Διακοπές ρεύματος

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:mad: Μου κόβεται το ρεύμα. :redface:

Εσάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Χθες 7-8:30 μ.μ είχα μια διακοπή. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ναι καθε μεσημερι μεσα στην ζεστη και εναγκαζομαι να κανω τις σημειωσεις μου ανεμηστηρα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εδω κοπηκε και χθες και σημερα -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Εμείς χθες 8.30 με 10 και κάτι.....:mad:
Είχαμε και γενέθλια στο σπίτι και τα κάναμε με φακό και φαναράκι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eδώ καθόλου.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Προχθες και τωρα κοπηκε το ρευμα...off topic μολις εγραψα 100 μηνηματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
εμας μας κοπηκε απο το πρωι μεχρι το μεσημερι στις 2....κοιτα παρακατω για να ξερεις:

https://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=84075&catid=3:mad:

και συνεχιζουν ακαθεκτοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
αν θέλει η ΓΕΝΟΠ να κάνει αγώνα ας κλείσει το ρεύμα στη Βουλή και στα υπουργεία :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
και εμας μασ κοπηκε(αγιος στεφανος) αλλα ρ παιδια 2.30 ωρες
ελεος...

Υ.Γ. οχι τπτ αλλο αλλα καθε φορα κοβεται μολις ξυπναω και δεν εχω τι να κανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
συμπαράσταση στον δίκαιο αγώνα της γενοπ δεη.. κόβω το ρεύμα και μόνος μου για χάρη τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μα με το ετσι θελω κλεινουν ρευματα...Μια μικρη επιχειρηση που δεν εχει να βαλει γενητρια τι θα κανει? Που ακουστηκαν αυτα τα πραγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
χαραμοφάηδες..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Μα με το ετσι θελω κλεινουν ρευματα...Μια μικρη επιχειρηση που δεν εχει να βαλει γενητρια τι θα κανει? Που ακουστηκαν αυτα τα πραγματα....

εχεις απολυτο δικιο κυριως για τα περιπτερα τ εχω ακουσει αυτο που εχουν παγωτα κτλπ...

συμπαράσταση στον δίκαιο αγώνα της γενοπ δεη.. κόβω το ρεύμα και μόνος μου για χάρη τους!

ωραιο βιντεακι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Μα με το ετσι θελω κλεινουν ρευματα...Μια μικρη επιχειρηση που δεν εχει να βαλει γενητρια τι θα κανει? Που ακουστηκαν αυτα τα πραγματα....
Δεν το κόβουν στους μαγαζάτορες και στις καφετεριες. Το κόβουν στα σπίτια του κοσμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
όχι, τίποτα, έτσι γιατί είμαστε μάγκες εμείς εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σ'εμάς ευτυχώς κόπηκε μόνο για 2 ώρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν το κόβουν στους μαγαζάτορες και στις καφετεριες. Το κόβουν στα σπίτια του κοσμου
Μπορεί να γίνει αυτός ο διαχωρισμός?Θέλω να πω,για παράδειγμα όταν το κόβουν σε μια περιοχή που έχει και μαγαζιά και σπίτια,μπορούν να το κόψουν μόνο στα σπίτια κι όχι στα μαγαζιά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Μπορεί να γίνει αυτός ο διαχωρισμός?Θέλω να πω,για παράδειγμα όταν το κόβουν σε μια περιοχή που έχει και μαγαζιά και σπίτια,μπορούν να το κόψουν μόνο στα σπίτια κι όχι στα μαγαζιά?:hmm:

Μπα νομίζω πως όχι!Εξαρτάται με τις γραμμές που περνάνε από την περιοχή!Χθες εμείς δεν είχαμε ρεύμα και ακριβώς απέναντι είχαν ανάψει όλα τα φώτα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Μπα νομίζω πως όχι!Εξαρτάται με τις γραμμές που περνάνε από την περιοχή!Χθες εμείς δεν είχαμε ρεύμα και ακριβώς απέναντι είχαν ανάψει όλα τα φώτα!;)

ακριβως ειναι αναλογα το πως παει το ρευμα δλδ την διοδο(δεν το ξερω ακριβως με τεχνικους ορους)

πχ κοντα στα νοσοκομεια και στα σπιτια που ειναι προς αυτη την διοδο δεν κοβεται ποτε το ρευμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top