Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Oι τοπογράφοι δεν με υπολόγιζαν πολύ αλλά εδώ έχω ρεύμα βλέπω όσο λείπω :P
Ψηφιζω vendetta. Με τη δολοφονια της ηρως ειναι πολυ πιθανη η αποχωρηση της RE. Αν ηταν η RE δολοφονος γιατι να το ρισκαρουν;

Πεστα βρε πουλάκι μου!!! Ηλίου φαεινότερον δεν είναι!!!?!?!?!? ;)

Ήμουν σίγουρη οτι θα πεθάνει η Ηρώ!!! Ο μοναδικός τρόπος για να ρίξουν στάχτυ στα μάτια των πολιτών!!! Τώρα η Resident είναι ηλίου φαεινότερον (το σκότωσα, το ξέρω :P) οτι είναι ΠΟΛΙΤΗΣ!


Χοχοχο! Όποιοι ψήφισαν Resident ω ναι είναι ΥΠΟΠΤΟΙ! :D

φχαριστώ... καλύφθηκα από την απάντηση αν και πιστεύω ότι τουλ 1 δολοφόνος δεν είχε ψηφίσει πριν τη δολοφονία.

γυρνώντας πάντως στα πρώτα ποστ....
για πολλές σελίδες η RE αναφέρει συνεχώς μόνο 3 ονόματα
αν ήταν ρουφ (ή ιερόδουλη) δεν θα έπρεπε να έχει δώσει με κάποιον τρόπο και 4ο όνομα?
σκοπός του ρουφ είναι να βοηθήσει τους πολίτες...

για μένα η RE είναι δολοφόνος ή... αθώα πολίτης πολύ παρεξηγημένη όμως

τέταρτο όνομα θέλεις ΚουΕ... vendetta! ;)

Χαίρετε:)
Μετά και τις τελευταίες εξελίξεις ''αποσύρω'' την ψήφο μου.Δεν ξέρω ούτε τι ήταν η Ηρώ,(ρουφιάνος?ιερόδουλη?)δεν είμαι σίγουρος για το τι είναι η RE και μάλλον δε θα το ρισκάρω.:hmm:Θα το σκεφτώ,αλλά προς το παρόν δεν ψηφίζω κάποιον;)
εσύ τώρα δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι παιχνίδι παίζεις... μάλλον πας να καλυφθείς... Αμα με ψηφίσουν πολλοί και βγαίνω ούτως ή άλλως θα ψηφίσεις κάτι άσχετο [ίσως και συν-δολοφόνο]. Αν πάμε τσιμα-τσίμα με κάποιον άλλο θα πεις ότι τελικά δεν σε έπεισα και θα με ξαναψηφίσεις ;). Καλόοοοοοο!

Εγω λεω οτι θαρχισεις να τα μετρας αν η RE αποδειχτει πολιτης xD

Όντως! Για να σε δω τότε ΚουΕ-ιερόδουλη! ;)

τότε θα με φάνε οι παίχτες
μετρημένα τα ψωμιά μου έτσι κι αλλιώς, γεγονός :P
απλά, ότι και να αποδειχτεί η RE, απλά, να θυμίσω ότι ήμουν πάντα πιστή στα λεγόμενα μου και τις υποψίες μου και δεν έκανα ποτέ "νερά"
είχα μια θεωρία... την οποία ακολουθώ απ την αρχή ως τώρα :P
της ιερόδουλης... indeed ;)



Συνοψίζοντας: Για μένα (μιας και ξέρω τι είμαι :P) οι δολοφόνοι πήγαν να καλύψουν τα νώτα τους δολοφονώντας τη δολοφόνο Ηρώ. Τώρα (Bill_Slayer) πάνε να καλύψουν τα νώτα τους και πιθανόν να προσπαθήσουν να με κρατήσουν μέσα γιατί αν αποκαλυφθεί ότι είμαι πολίτης η δολοφονία της Ηρώς θα πάει "χαμένη". Έξυπνο σχέδιο indeed!;)

Tόσο επειδή πιστεύω ότι είναι δολοφόνος (μετά από το μεγάλο τελευταίο του ποστ) όσο και για ... προφανείς από το πινακάκι λόγους, ψηφίζω vendetta.

