Γενικό -  Τεστ Επαγγελματικού Προσανατολισμού

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εμένα μου έβγαλε ότι γενικά έχω ένα (αφύσικο, λέει) γενικότερο ενδιαφέρον για όλους τους κλάδους, αλλά ότι έχω κλίση στον τομέα Προγραμματισμός Οργάνωση/Ανάλυση Συστημάτων Τεχνολογία Η/Υ, που είναι ακριβώς αυτό που θέλω.:D Πέρα από αυτό, όμως, μέχρι και Ιατρική και παραϊατρική που στις ερωτήσεις αυτές είχα συνέχεια λίγο/καθόλου μου έβγαλε προτίμηση 30%....Δε βαριέσαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εμένα μου έβγαλε ότι γενικά έχω ένα (αφύσικο, λέει) γενικότερο ενδιαφέρον για όλους τους κλάδους, αλλά ότι έχω κλίση στον τομέα Προγραμματισμός Οργάνωση/Ανάλυση Συστημάτων Τεχνολογία Η/Υ, που είναι ακριβώς αυτό που θέλω.:D Πέρα από αυτό, όμως, μέχρι και Ιατρική και παραϊατρική που στις ερωτήσεις αυτές είχα συνέχεια λίγο/καθόλου μου έβγαλε προτίμηση 30%....Δε βαριέσαι...:P

κι εμενα αυτα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εμένα μου έβγαλε πως έχω έντονο ενδιαφέρον για 1. Φυσική, Μαθηματικά 2. Ιατρική κ 3. Η/Υ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωτούλα

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ε?!.το τεστ του επαγγελματικού προσανατολισμού το κάνει το σχολείο το ίδιο?ή πρέπει να πληρώσεις ή να πας σε ειδικό?!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Δεν καταλαβα ακριβώς τι εννοεις Γιωτούλα. Έχω βάλει το link στο 1ο μήνυμα. Αν θελεις μία καλύτερη απάντηση κοστίζει από 100 - 120 ευρώ για να το κάνεις σε κάποιο φροντηστήριο που το έχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
ΕΠΑΓ. ΟΜΑΔΑ 1: Δημοσιογραφία, Φιλολογία, Ξένες Γλώσσες, Ιστορία - Πολιτικές Επιστήμες - Εκκλησιαστικά Επαγγέλματα(ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ:100%)

ΕΠΑΓ. ΟΜΑΔΑ 2: Γραφικές Τέχνες, Θέατρο - Μουσική - Κινηματογράφος, Διαμόρφωση Χώρου - Διακόσμηση(ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ:93%)

Όντως - αν εξαιρέσουμε τα Εκκλησιαστικά που τα απεχθάνομαι. =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abc2

Νεοφερμένος

Ο abc2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Bravo, xrusa! πολυ καλο το τεστ που εβαλες! αρκετα ακριβες, μου αρεσε, δοκιμαστε το!επεσε μεσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
abc2 και εγώ το βρήκα αρκετά αξιόπιστο για αυτό το έβαλα! Κοίτα κ στη 2η σελ. στο post 18. Δεν είναι τόσο ακριβές αλλά είναι καλό! Σου προτείνει κ αρκετά επαγγέλματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top