Έναρξη μαθημάτων στο πανεπιστήμιο

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
και γω μόνη μου αν και ήθελα συγκάτοικο...στην Αθήνα πάλι καλά είναι τα νοίκια...η Θεσσαλονίκη είναι πανάκριβη!
ναι το εχω ακουσει παλι αυτο. εγω για 35 τ.μ πληρωνω 320 μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ναι το εχω ακουσει παλι αυτο. εγω για 35 τ.μ πληρωνω 320 μονο


καινούρια οικοδομή?βασικά εγώ πληρώνω 450 για 55 τ.μ!Έλεος...και είναι και μακριά απο τα παν/μια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
καινούρια οικοδομή?βασικά εγώ πληρώνω 450 για 55 τ.μ!Έλεος...και είναι και μακριά απο τα παν/μια...
χμμμμ ειναι 30 ετων σπιτι αλλα σε αρκετα καλη κατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoumplikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
@ASTRONIK999 Κι εγώ στη Θεσσαλονίκη γύρω στα 35-38 τ.μ. σε οικοδομή περίπου 20 χρονών. Άστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
@ASTRONIK999; Κι εγώ στη Θεσσαλονίκη γύρω στα 35-38 τ.μ. σε οικοδομή περίπου 20 χρονών. Άστα!
ναι ρε φιλε. τι να κανουμε θελει ψαξιμο. εγω βασικα βολευτικα με ψυγει και κουζινα απο τον νοικιαρη. μια χαρα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zouzoumplikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
α τελεια τοτε!!!!! μια χαρα...πρεπει σιγα σιγα να αρχισουμε να τακτοποιουμε τα πραγματα, δηλαδη βαπσιμο, επιπλωση κ καθαρισμα, γιατι περναει ο καιρος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
δειτε τα προγραμματα εξεταστικης του καθε τμηματος...οταν τελειωσει η επαναληπτικη εξεταστικη τοτε αρχιζουν τα μαθηματα...

Δηλαδή η Β εξεταστική περίοδος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
ρε παιδια το τσακισατε το θεμα.ανοιξτε αλλο με τιτλο κουβεντουλα για οτι να ναι:D αρχισατε να συγχαιρει η μια την αλλη και μπλα μπλα μπλα:P
χοχο πλακα κανω ετσι μην παρεξηγηθω :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraChan

Νεοφερμένος

Η DimitraChan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά, όποιος ξέρει ας με κατατοπίσει λίγο. Πότε αρχίζουν τα μαθήματα στο ΤΞΓΜΔ; Παρακολουθώ όπως μου είπαν το site της σχολής και αν και έχουν ανακοινώσει το πρόγραμμα του χειμερινού εξαμήνου δεν έχουν κάνει ανακοίνωση έναρξης μαθημάτων, μόνο συγκεκριμένων καθηγητών. Επίσης ακόμα δεν έχω λάβει κωδικούς και έχω αρχίσει να ανησυχώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα παρακολουθείς τις ανακοινώσεις έναρξης μαθημάτων των καθηγητών του εξαμήνου σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top