Aν, που μάλλον, φύγω το βράδυ (θα τα ξαναπώ βέβαια μιας και έχω τελευταία λόγια ;)) θυμηθείτε... 1) Ηρώ 2) Δανάη 3) Bill_Slayer 4)vendetta ;)
KoυΕ: Ιερόδουλη ή 5ος δολοφόνος δεν είμαι σίγουρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Καταλήγοντας λοιπόν kajira για αρχή η ψήφος μου είναι όλη δική σου...Δεν ψηφίζω Neraida μόνο και μόνο επειδή ήταν δολοφόνος και στο προηγούμενο παιχνίδι...Πάντως μικρή νεραϊδούλα δεν σε βλέπω για πολύ ακόμα μέσα αν συνεχίσεις στο ίδιο μοτίβο...Είπαμε ήσουν στο προηγούμενο αλλά γιατί όχι και στο τωρινό...Προς το παρόν σώζεσαι από μένα...
Έχω εξηγήσει για ποιον λόγο δεν έχω ψηφίσει ακόμα τη Neraida...Το να θεωρώ κάποιον ύποπτο δεν σημαίνει και ότι τον ψηφίζω με τη μία...Τον παρακολουθώ όμως...Στο προηγούμενο παιχνίδι στο οποίο δεν συμμετείχες το κύριο επιχείρημα όλων κατά της Νeraidas είναι αυτό που έχω εγώ και τώρα...Και στο προηγούμενο ήταν δολοφόνα...

Εγω εχω πει καποιους απο τους λογους για τους οποιοους σε ψηφιζω. Αλλα δεν εχω ακουσει κανενα αντεπιχειρημα απο σενα. Αν δεν ειναι αρκετα ξεκαθαρα αυτα που εχω πει, ειναι τα εξης:
1ον εισαι εναντια στην RE που εγω θεωρω πολιτη(ή και ρουφιανο που το απευχομαι)
2ον Απο την αρχη του παιχνιδιου εισαι εναντιον της νεραιδας με κατι αστεια επιχειρηματακια, αλλά ποτε δεν την ψηφισες. Στο τελευταιο προσθεσε οτι εχω υποψιες για τη νεραιδα.
Δεν λεω οτι ειμαι σιγουρη για το ποιον σου, ουτε οτι εισαι ο μονος που κανει τετοιες υποπτες κινησεις, ουτε αποκλειω το να εισαι πολιτης και απλα να εχεις εναν αλλο τροπο σκεψης. Και φυσικα υποπτευομαι ενα σωρο αλλους. Αλλα απο καπου πρεπει ν' αρχισουμε xD
Αυτα.
Νομίζω δεν χρειάζεται καν να σου απαντήσω στο πρώτο σου επιχείρημα...Δεν στέκει καθόλου ως επιχείρημα...Επειδή θεωρείς την RE πολίτη και εγώ την ψηφίζω μετά ψηφίζεις εσύ εμένα...Και πως είσαι σίγουρη ότι η RE είναι πολίτης;;;:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Νομίζω δεν χρειάζεται καν να σου απαντήσω στο πρώτο σου επιχείρημα...Δεν στέκει καθόλου ως επιχείρημα...Επειδή θεωρείς την RE πολίτη και εγώ την ψηφίζω μετά ψηφίζεις εσύ εμένα...Και πως είσαι σίγουρη ότι η RE είναι πολίτης;;;:hmm::hmm::hmm:
1ον εισαι εναντια στην RE που εγω θεωρω πολιτη(ή και ρουφιανο που το απευχομαι)
Εχω μια θεωρια συμφωνα με την οποια η RE ειναι πολιτης κιεσυ δολοφονος :P προς θεου δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα. Εαν ησουν πολιτης ΓΙΑΤΙ να θελεις να φυγει η RE; (γενικο ερωτημα)
Οι δολοφονοι δεν θα ρισκαραν ουτε να χασουν ενα δολοφονο, ουτε και να αποκαλυψουν εναν. ΕΛΕΟΣ και πιθανοτατα υπαρχουν δολοφονοι που ψηφισαν RE. Η πιθανοτητα αυτη να ειναι δολοφονος ειναι περιπου 0,0000001% :P (ειδες δεν την αποκλειω.)

