Αποτελέσματα Sorbonne

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ξέρετε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του Sorbonne 1 (γραπτα)? Έλεγαν οτι θα έβγαιναν απο 15 και μετά αλλά τίποτα... και οι μέρες μέχρι τα προφορικά λιγοστέυουν. Επίσης που θα μπορέσω να τα βρώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
οπως καταλαβαινεις πρεπει να γινουν τα προφορικα πρωτα για να βγουν συνολικα αποτελεσματα:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Non mon ami εγώ μιλάω για τα αποτελέσματα των γραπτών... γιατί σε αυτές τις εξετάσεις σου λένε αν έχεις περάσει τα γραπτά και μετά δίνεις προφορικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Εγω παντως ξερω οτι βγαινουν γυρω στις 20 Ιουνιου και 25-26 είναι τα προφορικα...
Αχ αγωνία!!! :P (Αν και πιστευω οτι εχω περασει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
Non mon ami εγώ μιλάω για τα αποτελέσματα των γραπτών... γιατί σε αυτές τις εξετάσεις σου λένε αν έχεις περάσει τα γραπτά και μετά δίνεις προφορικά.


α ναι σορυ, τα σορμπον εχουν αυτη την ιδιαιτεροτητα:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Βγήκαν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Υπαρχουν και στο ιντερνετ? Dites-moi s'il vous plait! Αντε να δω τι εκανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dionysia

Νεοφερμένος

Η Dionysia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
αν και δεν έδινα, για δες εδώ https://eden.ifa.gr:85/
αα, και καλά αποτελέσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
oui mes amis... ils sont la (και δέν μπορώ να βάλλω τον τόνο):'(δέν πέρασα όπως κάνείς απο αυτόυς που έδιναν μαζί μου... για 5. τουλάχιστον περιμένω τα αποτελέσματα του β2 που εντάξει θα το έχω περάσει!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ για το λινκ!! Ευτυχως περασα!!! Για 5 πανω απο τ βαση, με εσωσε το langue :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Αχ και εγω πέρασα!Ευτυχώς!Να δουμε τι θα κάνουμε με τα προφορικά!....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
oui mes amis... ils sont la (και δέν μπορώ να βάλλω τον τόνο):'(δέν πέρασα όπως κάνείς απο αυτόυς που έδιναν μαζί μου... για 5. τουλάχιστον περιμένω τα αποτελέσματα του β2 που εντάξει θα το έχω περάσει!:iagree:

Pas de probleme. Εσυ να σαι καλά:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
έτσι αυτό ειναι συμπαράσταση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenou

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
φιλε georgegabgab
ποιο sorbonne εδινες?
sorbonne b2?
γιατι κ εγω αυτο εδωσα αλλα τα αποτελεσματα των γραπτων δεν βγηκαν παρα μονο για c1 κ μας υποχρεωσαν να παμε να δωσουμε προφορικα χωρις να ξερουμε αν εχουμε περασει τα γραπτα κ τα αποτελεσματα θα βγουν ολα μαζι!
ελεος:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
φιλε georgegabgab
ποιο sorbonne εδινες?
sorbonne b2?
γιατι κ εγω αυτο εδωσα αλλα τα αποτελεσματα των γραπτων δεν βγηκαν παρα μονο για c1 κ μας υποχρεωσαν να παμε να δωσουμε προφορικα χωρις να ξερουμε αν εχουμε περασει τα γραπτα κ τα αποτελεσματα θα βγουν ολα μαζι!
ελεος:down:


Οχι φίλη lenou, έδινα Sorbonne 1 αλλά αν επειδή έδωσα και Sorbonne B2 περιμένω τα αποτελέσματα αυτών των εξετάσεων τώρα...;) Όσο για τον χαρακτηρισμό για τα αποτελέσματα(:down:) συμφωνώ απόλητα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top