι εχετε να πειτε γι αυτο?

:stupid::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
χυλοπιτα μεσω facebook υπαρχει? ρωταω γιατι τελος παντον νομιζω οτι με γουσταρει μια συμμαθητρια μου και ειπα να της μιλησω χθες μεσωfacebook της λεω καλησπερα διονυσια μου λεει καλησπερα της λεω πως παει και λεει με το καροτσακι της λεω και εγω νομιζα οτι πηγαινες με τα ποδια και μου λεει μου κοπηκαν απο τις κρυαδες σου και της λεω μετα απλα ηθελα να ρωτησω τι εχουμε στη φυσικη καλυνυχτα της λεω καλυνηχτα :) μου λεει τι εχετε να πειτε γι αυτο?

:confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
χυλοπιτα μεσω facebook υπαρχει? ρωταω γιατι τελος παντον νομιζω οτι με γουσταρει μια συμμαθητρια μου και ειπα να της μιλησω χθες μεσωfacebook της λεω καλησπερα διονυσια μου λεει καλησπερα της λεω πως παει και λεει με το καροτσακι της λεω και εγω νομιζα οτι πηγαινες με τα ποδια και μου λεει μου κοπηκαν απο τις κρυαδες σου και της λεω μετα απλα ηθελα να ρωτησω τι εχουμε στη φυσικη καλυνυχτα της λεω καλυνηχτα :) μου λεει τι εχετε να πειτε γι αυτο?


Η Σία ήταν αδιάβαστη στη Φυσική εκείνη τη μομεντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
χυλοπιτα μεσω facebook υπαρχει? ρωταω γιατι τελος παντον νομιζω οτι με γουσταρει μια συμμαθητρια μου και ειπα να της μιλησω χθες μεσωfacebook της λεω καλησπερα διονυσια μου λεει καλησπερα της λεω πως παει και λεει με το καροτσακι της λεω και εγω νομιζα οτι πηγαινες με τα ποδια και μου λεει μου κοπηκαν απο τις κρυαδες σου και της λεω μετα απλα ηθελα να ρωτησω τι εχουμε στη φυσικη καλυνυχτα της λεω καλυνηχτα :) μου λεει τι εχετε να πειτε γι αυτο?


Κατι τετοιο μου θυμισες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χυλοπιτα μεσω facebook υπαρχει? ρωταω γιατι τελος παντον νομιζω οτι με γουσταρει μια συμμαθητρια μου και ειπα να της μιλησω χθες μεσωfacebook της λεω καλησπερα διονυσια μου λεει καλησπερα της λεω πως παει και λεει με το καροτσακι της λεω και εγω νομιζα οτι πηγαινες με τα ποδια και μου λεει μου κοπηκαν απο τις κρυαδες σου και της λεω μετα απλα ηθελα να ρωτησω τι εχουμε στη φυσικη καλυνυχτα της λεω καλυνηχτα :) μου λεει τι εχετε να πειτε γι αυτο?


:oops: Σύμφωνα με αυτά που μας είπες δεν νομίζω πως σε γουστάρει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top