Αλλαγή σχολής

gnkk

Νεοφερμένος

Η gnkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας! Είχα δώσει πανελλήνιες πριν δύο χρονιές και ήμουν τεχνολογική αλλά ούτε τότε με πολύ ενδιέφερε. Τώρα κλίνω λίγο προς αρχιτεκτονική αλλά δε ξέρω πως γίνεται να πάω αρχιτεκτονική. Το να ξανά διαβάζω από την αρχή μαθήματα άλλης κατεύθυνσης μου φαίνεται βουνο. Φυσικη Χημεια ειναι σχετικα ευκολα; Με το 10% νομίζω δεν γίνεται. Έχει κανεις καμία ιδεα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Καταρχάς η αρχιτεκτονική έχει και ειδικό μάθημα πέρα από αυτα. Και εσένα ρε παιδί μου πως σου προέκυψε αυτό; Εννοείται δεν νομίζω να μπορείς να μπεις με 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
΄Οχι για αρχιτεκτονική, δεν γίνεται. Θα μπορούσες να κάνεις με το 10% για τις σχολές Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής ή Γραφιστικής με την προϋπόθεση να είχες εξεταστεί στα ειδικά μαθήματα του Ελεύθερου και του Γραμμικού Σχεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gnkk

Νεοφερμένος

Η gnkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι το ξέρω για το ειδικό μάθημα Ευχαριστώ πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top