A2:προφορικα

dinaki<3

Νεοφερμένος

Η dinaki<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδια σε λιγες ωρες δινω προφορικα...ξερει κανεις τι μπορει να πεσει σαν θεμα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Γαλλικά ε??
Πολλά μπορεί να πέσουν. Τηλεόραση, internet, χόμπι κ.α Αν θυμάμαι καλά κάνεις έναν μονόλογο και έχεις και χρόνο να το προετοιμάσεις.
Εμένα μου είχε πέσει τότε για το τι επάγγελμα θέλω να κάνω όταν μεγαλώσω.
Μην αγχώνεσαι. Είναι απλά. Εγώ είναι πάρει 22,5/25 στα προφορικά. Αν δεν έχεις άγχος όλα θα πάνε καλά.
Και αν δεν καταλάβεις κάτι μπορείς να ρωτήσεις τον εξεταστή και στα ελληνικά. (το είχα κάνει και εγώ :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dinaki<3

Νεοφερμένος

Η dinaki<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
αυτο φοβαμαι τον μονολογο...βασικα τρεμω στην ιδεα του.Τελος παντων ευχαριστω πολυ σπυρο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ο αδελφός μου μόλις τώρα έδωσε και του έπεσε
στον μονόλογο: αν το βοηθάει κάποιος στα μαθήματα του σχολείου
και στον διάλογο: να αγοράσουν ένα δώρο για έναν φίλο τους (το κλασικό που πέφτει πάντα) κάτι για i-pod μου έλεγε στο τηλέφωνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
πανευκολα ειναι 24/25 πηρα!! μου επεσε στο μονολογο να μιλησω για φαγητα και στον διαλογο να ρωτησω πληροφοριες για ενα προγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dinaki<3

Νεοφερμένος

Η dinaki<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδια σας ευχαριστω πολυ..τελικα τζαμπα ανχωθηκα...μια χαρα τα πηγα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top