Α και για να το κανω ακομα πιο σαφες, θεωρω το παιχνιδι με τη νεραιδα οτι γινεται για λογους καλυψης και των 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εχω μια θεωρια συμφωνα με την οποια η RE ειναι πολιτης κιεσυ δολοφονος :P προς θεου δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα.

Lorelai έχω την εντύπωση ότι σου τα βγάζω με το τσιγγέλι...Όταν έχει κάποιος μία θεωρία εδώ μέσα τη λέει...Δεν την κρατάει για τον εαυτό του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
RE αν όπως υποστηρίζεις είσαι ρουφ τότε πώς εξηγείς τα παρακάτω?
Για κάποιο λόγο που δεν έχω προσδιορίσει ακόμα, εγώ νομίζω ότι αν ξανάβαλαν δολοφόνο θα βάλαν το καρεκλάκι...αλλά δεν έχω επιχειρήματα ομολογώ.
[ρουφιάνε... βγες να μου δώσεις ένα σημάδι ότι είμαι σε καλό δρόμο! :P]
Κι επειδή με έπιασε ένα αγχος ότι θα με φάνε και μετά δεν θα μπορώ να μιλήσω...
Bill_Slayer, Ηρώ, Δανάη και πιθανά Bill+Phoebe είναι οι υποψίες μου... (εναλλακτικά Youki, vendetta)
Ιερόδουλη μου κάνει η ΚουΕ... :hmm:
Αν ήσουν ρουφ τότε θα ήξερες ΣΙΓΟΥΡΑ τους 4 και θα έψαχνες τον πέμπτο! Εσύ επιμένεις απο την αρχή σε τρία ονόματα αλλά από κει κ πέρα κάθε φορά λες κ διαφορετικό όνομα...

Πάντως ήταν πολύ έξυπνο αυτό που κάνανε οι δολοφόνοι τους παραδέχομαι, βγάλανε την Ηρώ για να μη μάθει κανείς τι ήταν και αμέσως αθώα φαινόταν η RE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Δες το εντιτ vendetta
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
RE αν όπως υποστηρίζεις είσαι ρουφ τότε πώς εξηγείς τα παρακάτω?

δεν θυμάμαι να δήλωσα ποτέ ρουφιάνος καλό μ'! :)

Εγώ αθώος πολίτης στο κυνήγι των δολοφόνων δηλώνω ;)

[όπως και όλοι μας το θέμα είναι ποιός μας πιστεύει... εγώ εσένα πάντως όχι :devil:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
RE αν όπως υποστηρίζεις είσαι ρουφ τότε πώς εξηγείς τα παρακάτω?



Αν ήσουν ρουφ τότε θα ήξερες ΣΙΓΟΥΡΑ τους 4 και θα έψαχνες τον πέμπτο! Εσύ επιμένεις απο την αρχή σε τρία ονόματα αλλά από κει κ πέρα κάθε φορά λες κ διαφορετικό όνομα...

Πάντως ήταν πολύ έξυπνο αυτό που κάνανε οι δολοφόνοι τους παραδέχομαι, βγάλανε την Ηρώ για να μη μάθει κανείς τι ήταν και αμέσως αθώα φαινόταν η RE!

