[2010] Πρώτη επιλογή Μηχανογραφικού?

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mairamik

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μονο αυτη την σχολη δηλωσες....,Ποια πολη σε ενδιαφερει??? Εχει καλες προοπτικες αν καταφερεις και την βγαλεις Μαρια.
Δυσκολη σχολη.

Α Ομαδα εισαι :redface: ??

οχι δηλωσα συνολικα 6 σχολες ολες θεσ/νικης. ναι Α ομαδα ειμαι :)
1. Τεχνολογια τροφιμων
2. διατροφολογια
3. τεχνολογια αλιειας-υδατοκαλλιεργειων
4. φυτικης παραγωγης
5. αγροτικης αναπτυξης και διοικησης αγροτικων επιχειρησεων (μουδανια)
6. ζωικης παραγωγης
αυτα.. και αμα δεν περασω θα ξαναδωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλες ειναι ειδικα οι 2 πρωτες.....Και εμενα θα με ενδιαφερε να περασω Διατροφολογια η κατι τετοιο αλλα βλεπεις μας συνεπειρε η Πληροφορικη και τωρα τρεχουμε! Θα περασεις μωρε γιατι να ξαναδωσεις?
Πως τα πας στα μαθηματα γενικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairamik

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλες ειναι ειδικα οι 2 πρωτες.....Και εμενα θα με ενδιαφερε να περασω Διατροφολογια η κατι τετοιο αλλα βλεπεις μας συνεπειρε η Πληροφορικη και τωρα τρεχουμε! Θα περασεις μωρε γιατι να ξαναδωσεις?
Πως τα πας στα μαθηματα γενικα?

α καλα τα παω...εβγαλα και καλο βαθμο απλα δεν θελω να το εχω σιγουρο γιατι θα παρουν αερα τα μυαλα μου και μετα αντε κατσε διαβασε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εγω δηλωσα 1.ΣΜΥΝ
2.ΣΜΥ
3.πληροφορικη αθηνα
4.αυτοματισμο πειραια
5.πληροφορικη λαμια
και κατι αλλες δεν θυμαμαι ακριβως ποιες :) εσυ φιλε κωστα τι δηλωσες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
α καλα τα παω...εβγαλα και καλο βαθμο απλα δεν θελω να το εχω σιγουρο γιατι θα παρουν αερα τα μυαλα μου και μετα αντε κατσε διαβασε...


Μακαρι ρε Μαρια..:P

εγω δηλωσα 1.ΣΜΥΝ
2.ΣΜΥ
3.πληροφορικη αθηνα
4.αυτοματισμο πειραια
5.πληροφορικη λαμια
και κατι αλλες δεν θυμαμαι ακριβως ποιες :) εσυ φιλε κωστα τι δηλωσες???


Λαζαρε εκανα ενα θεμα και λεω εκει τι εχω δηλωσει.....:D https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=58117
Παρεπιπτοντως οι σχολες καλες μεχρι εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mairamik

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω δηλωσα 1.ΣΜΥΝ
2.ΣΜΥ
3.πληροφορικη αθηνα
4.αυτοματισμο πειραια
5.πληροφορικη λαμια
και κατι αλλες δεν θυμαμαι ακριβως ποιες :) εσυ φιλε κωστα τι δηλωσες???

αχ ρε και γω ηθελα ΣΜΥ, ΣΤΥΑ και τα σχετιικα αλλα ειμαι κοντη ρε γ****ο :( οποτε :bye::bye: φανταρακια...χεχεχεχεχε οχι πλακα κανω ..πολυ μου αρεσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
αχ ρε και γω ηθελα ΣΜΥ, ΣΤΥΑ και τα σχετιικα αλλα ειμαι κοντη ρε γ****ο :( οποτε :bye::bye: φανταρακια...χεχεχεχεχε οχι πλακα κανω ..πολυ μου αρεσουν...


Δν χανεις και τπτ...:P Εκτος του οτι εισαι αμεσα τακτοποιημενος αν περασεις στρατιωτικες δν εχουν κατι αλλο να σου προσφερουν,κατα τη γνωμη μου.Σπαταλας ολη την ζωη σου μεσα :/::/::/::/:

Δικη μου αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top