Αγαπημένο ελληνικό νησί

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
ΛΕΣΒΟΣ και ξερο ψωμί :) :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σαν την Ικαριά δεν έχει πουθενά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Σε 2 νησιά έχω πάει όλα κι όλα... :P

Ζάκυνθος
Την αγαπώ.. Έχω καταγωγή από εκεί. Μικρός πήγαινα κάθε καλοκαίρι, δηλαδή παίζει να έχω πάει 9 με 10 φορές. Την αγαπώ. Αχ, το ξαναείπα? :P Την λατρεύω και ειδικά κάποιες απομονωμένες παραλίες είναι μαγευτικές.

Σίφνος
Από εκεί είναι ο άλλος μου παππούς. Μία φορά έχω πάει, το 2009 και μπορώ να πω ότι τα θυμάμαι όλα! Ήταν εξαιρετικά. Θυμάμαι είχα φάει πολλά παγωτά εκεί :P. Δεν έχει βέβαια πολύ χλωρίδα αλλά δεν με πειράζει προσωπικά :D. Θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως..

Φέτος μια θεία μου είναι Μήλο. Από τις φωτό έχω ενθουσιαστεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Be_Yourself

Νεοφερμένος

Η Be_Yourself αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σύρος
Ναξος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Σε 2 νησιά έχω πάει όλα κι όλα... :P

Ζάκυνθος
Την αγαπώ.. Έχω καταγωγή από εκεί. Μικρός πήγαινα κάθε καλοκαίρι, δηλαδή παίζει να έχω πάει 9 με 10 φορές. Την αγαπώ. Αχ, το ξαναείπα? :P Την λατρεύω και ειδικά κάποιες απομονωμένες παραλίες είναι μαγευτικές.

Ζάκυνθος :clapup:

Μου αρέσει το Ναυάγιο, το Μαραθονήσι. οι μπλε σπηλιές, το Κερί.
Κάνω το αγροτικό και έχει πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top