Αριθμός φοιτητικού μητρώου τμήματος

Ellie2

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπερα!
Θελω να κανω την αίτηση για την δωρεάν σίτιση του πανεπιστημίου μου και κου ζητάει αριθμό φοιτικου μητρώου τμήματος. Γνωρίζει κανεις ποιον αριθμό πρεπει ακριβώς να βαλω;
Το πασο μου δεν το εχω παραλάβει ακομα,ο μόνος κωδικός που εχω ειναι ο κωδικός που μου έδωσε η γραμματεία για τον ευδοξο,το uregister κτλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλησπερα!
Θελω να κανω την αίτηση για την δωρεάν σίτιση του πανεπιστημίου μου και κου ζητάει αριθμό φοιτικου μητρώου τμήματος. Γνωρίζει κανεις ποιον αριθμό πρεπει ακριβώς να βαλω;
Το πασο μου δεν το εχω παραλάβει ακομα,ο μόνος κωδικός που εχω ειναι ο κωδικός που μου έδωσε η γραμματεία για τον ένδοξο,το uregister κτλπ.


Είναι ο ΑΜ, ακόμα και στο πάσο πρέπει να το έγραψες...Νομίζω είναι 13 ψηφία, ή κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ellie2

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ο ΑΦΜ δηλαδή;(αριθμός φορολογικού μητρώου)
Αυτο χρησιμοποίησα για το πασο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ο ΑΦΜ δηλαδή;(αριθμός φορολογικού μητρώου)
Αυτο χρησιμοποίησα για το πασο μου.

Όχι όχι!

Όταν γράφτηκες δεν σου έδωσαν κάπου έναν προσωπικό αριθμό; Ας πούμε στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες κάπου πρέπει να υπάρχει δίπλα στο όνομά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ellie2

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Όχι όχι!

Όταν γράφτηκες δεν σου έδωσαν κάπου έναν προσωπικό αριθμό; Ας πούμε στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες κάπου πρέπει να υπάρχει δίπλα στο όνομά σου.


Μου έδωσαν ενα login name και ενα password για τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες της βιβλιοθήκης,του ΕΥΔΟΞΟΣ κτλπ όπως προανέφερα πιο πανω αλλα δεν εχει καμια σχεση με μορφή κωδικού 13ψηφιων.
Θα προσπαθησω να επικοινωνήσω με την γραμματεία αν ειναι απο Δευτερα,ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Μου έδωσαν ενα login name και ενα password για τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες της βιβλιοθήκης,του ΕΥΔΟΞΟΣ κτλπ όπως προανέφερα πιο πανω αλλα δεν εχει καμια σχεση με μορφή κωδικού 13ψηφιων.
Θα προσπαθησω να επικοινωνήσω με την γραμματεία αν ειναι απο Δευτερα,ευχαριστω πολυ!


Πανω στο πασσο σου ειναι το ΑΜ της σχολης σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GiorgosM

Νεοφερμένος

Ο GiorgosM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
ο αριθμος μητρωου τμηματος ειναι το username/login name δηλαδη το abc12345 αναλογα το τμημα βεβαια.Παραδειγμα eco11001
απο το economics ακολουθουμενο απο τον κωδικο τμηματος το 11 και τον αριθμο μητρωου 001
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιδιά, μην το μπερδεύετε το παιδί, γιατί σε κάθε πανεπιστήμιο είναι διαφορετικά τα πράγματα. Π.χ. στο δικό μας δεν ενυπάρχει ο ΑΜ στο username μας, αλλά το username είναι της μορφής xpapadopoulos@ιδρυμα.gr.

@Ellie2 Ξαναμπές στην εφαρμογή απόκτησης της ακαδημαϊκής ταυτότητας, βάζοντας τα στοιχεία του ιδρυματικού σου λογαριασμού, όπως όταν έκανες την αίτηση την πρώτη φορά. Στην επόμενη σελίδα θα σου εμφανίσει αμέσως τα στοιχεία που η ίδια καταχώρησες, καθώς και αυτά που απέστειλε η γραμματεία. Ο αριθμός μητρώου αναγράφεται ρητώς κάτω από το Όνομα και το Επώνυμό σου. Αυτός αποτελεί τον Γενικό Αριθμό Φοιτητικού Μητρώου, που αναγράφεται στο πάσο σου και χρησιμοποειταί σε επίπεδο ολόκληρου του ιδρύματος. Αυτός ο αριθμός είναι που χρειάζεσαι για την σιτίση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chanyeol

Νεοφερμένος

Η chanyeol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Συνήθως ο αριθμός φοιτητικού μητρώου αναγράφεται στο πιστοποιητικό εγγραφής που έλαβες από την γραμματεία.:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
ΣΤΟ ΠΑΣΣΟ
https://imgur.com/a/cM5xrXQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 233831

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Εάν έχεςι κάνει αίτηση για έκδοση πάσο και έχει εγγριθεί, στην αίτηση στο minedu θα βρεις τον ΑΜ. Εάν όχι, απευθύνσου απευθείας στην γραμματεία του τμήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosM

Νεοφερμένος

Ο GiorgosM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μπορείς να δεις προεπισκόπηση πασου από την ιστοσελίδα της αίτησης ακαδημαϊκής ταυτότητας σε ένα tab από το μενού επιλογών.Σου δείχνει την πίσω και την μπροστινή όψη όπως ακριβώς θα το παραλάβεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top