[Σχέση] Σταθερή ή ελεύθερη;

Προτιμάτε σταθερή ή ελεύθερη σχέση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 148)
  • Σταθερή

    Ψήφοι: 115 77.7%
  • Ελεύθερη

    Ψήφοι: 9 6.1%
  • Και τα δύο, ανάλογα με τον άνθρωπο και τις συνθήκες

    Ψήφοι: 24 16.2%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Επίσης τηλεφωνηματακια του στυλ "μωρό μου μ'αγαπάς?" όλη την ωρα είναι βαρετά
Τσουκ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Υπάρχει και η άλλη επιλογή βέβαια: καθόλου σχέση! ;)

ή οι επιλογές:

  1. σχέση για τα μάτια του κόσμου (και των συγγενών ή και των φίλων μας)
  2. σχέση μέσω sms / κλήση με απόκριψη / αναπάντητες κλήσεις
  3. σχέση μέσω facebook ή msn
  4. σχέση αναμονή στο ακουστικό (Μήτσο είμαι κρυωμένη)
  5. σχέση ρουτίνας λόγω ρουτίνας ===> βραδυές μοναξιάς σε ψηφιακά μέσα κοινωνικής δικτύωσης
  6. σχέση-δικαιολογία ή σχέση-ψέμα: σχέση με φαντάρο (μόνο για κοπέλες)
  7. σχέση από αυτή που πουλάει η αγορά (ένας νέος, μια νέα,..και τα υπόλοιπα μέσω συναισθήματος :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
για μενα ισχύει ακριβώς το αντίθετο δεν αντέχω τη σταθερή σχέση γιατί φέρνει υποχρεωσεις και νιώθω πως πνίγομαι!!!δεν μπορω να εχω τον άλλο πάνω από το κεφάλι μου όσο και αν τον αγαπάω

commitment issues my friend
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Σταθερή, δεν μου αρέσει να μοιράζομαι κάτι δικό μου :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ή οι επιλογές:

  1. σχέση για τα μάτια του κόσμου (και των συγγενών ή και των φίλων μας)
  2. σχέση μέσω sms / κλήση με απόκριψη / αναπάντητες κλήσεις
  3. σχέση μέσω facebook ή msn
  4. σχέση αναμονή στο ακουστικό (Μήτσο είμαι κρυωμένη)
  5. σχέση ρουτίνας λόγω ρουτίνας ===> βραδυές μοναξιάς σε ψηφιακά μέσα κοινωνικής δικτύωσης
  6. σχέση-δικαιολογία ή σχέση-ψέμα: σχέση με φαντάρο (μόνο για κοπέλες)
  7. σχέση από αυτή που πουλάει η αγορά (ένας νέος, μια νέα,..και τα υπόλοιπα μέσω συναισθήματος :D)
απο ποτε η σχεση με φανταρο ειναι σχεση-ψεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
απο ποτε η σχεση με φανταρο ειναι σχεση-ψεμα?

Στην σημερινή εποχή,γιατί εμείς οι κοπέλες το μόνο που κοιτάμε είναι το σεξ. Για αυτό και δεν υπάρχουν δεκαεξάχρονες παρθένες. Οπότε το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τον απατάμε. Άρα είναι σχέση-ψέμα.:rolleyes:

Έλα nPb,σε βγάζω και από τον κόπο να απαντήσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Στην σημερινή εποχή,γιατί εμείς οι κοπέλες το μόνο που κοιτάμε είναι το σεξ. Για αυτό και δεν υπάρχουν δεκαεξάχρονες παρθένες. Οπότε το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τον απατάμε. Άρα είναι σχέση-ψέμα.:rolleyes:

Έλα nPb,σε βγάζω και από τον κόπο να απαντήσεις. :P
Speak for yourself Γιοχανούλα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σχεση και ελευθερη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ας μου εξηγησει καποιος πως γινεται ελευθερη σχεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Και οι δύο προτάσεις είναι δελεαστικές. Ωστόσο, θα προτιμούσα σταθερή σχέση. Πιστεύω έχεις περισσότερα να επωφεληθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ας μου εξηγησει καποιος πως γινεται ελευθερη σχεση

Είσαι σε σχέση με κάποια,την απατάς,σε απατάει,αλλά δεν έχετε καθόλου τύψεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ας μου εξηγησει καποιος πως γινεται ελευθερη σχεση
Ελεύθερη σχέση είναι ότι συνάπτεις μια σχέση με κάποιων και υπάρχει αυτό το συναισθηματικό δέσιμο, αλλά δεν υπάρχουν περιορισμοί ως προς την σεξουαλική ζωή του καθενός. Αυτά τα δυο δηλαδή διαχωρίζονται και μπορούν αυτοί που την συνάπτουν να κάνουν ONS με άλλους ... παρτενέρ - απλά, δεν σημαίνει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fAzR

Νεοφερμένος

Ο fAzR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι μια σχεση θα πρεπει να ειναι σταθερη. Ο ιδιος ξεκινησα πριν λιγους μηνες μια σχεση την οποια ονειρευομουν σταθερη αλλα κατελειξε ελευθερη μιας και δεν ηθελα να περιορισω την ελευθερια της αφου την αγαπουσα.Ετσι κατεληξα να την αγαπω και ταυτοχρονα να προσπαθω να την ξεχασω (ωρες ωρες ποναει πραγματικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ελεύθερη σχέση είναι ότι συνάπτεις μια σχέση με κάποιων και υπάρχει αυτό το συναισθηματικό δέσιμο, αλλά δεν υπάρχουν περιορισμοί ως προς την σεξουαλική ζωή του καθενός. Αυτά τα δυο δηλαδή διαχωρίζονται και μπορούν αυτοί που την συνάπτουν να κάνουν ONS με άλλους ... παρτενέρ - απλά, δεν σημαίνει τίποτα.
ε αρα μου παρουσιαζεις κατι που δεν ειναι σχεση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fAzR

Νεοφερμένος

Ο fAzR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αυτη ειναι η λεγομενη ελευθερη σχεση, οκαθενας με την παρεα τοθ κιοταν θυμημει κανοθν λιγακι παρεα μεταξυ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ελεύθερη σχέση είναι ότι συνάπτεις μια σχέση με κάποιων και υπάρχει αυτό το συναισθηματικό δέσιμο, αλλά δεν υπάρχουν περιορισμοί ως προς την σεξουαλική ζωή του καθενός. Αυτά τα δυο δηλαδή διαχωρίζονται και μπορούν αυτοί που την συνάπτουν να κάνουν ONS με άλλους ... παρτενέρ - απλά, δεν σημαίνει τίποτα.
τοτε δεν ειναι σχεση:/:

βσκο καθενας μας οριζει καπως αλλιως τη σχεση.

αλλα κατα τη γνωμη μου δεν ειναι σχεση αυτο το πραμα,εναλλαγη συντροφων θα ελεγα πως ειναι και ενα σταθερο μπαλαμουτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top