Εξετάσεις Γαλλικού ινστιτούτου Μάιος 2010

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Ναι έδωσα και σορμπόν1, αλλά δεν μπήκα στην διαδικασία των νταλφ πέρα από το c2. είναι πολύ δύσκολο πτυχίο το DALF C1 και ίσως καλύτερα που το απέφυγα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
γεια σας παιδιά... εγώ δυστυχώς δεν το πήρα τ β2 με χαντάκωσε τ ακουστικό κ το έχω πάρει πολύ βαριά... Πάω για νοέμβρη τώρα.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
γεια σας παιδιά... εγώ δυστυχώς δεν το πήρα τ β2 με χαντάκωσε τ ακουστικό κ το έχω πάρει πολύ βαριά... Πάω για νοέμβρη τώρα.... :(
κρατικο εδινες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
To ακουστικό ήταν σε όλα τα πτυχία γαλλικών πολύ δυσκολο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ηταν δυσκολο αρκετοι κοπηκαν και κυριως εξαιτειας του χαμηλου βαθμου στο ακουστικο που ειχαν .μην αγχωνεσαι !ανθρωποι ειμαστε στο προγραμμα ειναι αυτα!αντε την επομεη φορα με 100%%%%%%%%%%%%%%%%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ηταν δυσκολο αρκετοι κοπηκαν και κυριως εξαιτειας του χαμηλου βαθμου στο ακουστικο που ειχαν .μην αγχωνεσαι !ανθρωποι ειμαστε στο προγραμμα ειναι αυτα!αντε την επομεη φορα με 100%%%%%%%%%%%%%%%%

ευχαριστώ να σαι....!!!!! παίρνω κουράγιο......

να σαι καλά εννοούσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του κρατικού? Και από πού θα τα μάθω? Έχω ψάξει στην ιστοσελίδα και δεν βρίσκω πουθενά αποτελέσματα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brie

Νεοφερμένος

Η Brie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μέσα σε αυτήν την εβδομάδα είπαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ηταν δυσκολο αρκετοι κοπηκαν και κυριως εξαιτειας του χαμηλου βαθμου στο ακουστικο που ειχαν .μην αγχωνεσαι !ανθρωποι ειμαστε στο προγραμμα ειναι αυτα!αντε την επομεη φορα με 100%%%%%%%%%%%%%%%%

Μόνο αρκετοί??? Αφού είχε pourcentage de reussite 61%!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Μόνο αρκετοί??? Αφού είχε pourcentage de reussite 61%!!!:P
ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!! η πλακα ηταν που γ2 ηταν πιο επιτυχες απο το γ1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αχ ευτυχώς το πήρα και το κπγ... εύκολο ήταν πάντως...αλλά δεν έκανα καλό βαθμό στα προφορικά, ενώ είμαι σίγουρη ότι τα είπα πολύ καλά...αφού μέχρι και η διπλανή μου μου το είχε πει όταν βγήκαμε έξω!!!Υπάρχει περίπτωση να μπερδέψαν τα προφορικά μας ???Γιατί αυτή δεν τα είπε και πολύ καλά...και αν ναι τι μπορώ να κάνω???:confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thelonafigo

Νεοφερμένος

Η thelonafigo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδια σας εχουν στειλει καμια βεβαιωση για το delf b2 οτι το πηρατε ? για θεσσαλονικη μιλαω. το χρειαζομαι αμεσα αλλα δεν μου εχει ερθει κανενα χαρτι επιτυχιας!και οταν ρωτησα στο γαλλικο ειπαν οτι στειλανε τις βεβαιωσεις. μηπως χαθηκαν στο ταχυδρομειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Mην ανησυχείς αν δεν έχει έλθει τίποτα. Όταν σε κανα μήνα ξανανοίξει το ινστιτούτο θα πας με ταυτότητα και θα σου εκτυπώσουν μία βεβαίωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
παιδια σας εχουν στειλει καμια βεβαιωση για το delf b2 οτι το πηρατε ? για θεσσαλονικη μιλαω. το χρειαζομαι αμεσα αλλα δεν μου εχει ερθει κανενα χαρτι επιτυχιας!και οταν ρωτησα στο γαλλικο ειπαν οτι στειλανε τις βεβαιωσεις. μηπως χαθηκαν στο ταχυδρομειο?
Ναι ούτε κι εμένα μου έστειλαν κάποια βεβαίωση...αλλά ξέρεις πώς είναι αυτά...άμα σου είπαν ότι το έστειλαν χτες πάει να πει ότι θα το στείλουν σε καμιά βδομάδα οπότε περίμενέ το τον άλλο μήνα!!! Αν κι εμένα πέρσι που έδωσα το Β1 δε μου έστειλαν καθόλου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thelonafigo

Νεοφερμένος

Η thelonafigo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
οκ ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top