[Γυμνάσιο] Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 63)
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 18 28.6%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 16 25.4%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 18 28.6%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Αγγλικά

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Άλλες ξένες γλώσσες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θρησκευτικά

    Ψήφοι: 1 1.6%
  • Γλώσσα

    Ψήφοι: 5 7.9%
  • ΚΠΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γεωγραφία

    Ψήφοι: 2 3.2%

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο φοβόμουν σε όλα τα μαθήματα :P
Ειδικά Μαθηματικά και Αρχαία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

Σοβαρά τα εικαστικά?? :sly: Το πιο γελοίο μάθημα είναι.. :P Που βρίσκεις το δύσκολο? :hmm: Εκτός και αν σε φοβίζει ο καθηγητής/ρια ?..:hehe: Τότε ναι.. ^-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σοβαρά τα εικαστικά?? :sly: Το πιο γελοίο μάθημα είναι.. :P Που βρίσκεις το δύσκολο? :hmm: Εκτός και αν σε φοβίζει ο καθηγητής/ρια ?..:hehe: Τότε ναι.. ^-^

Ντροπή σου να αποκαλείς γελοίο το μόνο μάθημα που έχει ο μαθητής στην διάθεσή του να αναδείξει την καλλιτεχνική του κλίση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ντροπή σου να αποκαλείς γελοίο το μόνο μάθημα που έχει ο μαθητής στην διάθεσή του να αναδείξει την καλλιτεχνική του κλίση.

Όταν λέω "γελοίο μάθημα εννοώ,ότι ανήκει στα πιο εύκολα μαθήματα "με άλλα λόγια" της πλάκας :whistle: . Όπου ο μαθητής δεν χρειάζεται να ζοριστεί σε αυτά τα μαθήματα ώστε να βρει π.χ το χ όπως γίνετε στα μαθηματικά :P, όπως ακριβώς ανήκει σε αυτή την κατηγορία η μουσική και η γυμναστική. :P

Υ.Γ Αμέσως να με κατηγορήσεις Giovanni. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Εγω Φυσική. Ειδικά φέτος στην Α' Λυκείου δεν μπορούσα να τη μάθω με τίποτα τη ρημάδα!:cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άνιελ

Νεοφερμένος

Ο Άνιελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ φοβάμαι όταν γράφουμε Χημεία.
 

blanc

Νεοφερμένος

Η blanc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω φοβομουν την ιστορια
 

Alexandra Chatzin

Νεοφερμένος

Η Alexandra Chatzin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σε ποιο μαθημά για πείτε!
Κοίτα, ψήφισα μαθηματικά, αλλά στην ουσία είναι και τα αρχαία, γιατι θέλω καλούς βαθμούς κι άμα δεν τους παρω, θα εχουμε δράματα… πιο πολύ ομως ψηφίζω μαθηματικά. Στις εξετάσεις είχα βάλει τα κλάματα… το χειρότερο μάθημα με διαφορά
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ένα έχω να πω, τα μαθηματικά προσανατολισμού Β λυκείου με στοιχειώνουν ακόμα :no:
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,440 μηνύματα.
Φυσική… Και τα αγαπημένα μου χημεία και βιολογία.
 
Top