Γενικό -  Πώς περνάω την A' Λυκείου;

Giorgos18

Νεοφερμένος

Ο Giorgos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Όχι, διότι αναρίθμητα άτομα Λυκείου εύλογα είχαν τις ίδιες απορίες με εσένα και έχουν προ πολλού απαντηθεί, οπότε δεν υπάρχει διόλου φόβος για πιθανότητα επανεξέτασης.


Με ήρεμες πολύ γιατί έως ότου να πάρουμε βαθμούς δε ξέρω τι ακόμη θα είχε περάσει από το μυαλό μου.
Και ευτυχώς βρήκα το συγκεκριμένο forum γιατί από τους καθηγητές μου δε ξέρει κανείς (λένε οι ίδιοι) και ο καθένας λέει ότι θέλει. Δεν ήξερα τι απ'όλα να πιστέψω.
Να ρωτήσω και κάτι ακόμα (ξέρω γίνομαι λίγο σπαστικός αλλά τι να κάνω...)
Το συζήτησες με κάποιον και σου είπε ότι δε μένουμε και τέτοια ή απλώς κάπου το διάβασες; Δηλαδή θέλω την "πηγη" σου!
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Με ήρεμες πολύ γιατί έως ότου να πάρουμε βαθμούς δε ξέρω τι ακόμη θα είχε περάσει από το μυαλό μου.
Και ευτυχώς βρήκα το συγκεκριμένο forum γιατί από τους καθηγητές μου δε ξέρει κανείς (λένε οι ίδιοι) και ο καθένας λέει ότι θέλει. Δεν ήξερα τι απ'όλα να πιστέψω.
Να ρωτήσω και κάτι ακόμα (ξέρω γίνομαι λίγο σπαστικός αλλά τι να κάνω...)
Το συζήτησες με κάποιον και σου είπε ότι δε μένουμε και τέτοια ή απλώς κάπου το διάβασες; Δηλαδή θέλω την "πηγη" σου!

Μιας και συμπεριλαμβάνεται στους ίδιους τους προαναφερθόμενους καταγεγραμμένους νόμους, δεν υπάρχει φόβος για διάψευση όσων είπα (και όχι μόνο εγώ, κάτι που το λένε παλαιότεροι μαθητές και φοιτητές αυτού του φόρουμ που ασχολούνται κατιτίς παραπάνω σε θέματα βαθμών και τέτοια απ' ότι εγώ). Δεν υπάρχει λόγος για άγχος.
 

Giorgos18

Νεοφερμένος

Ο Giorgos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μιας και συμπεριλαμβάνεται στους ίδιους τους προαναφερθόμενους καταγεγραμμένους νόμους, δεν υπάρχει φόβος για διάψευση όσων είπα (και όχι μόνο εγώ, κάτι που το λένε παλαιότεροι μαθητές και φοιτητές αυτού του φόρουμ που ασχολούνται κατιτίς παραπάνω σε θέματα βαθμών και τέτοια απ' ότι εγώ). Δεν υπάρχει λόγος για άγχος.


Σε ευχαριστώ πραγματικά! Τώρα πια ηρέμησα και ξέρω πως και που μένω σε αυτά τα τρία δε θα ξαναπάω μετεξεταστεος!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Στέφανος-003

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμεινα? Παρακαλώ πείτε μου γιατί ανησυχω!

Στη χημεία Α τετράμηνο έγραψα 12 και στο Β 13. Αλλά στις εξετάσεις έγραψα 6 και στο ΓΜΟ του μαθήματος έλεγε 9,3. Αλλά ακόμα ανησυχώ. Ναι μπορεί να είναι χαζό που ρωτάω αλλά θα εκτιμούσα οποιοδήποτε άτομο που θα μπορούσε να με συμβουλεψει

Ευχαριστώ(το λέω από τώρα εγώ)
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Κόβεσαι μόνο αν βγάλεις ΓΕΝΙΚΟ Μέσο Όρο κάτω από 9.5. Γι' αυτό όπως βλέπεις, δε κόβεται κανένας μαθητής τώρα πια. Οπότε είσαι ασφαλής. Θα σου έλεγαν ότι πας για μετεξεταστέος άμα είχες κοπεί.
 

Guest 336742

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πραγματικό ερώτημα είναι, πιστεύεις ότι πρέπει να περάσεις ή να μείνεις;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top