Ναι δικιο εχεις, αν ηταν ρουφ θα ηταν πολυ λογικο να αρχισει να το φωναζει λεγοντας 4 ονοματα σε καθε ποστ, κιετσι θα το μαθαιναν σιγουρα οι δολοφονοι :P Πως δεν το σκεφτηκε απο πριν. Πραγματικα θα πεσω απο τα συννεφα αν η RE ειναι δολοφονος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
δεν θυμάμαι να δήλωσα ποτέ ρουφιάνος καλό μ'! :)
κατσε μισο λεπτό οταν σου λέει η ΚΕ
για πολλές σελίδες η RE αναφέρει συνεχώς μόνο 3 ονόματα
αν ήταν ρουφ (ή ιερόδουλη) δεν θα έπρεπε να έχει δώσει με κάποιον τρόπο και 4ο όνομα?
και συ της απαντάς "οκ θες τέταρτο όνομα? vendetta λοιπον"! τι εννοείς?
μπορεί να μην το είπες ξεκάθαρα αλλά αυτό εννοούσες εμμέσως πλην σαφώς...

Εγώ αθώος πολίτης στο κυνήγι των δολοφόνων δηλώνω ;)

[όπως και όλοι μας το θέμα είναι ποιός μας πιστεύει... εγώ εσένα πάντως όχι :devil:]
φυσικά!!Είναι δικαίωμά σου να μη με πιστεύεις θα ταν κιολας περιεργο να συμφωνει δολοφόνος με πολίτη που τον κατηγορεί!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
θα ταν κιολας περιεργο να συμφωνει δολοφόνος με πολίτη που τον κατηγορεί!:D

ΑΚΡΙΒΩΣ! !!!

Μόνο που εγώ λέω ότι η διανομή των ρόλων είναι ανάποδα από αυτή που υποστηρίζεις εσύ ότι είναι! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εχω μια θεωρια συμφωνα με την οποια η RE ειναι πολιτης κιεσυ δολοφονος :P προς θεου δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα. Εαν ησουν πολιτης ΓΙΑΤΙ να θελεις να φυγει η RE; (γενικο ερωτημα)
Οι δολοφονοι δεν θα ρισκαραν ουτε να χασουν ενα δολοφονο, ουτε και να αποκαλυψουν εναν. ΕΛΕΟΣ και πιθανοτατα υπαρχουν δολοφονοι που ψηφισαν RE. Η πιθανοτητα αυτη να ειναι δολοφονος ειναι περιπου 0,0000001% :P (ειδες δεν την αποκλειω.)

Α και για να το κανω ακομα πιο σαφες, θεωρω το παιχνιδι με τη νεραιδα οτι γινεται για λογους καλυψης και των 2.

Ναι δικιο εχεις, αν ηταν ρουφ θα ηταν πολυ λογικο να αρχισει να το φωναζει λεγοντας 4 ονοματα σε καθε ποστ, κιετσι θα το μαθαιναν σιγουρα οι δολοφονοι :P Πως δεν το σκεφτηκε απο πριν. Πραγματικα θα πεσω απο τα συννεφα αν η RE ειναι δολοφονος.

Πιστεύεις ότι η RE είναι ρουφιάνα...Επειδή την ψηφίζω με ψηφίζεις...Η ίδια δεν δέχεται ότι είναι η ρουφιάνα ενώ η Δανάη εξηγεί γιατί η RE δεν είναι ρουφιάνα και συμφωνείς μαζί της...Μήπως φάσκεις και αντιφάσκεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Εχω μια θεωρια συμφωνα με την οποια η RE ειναι πολιτης κιεσυ δολοφονος :P προς θεου δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα. Εαν ησουν πολιτης ΓΙΑΤΙ να θελεις να φυγει η RE; (γενικο ερωτημα)
μου φαίνεται ότι τα έχεις μπερδέψει λίγο!:) Εαν με τη θεωρία σου ενας απο τους δύο είναι ο δολοφόνος και ο άλλος πολίτης και ο vendetta ειναι ο δεύτερος, τότε θα ψηφίσει τη RE γιατί είναι ο δολοφόνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πιστεύεις ότι η RE είναι πολίτης...Επειδή την ψηφίζω με ψηφίζεις...Η ίδια δεν δέχεται ότι είναι η ρουφιάνα ενώ η Δανάη εξηγεί γιατί η RE δεν είναι ρουφιάνα και συμφωνείς μαζί της...Μήπως φάσκεις και αντιφάσκεις;;;

Συνδέεις ανόμοια πράγματα. :P

Πρέπει να είμαι πολύ αδαής (και μετά από 6 γύρους παίκτρια και 1 γύρο ΣΕ δεν είμαι!) για να πάω να καρφωθώ ότι είμαι η ρουφιάνα. Να σου θυμήσω ότι ο ρουφιάνος βοηθάει τους πολίτες, αλλά άμα οι δολοφόνοι τον καταλάβουν πάει ακλαφτος :P. Προσωπικά, θεωρώ ότι ο ρουφιάνος σε αυτό το γύρο παίζει πολύ καλά. (και ναι, για όποιον πιστεύει ότι είμαιι ρουφιάνος μόλις... παίνεψα τον εαυτό μου :P).

Η Lorelai (που προσωπικά θεωρώ ότι είναι πολίτης) ΔΕΝ συμφωνεί με το επιχείρημα της Δανάης ότι δεν είμαι ρουφιάνος αν κατάλαβες καλά το ποστ της, ίσα ίσα έχει μια δόση ειρωνίας τύπου "ναι ηλίθιος είναι ο ρουφιάνος νομίζεις να αρχίζει να διατυμπανίζει ΟΛΑ τα ονόματα που ξέρει (ειδικά που κανένα από αυτά - αν θεωρήσουμε οτι είμαι εγώ η ρουφιάνα- δεν έχει φύγει μέχρι το μεσημέρι σήμερα από το παιχνίδι) και να πάει δλδ να καρφωθεί στους δολοφόνους μόνος του..."

Κάποιος προσπαθεί να διαστρεβλώσει τα ποστ των υπολοίπων... Κάποιος δολοφόνος μήπως??? ;)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Πιστεύεις ότι η RE είναι ρουφιάνα...Επειδή την ψηφίζω με ψηφίζεις...Η ίδια δεν δέχεται ότι είναι η ρουφιάνα ενώ η Δανάη εξηγεί γιατί η RE δεν είναι ρουφιάνα και συμφωνείς μαζί της...Μήπως φάσκεις και αντιφάσκεις;;;

Ελεος δεν συμφωνισα... Ειρωνικο ηταν. Εσυ θα δεχοσουν οτι εισαι ρουφιανος αν ησουν στη θεση της; Δεν μπορει να το κανει αλλωστε, δεν επιτρεπεται να πει τι ειναι. Ειμαι 49-50 για το αν ειναι πολιτης η ρουφ. Ναι το ενα που λειπει παει στην περιπτωση που ειναι δολοφονος.
Δεν ειπα οτι σε ψηφιζω μονο γιαυτο το λογο. Εσυ, περα απο αυτα που λεει η Δαναη, δεν μας ειπες γιατι ψηφιζεις RE παντως... ΑΑΑΑ! ναι για να ξεκαθαρισει το τοπιο. Αλλα ελα ομως που εμενα αυτο δεν με πειθει.

μου φαίνεται ότι τα έχεις μπερδέψει λίγο!:) Εαν με τη θεωρία σου ενας απο τους δύο είναι ο δολοφόνος και ο άλλος πολίτης και ο vendetta ειναι ο δεύτερος, τότε θα ψηφίσει τη RE γιατί είναι ο δολοφόνος!

