Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,524 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,756 μηνύματα σε 78,045 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 181 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2019

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 18:58, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Agnwsth
Για να γλιτώσεις γράψιμο και τώρα πρέπει να απαντάς στον καθένα ξεχωριστά.. Απλά δώσε το λινκ.

Ειπα την πηγή.Βασεις 2019 CNN.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O TonyMontanaEse έγραψε: στις 19:07, Χθες:

Παρακαλω
1
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 19:11, Χθες:

Ευχαριστώ.
Παράθεση

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Johnjohnjohn έγραψε: στις 19:12, Χθες:

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως δίνουν στο cnn μέγιστη πτώση βιολογικο εκπα 150 μόρια κ γενική πτώση στη βιολογία μικρότερη από την ιατρική όταν υπάρχουν ναι μεν περισσότερες σχολές ιατρικής, αλλά η ζήτηση για αυτές είναι πλ μεγαλύτερες κ μετά υπάρχουν σχολές όπως οδοντιατρική κτηνιατρική φαρμακευτική που ίσως να προτιμηθούν. Συν ότι πέρσι υπήρξε πτώση 280 μορίων άρα θεωρώ πολύ πιθανό να πέσει 200+ μόρια. Τι να πω ελπίζω προσωπικά να μν δω κανένα 17.850-17.900 γτ έχω 17.844 και θα απογοητευτώ άπειρα ????
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 19:13, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Johnjohnjohn
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως δίνουν στο cnn μέγιστη πτώση βιολογικο εκπα 150 μόρια κ γενική πτώση στη βιολογία μικρότερη από την ιατρική όταν υπάρχουν ναι μεν περισσότερες σχολές ιατρικής, αλλά η ζήτηση για αυτές είναι πλ μεγαλύτερες κ μετά υπάρχουν σχολές όπως οδοντιατρική κτηνιατρική φαρμακευτική που ίσως να προτιμηθούν. Συν ότι πέρσι υπήρξε πτώση 280 μορίων άρα θεωρώ πολύ πιθανό να πέσει 200+ μόρια. Τι να πω ελπίζω προσωπικά να μν δω κανένα 17.850-17.900 γτ έχω 17.844 και θα απογοητευτώ άπειρα ????

Εκτιμήσεις είναι.
1
Παράθεση

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

O Johnjohnjohn έγραψε: στις 19:21, Χθες:

Συμφωνώ αλλά όταν είμαι λιγο πιο κάτω από τις εκτιμήσεις κάποιων ε αγχώνομαι. Ελπίζω να ξαναβγεί σωστός ο κύριος παρης που πέρσι είχε πει για βιολογικο εκπα 18.050 κ πήγε 18.051 κ φέτος λέει 17.635. Θα ήταν τελειο. Αλλά ας πάει κ 17.843 αρκεί να το πιάνω ????
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 19:22, Χθες:

Συμφωνώ αλλά όταν είμαι λιγο πιο κάτω από τις εκτιμήσεις κάποιων ε αγχώνομαι. Ελπίζω να ξαναβγεί σωστός ο κύριος παρης που πέρσι είχε πει για βιολογικο εκπα 18.050 κ πήγε 18.051 κ φέτος λέει 17.635. Θα ήταν τελειο. Αλλά ας πάει κ 17.843 αρκεί να το πιάνω ????

Ποιος είναι ο κύριος Παρις;Κοιτά πέρσι είχε
18.051 εγώ το υπολογίζω γύρω στο 17.800-17.900.Εσυ ποσό έχεις;
Παράθεση

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

O Johnjohnjohn έγραψε: στις 20:09, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Ποιος είναι ο κύριος Παρις;Κοιτά πέρσι είχε
18.051 εγώ το υπολογίζω γύρω στο 17.800-17.900.Εσυ ποσό έχεις;

Πάτσης εννοούσα. Πέρσι είχε πσει στην πρόβλεψη τ για βιολογικο εκπα έξω κατά 1 μόριο. Εγώ έχω γράψει 17.844 κ σύμφωνα με πολλούς είμαι οριακά. Σύμφωνα με αυτόν π λέει 17.635 είμαι ανετα
1
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:09, Χθες:

Πάτσης εννοούσα. Πέρσι είχε πσει στην πρόβλεψη τ για βιολογικο εκπα έξω κατά 1 μόριο. Εγώ έχω γράψει 17.844 κ σύμφωνα με πολλούς είμαι οριακά. Σύμφωνα με αυτόν π λέει 17.635 είμαι ανετα

Μέσα είσαι κατά 90%!
Παράθεση

ChrisFromGreece

Νεοφερμένος

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O ChrisFromGreece έγραψε: στις 20:52, Χθες:

https://www.kathimerini.gr/1033848/g...seis-eisagwghs
Εδώ παιδια παντως δείχνει τεράστια αυξηση των βάσεων στο 4ο πεδίο..
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:54, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από ChrisFromGreece
https://www.kathimerini.gr/1033848/gallery/epikairothta/ellada/oi-ektimhseis-gia-tis-vaseis-eisagwghs

Ούτε καν.Ο Χρήστος δεν λέει τέτοια αύξηση πουθενά.
Παράθεση

t.man

Νεοφερμένος

Ο t.man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O t.man έγραψε: στις 22:58, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από ChrisFromGreece
https://www.kathimerini.gr/1033848/gallery/epikairothta/ellada/oi-ektimhseis-gia-tis-vaseis-eisagwghs

Νομίζω είναι λίγο υπερβολική η εκτίμηση, θα υπάρξουν λογικά πάντα, αυξήσεις, αλλά εδώ δίνουν +800 μόρια λες και είναι στραγάλια. Υπάρχει σημαντική αύξηση θέσεων και αρκετά καινούργια τμήματα, πιστεύω θα μετριαστεί κάπως η άνοδος που φαίνεται εκ πρώτης όψεως απ' τις φετινές επιδόσεις.
2
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:59, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από t.man
Νομίζω είναι λίγο υπερβολική η εκτίμηση, θα υπάρξουν λογικά πάντα, αυξήσεις, αλλά εδώ δίνουν +800 μόρια λες και είναι στραγάλια. Υπάρχει σημαντική αύξηση θέσεων και αρκετά καινούργια τμήματα, πιστεύω θα μετριαστεί κάπως η άνοδος που φαίνεται εκ πρώτης όψεως απ' τις φετινές επιδόσεις.

Συμφωνώ max 600 μόρια και αν.
1
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 170 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 23:23, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Agnwsth
Για να γλιτώσεις γράψιμο και τώρα πρέπει να απαντάς στον καθένα ξεχωριστά.. Απλά δώσε το λινκ.

Το είχαν ήδη δώσει απλά δεν ήταν στη σελίδα του 2ου πεδίου και μην ανησυχείς copy paste κάνω δεν γράφω χαχα :p
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια