Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,052 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 50 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για την Κοινωνιολογία;

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 20:16, 16-09-09:

Ποιά είναι η γνώμη σας για το μάθημα της Κοινωνιολογίας?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

spystou

Φοιτητής

H spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H spystou έγραψε: στις 23:06, 16-09-09:

έχει μέσα αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα αλλά στη γ' λυκείου δε του δίνει κανένας σημασία!!!!
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 23:15, 16-09-09:

Σε αυτό το μάθημα βαριόμουν αφόρητα...:xixi:
Παράθεση

grigoris91 (γρηγορησ)

Απόφοιτος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O grigoris91 έγραψε: στις 23:25, 16-09-09:

οοοοο φοβερο μαθημα

κοινωνιολογια ισον [η ωρα του παιδιου]
ολα τελεια
πολλη χαβαλε

κανεισ δεν ακουγε
πολλα πηγαδακια

γενικα τελεια

εεε ενταξει λιγεσ παρατηρησεισ απο την κυρια [αλλα και αυτα ειναι στο προγραμα]

παντωσ αν θεσ σοβαρη απαντηση το μαθημα πρεπει να ειναι ενδιαφερον και εχει διαφορα θεματα προβληματισμου και αναζητησεων
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:30, 16-09-09:

εμεις καναμε μαθημα!
βασικα συζητουσαμε για τις διαφορες θεματικες ενοτητες που διαπραγματευεται!
πχ ανεργια,παιδεια,φορεις κοινωνικοποιησης,εγκληματικοτητα!
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 11:58, 17-09-09:

Σ' εμας απλα η καθηγητρια εκανε αναγνωση του βιβλιου (η εβαζε κανενα αλλο παιδι να διαβασει). Επισης στο τσακιρ κεφι εκανε κατι μονολογους μεσα απ' τα δοντια της... Καλα, αν δεν ειχες καλη παρεα στο θρανιο δεν παλευοταν αυτο το μαθημα. Η ωρα της ηταν η η ωρα του υπνου η η ωρα των... πηγαδακιων.

Και δεν φτανει που δεν εκανε μαθημα της προκοπης, στις ενδοσχολικες εβαλε και 120 σελιδες υλη, που τις παπαγαλισα μεσα σε 2 μερες. Απο τις πιο φρικτες εμπειριες διαβασματος... :stars:
Παράθεση

mazin

Φοιτητής

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O mazin έγραψε: στις 17:12, 17-09-09:

εμεις παιζαμε ποδοσφαιρο με κανονκη μπααλα ποδοσφαιρου .....¨:
μονο π ητνα στριγλα και δεν εβαζε βαθμους ,,,,,ειμουν απο τους τυχερους πιρα 13 στο απολυτηριο η
Παράθεση

lenoOz (Lena)

Φοιτητής

H Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H lenoOz έγραψε: στις 02:27, 19-09-09:

Ωραιο μαθημα...
Ενας σηκωνοταν στον πινακα να γραψει ενα απο τα σχεδιαγραμματα του καθηγητη και ολοι οι υπολοιποι μιλαγαν..μεταξυ τους.:xixi:
Παράθεση

black princess (Μαρίνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H black princess έγραψε: στις 15:15, 19-09-09:

Λίγα μαθήματα έχουμε κάνει μέχρι τώρα αλλά μπορώ να πω πως η ώρα περνάει ευχάριστα.. Διάβασμα για το σπίτι έχουμε ελάχιστο (ευτυχώς υπάρχει κατανόηση από την καθηγήτρια) και την ώρα του μαθήματος γίνεται διάλογος πάνω στα θέματα που πραγματεύεται το βιβλίο..
Αν συνεχιστεί έτσι μια χαρά θα είναι..
Παράθεση

tinaki!! (χριστινα!)

Φοιτητής

H χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H tinaki!! έγραψε: στις 22:22, 24-09-09:

κατα τη γνομη μου ειναι ενδιαφερον και εχει πραγματα που εχουμε αναφερει και με την καθηγιτρια μασ που μασ κανει και φετοσ απο περιση σε σηζιτισεισ γενικαα και μου φενεται ευκολα και ανετα ενασ μαθητησ στισ εξετασεισ (ενδοσχολλικεσ) μπορει να γραψει ενα 15-16 μονο και μονο αν παρακκολουθει μεσα στην ταξη!!!!
Παράθεση

skycaptain_stav (My name is Stav and im a skycaptain ;))

Φοιτητής

H My name is Stav and im a skycaptain ;) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H skycaptain_stav http://cloudyskyship.blogspot.com (: έγραψε: στις 22:28, 24-09-09:

κοινωνιολογια.... πωωω τι μου 8υμησες τωρα!! ποσες φορες ειχα φαει παρατηρηση σε αυτο το μαθημα (οπως και σε ολα της γενικης βσκ xD) ουτε κι εγω θυμαμαι... καλη φαση ηταν ομως , πολυ γελιο...
κοιτα σαν μαθημα ειμαι σιγουρη οτι εχει ενδιαφερον, οχι ομως στο επιπεδο π το "διδασκομαστε" στο σχολειο... οταν ομως δινεις πανελληνιες και εισαι σπιτι-φροντιστηριο φροντιστηριο-σπιτι δεν νομιζω οτι εχεις μυαλο για τα γενικης παιδειας!! μην τον καψουμε το σκληρο κιολας!
Παράθεση

tinaki!! (χριστινα!)

Φοιτητής

H χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H tinaki!! έγραψε: στις 13:58, 25-09-09:

ναι νταξει δεν λεω δεν δινω βαση απλα προσεχω στισ γενικησ γτ γενικα θα ηθελα ενα καλο απολυτηριο και να περασω κιολασ στην σχολη που θελω και σστισ γενικησ τα μαθηματα οι καθηγιτεσ μασ οι περισοτεροι μετρανε και το διαβασμα ελεοσ κατι που δεν κανουμε οι περισοτεροι στισ γενικησ και αμα δεν διαβασουμε λενε δεν θα μασ βαλουν καλο βαθμο οποτε προτιμο να προσεχω στη ταξη μονο και μονο για ναα εχω καποια κυρια ιδεα ! !¨
Παράθεση

anestios

Φοιτητής

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 160 μηνύματα.

O anestios έγραψε: στις 04:09, 29-09-09:

το εφταρακι μου το πηρα στις εξετασεις!
Παράθεση

Nephthys

Φοιτητής

H Nephthys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Nephthys έγραψε: στις 04:14, 29-09-09:

Χαχαχαχαχ κοινωνιολογία!! Εμείς συνέχεια χάναμε την ώρα γιατι συνήθως ήταν τελευταία... Τώρα πως τα κατάφερα να έχω 20 και στα 2 τετράμηνα και να γράψω και 20 στις εξετάσεις, ούτε και εγώ ξερω!
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 15:38, 08-10-09:

Η Κοινωνιολογια ειναι απο τα λιγα μαθηματα γενικης που γουσταρω να κατσω να παρακολουθησω και να συμμετεχω στις συζητησεις που κανουμε.

Ειναι πολυ ωραιο μαθημα,ο καθηγητης που μας το διδασκει εχει και μεταπτυχιακο στην Ψυχολογια (:heart και μας μαθαινει πολλα ενδιαφεροντα πραγματα.
Παράθεση

orathac (Γεώργιος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

O orathac έγραψε: στις 15:44, 08-10-09:

Σαν επιστήμη είναι ενδιαφέρουσα. Σαν μάθημα, εξαρτάται, πάντως σε μας είναι μια χαρά, αν και σπάνια πάω.
Παράθεση

hale (Δημητρης)

Φοιτητής

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 464 μηνύματα.

O hale έγραψε: στις 15:44, 08-10-09:

Κοινωνιολογία είχαμε (όταν πήγαινα σχολείο) Παρασκεή τελευταία ώρα (6η) και όπως καταλαβαίνετε ο καθηγητής έκανε μάθημα με 5 παιδιά κάθε φορά (από τα 22). Εγώ ζήτημα είναι αν μπήκα 4 φορές όλο το χρόνο. (Δεν είμαι περήφανος γι αυτό αλλά δεν άντεχα να κάτσω)
Παράθεση

Σοβαρό άτομο... (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Σοβαρό άτομο... έγραψε: στις 23:17, 16-10-09:

Παιδιά είναι τρελή μαλακία!!! Έχουμε κοινωνιολογία 2 φορές την εβδομάδα Τετάρτη και Παρασκευή. Το τι βαρεμάρα πέφτει δεν λέγεται....!!!! Ευτυχώς και τις 2 φορές τις έχουμε την τελευταία ώρα και κάποιες φορές φεύγω.
Παράθεση

coheNakatos (Βαγγελης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Βαγγελης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 662 μηνύματα.

O coheNakatos έγραψε: στις 23:44, 16-10-09:

θεωριτικες @@ριες οσο και αν μου αρεσει το αντικειμενο με εναν τετοιο καθηγητη δεν μπορω δεν θελω να ξαναμπω μεσα με τον κομπλεξικο. .
Παράθεση

johngreek_mad (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O johngreek_mad έγραψε: στις 23:04, 17-10-09:

Να πω να πω?

Ειναι μια μεγαλη παπαρια με απεριοριστες λεπτομερειες, οι περισσοτερες απο τις οποιες καταληγουν αχρηστες

εχει και ελαχιστα πραγματακια ενδιαφεροντα παρ ολα αυτα...

αλλα δεν παυει να ειναι χασιμο χρονου :/
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Tina02, yellow_raven

Βρείτε παρόμοια