Δεν ειπα οτι ενας απο τους 2 ειναι δολοφονος. Ειπα οτι νομιζω πως η RE ειναι πολιτης και ο vendetta δολοφονος. Δεν θα με τρελανετε εσεις οι 2 xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Χαχα vendetta....σταματα να ψηφίζεις με +1 τα ποστ των συνδολοφόνων σου...καρφωνεσαι και τους καρφώνεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Χαχα vendetta....σταματα να ψηφίζεις με +1 τα ποστ των συνδολοφόνων σου...καρφωνεσαι και τους καρφώνεις!!!!!
για τόσο χαζό τον κόβεις που θα ψήφιζε εμένα τη "συνδολοφόνα" του τη στιγμή που η "ρουφιανα" μας κατηγορουσε κ τους δυο λιγα ποστ πιο πάνω??? ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
για τόσο χαζό τον κόβεις που θα ψήφιζε εμένα τη "συνδολοφόνα" του τη στιγμή που η "ρουφιανα" μας κατηγορουσε κ τους δυο λιγα ποστ πιο πάνω??? :worry:

Οταν με το καλό τελειώσει το παιχνίδι και αν τότε αποκαλυφθεί ότι έχω δίκιο και είσαστε και οι 2 δολοφόνοι τότε να θυμηθείς αυτό σου το ποστ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
(ειμαι οφλαιν μεχρι τις 8 σοου τσακωθειτε μονοι σας χD)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εσυ, περα απο αυτα που λεει η Δαναη, δεν μας ειπες γιατι ψηφιζεις RE παντως... ΑΑΑΑ! ναι για να ξεκαθαρισει το τοπιο. Αλλα ελα ομως που εμενα αυτο δεν με πειθει.

Θα σε παρακαλούσα πολύ να ανατρέξεις και να διαβάσεις το ποστ 347...
Όταν θέλεις να κατηγορείς κάποιον να μην αερολογείς...Να διάβαζεις όλα τα posts και στη συνέχεια να μιλάς και να βγάζεις συμπεράσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Πρέπει να είμαι πολύ αδαής (και μετά από 6 γύρους παίκτρια και 1 γύρο ΣΕ δεν είμαι!) για να πάω να καρφωθώ ότι είμαι η ρουφιάνα. Να σου θυμήσω ότι ο ρουφιάνος βοηθάει τους πολίτες, αλλά άμα οι δολοφόνοι τον καταλάβουν πάει ακλαφτος :P. Προσωπικά, θεωρώ ότι ο ρουφιάνος σε αυτό το γύρο παίζει πολύ καλά. (και ναι, για όποιον πιστεύει ότι είμαιι ρουφιάνος μόλις... παίνεψα τον εαυτό μου :P).

Ελεος δεν συμφωνισα... Ειρωνικο ηταν. Εσυ θα δεχοσουν οτι εισαι ρουφιανος αν ησουν στη θεση της; Δεν μπορει να το κανει αλλωστε, δεν επιτρεπεται να πει τι ειναι. Ειμαι 49-50 για το αν ειναι πολιτης η ρουφ. Ναι το ενα που λειπει παει στην περιπτωση που ειναι δολοφονος.
Δεν ειπα οτι σε ψηφιζω μονο γιαυτο το λογο. Εσυ, περα απο αυτα που λεει η Δαναη, δεν μας ειπες γιατι ψηφιζεις RE παντως... ΑΑΑΑ! ναι για να ξεκαθαρισει το τοπιο. Αλλα ελα ομως που εμενα αυτο δεν με πειθει.
εαν ένας ρουφ δεν ήθελε να καρφωθεί τότε θα έλεγε δυο-τρια ονόματα στην αρχή προσπαθώντας να τεκμηριώσει το γιατί και στη πορεία θα έλεγε και τα υπόλοιπα!:) αν έλεγε 3 κ μετα πέταγε πολλά κ διάφορα ονόματα τότε θα αποπροσανατολούσε όχι μόνο τους δολοφόνους αλλά και τους πολίτες (άρα θα είχε αποτύχει!):)
Χαχα vendetta....σταματα να ψηφίζεις με +1 τα ποστ των συνδολοφόνων σου...καρφωνεσαι και τους καρφώνεις!!!!!
εννοείς όπως κάνει η Resident Evil με τη Lorelai και σένα ας πούμε?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top