Τιμές για ιδιαίτερα

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ένα θα σας πω φυσικός στην πόλη που μένω παίρνει 60 ευρώ την ώρα...Τους μαθητές του επιλέγει ύστερα από αξιολόγηση διαφορετικά τους αναθέτει αλλού. Επίσης,είναι και στο δημόσιο.Από την άλλη πλευρά είναι η αλήθεια πως κανένας από τους μαθητές του δεν έχει γράψει κάτω από 19,5 στις πανελλαδικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα θα σας πω φυσικός στην πόλη που μένω παίρνει 60 ευρώ την ώρα...Τους μαθητές του επιλέγει ύστερα από αξιολόγηση διαφορετικά τους αναθέτει αλλού. Επίσης,είναι και στο δημόσιο.Από την άλλη πλευρά είναι η αλήθεια πως κανένας από τους μαθητές του δεν έχει γράψει κάτω από 19,5 στις πανελλαδικές.

Μπορεί να παίρνει αυτούς που θα γράφαν έτσι κι αλλιώς. Που ξέρεις πόσο αυσττήρη μπορεί να είναι αυτή η χαζοαξιολόγηση. Στα βόρεια προάσθεια της Αθήνας έχω ακούσει για μεγαλομαθηματικούς και μεγαλοφυσικούς που παίρνουν 100 την ώρα(ούτε καν το μάθημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kafess13

Νεοφερμένος

Ο kafess13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ρε παιδία 15 ευρώ για μιάμιση ωρα έκθεση έιναι καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Στους ιδιαιτεράδες έχει πέσει μεγάλη πείνα. Κάποιοι που παίρνανε 50 € την ώρα και τους παρακαλάγανε, τώρα παρακαλάνε αυτοί για 20€.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Στους ιδιαιτεράδες έχει πέσει μεγάλη πείνα. Κάποιοι που παίρνανε 50 € την ώρα και τους παρακαλάγανε, τώρα παρακαλάνε αυτοί για 20€.



Μπα μη το λες. Ξέρω ακόμα καθηγητές που παίρνουν 40, αλλά κάνουν μάθημα σε περιοχές όπως Πανόραμα, Ωραιόκαστρο και έχουν αρκετές επιτυχίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Μπα μη το λες. Ξέρω ακόμα καθηγητές που παίρνουν 40, αλλά κάνουν μάθημα σε περιοχές όπως Πανόραμα, Ωραιόκαστρο και έχουν αρκετές επιτυχίες.
Σίγουρα υπάρχουν κάποιοι ακόμα. Όμως οι γονείς που μπορούν να πληρώσουν ακριβά, διαρκώς λιγοστεύουν. Οι πιο πολλοί μαθητές τώρα πάνε στο φροντιστήριο και κάποιοι δεν μπορούν ούτε αυτό. Όμως και τα φροντιστήρια, παρά το ότι οι μαθητές τους αυξήθηκαν, έχουν μείωση των κερδών τους, καθώς κάνουν πολλές εκπτώσεις και ρίχνουν διαρκώς τις τιμές, αλλά και γιατί δεν είναι λίγοι οι μαθητές που αδυνατούν να πληρώσουν και αφήνουν χρέη.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliza..

Νεοφερμένος

Η Eliza.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ένα θα σας πω φυσικός στην πόλη που μένω παίρνει 60 ευρώ την ώρα...Τους μαθητές του επιλέγει ύστερα από αξιολόγηση διαφορετικά τους αναθέτει αλλού. Επίσης,είναι και στο δημόσιο.Από την άλλη πλευρά είναι η αλήθεια πως κανένας από τους μαθητές του δεν έχει γράψει κάτω από 19,5 στις πανελλαδικές.

Φυσικά και δεν γράφει κανείς κατω απο 19,5 αφού όπως είπες κάνει αξιολόγηση!!! Διαλέγει τα πολύ κοφτερά μυαλά και αυτούς με πολύ καλές βάσεις.. Ο καλός ο καθηγητής όμως δεν φαίνεται στα εύκολα(ή όπως λέει και ο λαός "ο καλός ο καπετάνιος στη φουρτούνα φαίνεται"). Κατά τη γνώμη μου καλός είναι εκείνος που αναλαμβάνει έναν μαθητή, του κεντρίζει το ενδιαφέρον και τον κάνει να κατανοήσει το αντικείμενο (την στιγμή που άλλοι καθηγητές δεν τα κατάφεραν) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγω εκανα σχεδον σε ολα μου τα μαθηματα ιδιαιτερα
φυσικη μου επαιρνε 18 ευρω την ωρα και μερικες φορες καθοταν και μιση ωρα παραπανωω
χημεια 15 ευρω την ωρα και ΠΑΝΤΑ καθοταν και μια ωρα παραπανω και ποτε δεν μου ζητησε περισσοτερα
βιολογια 15 ευρω την ωρα
μαθηματικα εκανα με μια αλλη κοπελα 10 ευρω την ωρα
παιδια εγω γενικα δεν ειχα κανενα προβλημα ηταν πολυ καλοι και αξιζαν τα λεφτα
ανθρωποι που δεν κοιτουσαν ποτε το ρολοι...πραγματικα δεν θα τους ξεχασω ποτε....
αυτααα :)
τωρα αυτο που λετε για 50 και 60 ευρω ειναι μονο για τα πλουσιοπαιδαα
ποτε δεν θα εδινα τοσα λεφταααα και ο καλυτερος να ηταν !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

it'sme

Νεοφερμένος

Ο it'sme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημερα (και καλως σας βρηκα :) )! Δεν θα ανοιξω νεο θεμα μιας και η ερωτηση μου ειναι σχετικη.
Ενδιαφερομαι για ιδιαιτερα μαθηματα στα πανελλαδικως εξεταζομενα του 1ου πεδιου.
Μιας και ποτε δεν εχω ψαξει να βρω καθηγητη να μου κανει ιδιαιτερα, δεν γνωριζω τιμες και ειπα να κανω μια διερευνητικη επαφη.
Το budget μου ειναι στα 300-350/μηνα, και λιγα περισσοτερα αν ειναι να βρεθει η χρυση τομη.
Η σχολη που με ενδιαφερει, ψυχολογια Θεσσαλονικης, δεν απαιτει καποια ιδιαιτερη γνωση στα φιλολογικα αρα οσο ασχημο/κουφο κι αν ακουγεται χρειαζομαι προετοιμασια μονο για την διαδικασια των πανελληνιων.
Εχω αποκλεισει τα φροντιστηρια γιατι η original κατευθυνση μου ηταν θετικη, και ειδικα μετα απο τοσα χρονια (24 σημερα) θα εχω αρκετα κενα.Χρειαζεται ευελιξια μεγαλυτερη απο αυτη των φροντιστηριων.
Μιας και (ελπιζω) οι καθηγητες ενδιαφερονται για περισσοτερα απο το οικονομικο, για οποιαδηποτε πληροφορια, στειλτε μου πμ.

Παραλιγο να το ξεχασω! Περιοχη: Αν. Θεσσαλονικη

Ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top