Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,524 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,756 μηνύματα σε 78,045 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 193 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Υπάρχει ζωή πέρα από τη Γη;

akis_akis

Νεοφερμένος

Ο akis_akis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O akis_akis έγραψε: στις 19:07, 18-02-15:

Εφ'οσον το Σύμπαν είναι ουσιαστικά αχανές, δεν μπορούμε παρά να αποδεχθούμε την πιθανότητα να υπάρχει ζωή (λιγότερο ή περισσότερο εξελιγμένη) σε κάποιον μακρινό γαλαξία. Δεν πιστεύω στην διαδεδομένη κινηματογραφική όψη των ufos (ιπτάμενοι δίσκοι) ούτε και θεωρώ ότι έχει υπάρξει ποτέ επικοινωνία τους με τη Γη. Όλα αυτά είναι προϊόντα της εξαιρετικά γόνιμης φαντασίας του ανθρώπινου νου...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Andypro

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 526 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 13:21, 28-02-15:

Όλοι εσείς που λέτε ότι η ζωή μπορεί να αναπτυχθεί σε πλανήτες σαν τη Γη κάνετε μεγάλο λάθος. Πολλοί οργανισμοί ζουν χωρίς ηλιακό φως, μεγάλες θερμοκρασίες, αλλά ακόμα δεν έχουμε δει αν οι οργανισμοί δε θέλουν ούτε νερό. Οπότε τίποτα δεν είναι απίθανο.
Επίσης δεν είναι απίθανο κάποια μεγάλη παγκόσμια δύναμη να ελέγχει τα ΑΤΙΑ. Γιατί ούτως ή άλλως όλα τα βλέπουν οι Αμερικάνοι;*
_______________________________________________________________________________________________________________________________
* Κι άλλοι λαοί έχουν δει... Ίσως να κρύβετε κάτι πολύ πολύ απόρρητο πίσω απ' όλα αυτά. Ας μην ξεχνάμε τις ψευτιές που πούλησαν οι Αμερικάνοι όταν κατέρριψαν ΑΤΙΑ το 1947...
Παράθεση

Pierre Deligne

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Pierre Deligne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Pierre Deligne έγραψε: στις 14:03, 09-08-16:

Μία εικόνα...τέσσερις λέξεις
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια