Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,850 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,586 μηνύματα σε 78,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 129 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

Bob Dylan (Kλεάνθης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Bob Dylan My witness is the empty sky. έγραψε: στις 11:36, 09-06-13:

45 ερωτησεις κοινωνιολογια............ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

JustLikeMaria

Απόφοιτος

H JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε: στις 11:38, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Bob Dylan
45 ερωτησεις κοινωνιολογια............ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ
Εμας δεν μας εδωσε ερωτησεις και μας εβαλε και οτι πιο ακυρο υπαρχει στο βιβλιο προχθες *αυτοσχεδιασμος*
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,281 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:43, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από JustLikeMaria
Εμας δεν μας εδωσε ερωτησεις και μας εβαλε και οτι πιο ακυρο υπαρχει στο βιβλιο προχθες *αυτοσχεδιασμος*
Μια από τα ίδια και σε εμάς..
Παράθεση

JustLikeMaria

Απόφοιτος

H JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε: στις 11:49, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Μια από τα ίδια και σε εμάς..
Aσε..ορισμενοι τις περνουν πολυ σοβαρα τις ενδοσχολικες...ειδικα αυτη η τρελη το παιρνει τοσο σοβαρα το μαθημα της που μας κατεβασε ΟΛΟΥΣ και το βαθμο κατα 2-3 μοναδες (σε ορισμενους τον αφησε οπως ηταν)....κομπλεξικια
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,281 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:51, 09-06-13:

Aσε..ορισμενοι τις περνουν πολυ σοβαρα τις ενδοσχολικες...ειδικα αυτη η τρελη το παιρνει τοσο σοβαρα το μαθημα της που μας κατεβασε ΟΛΟΥΣ και το βαθμο κατα 2-3 μοναδες (σε ορισμενους τον αφησε οπως ηταν)....κομπλεξικια
Ναι έτσι και η δικιά μας. Αλλά με αυτό το πράγμα 80 σελίδες στην ιστορία δεν γίνεται και να θες να ασχοληθείς δεν μπορείς.
1
Παράθεση

JustLikeMaria

Απόφοιτος

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε: στις 12:00, 09-06-13:

Ναι έτσι και η δικιά μας. Αλλά με αυτό το πράγμα 80 σελίδες στην ιστορία δεν γίνεται και να θες να ασχοληθείς δεν μπορείς.
Ιστορια εγραψα την Πεμπτη και μολις μας εδωσε τα θεματα η κυρια μας τα ειπε ολα (σ/λ,αναπτυξης..ολα)
Βεβαια εγω ειχα διαβασει μονο τα σ/λ δν ηξερα οποτε μια χαρα!!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:05, 09-06-13:

Ιστορια εγραψα την Πεμπτη και μολις μας εδωσε τα θεματα η κυρια μας τα ειπε ολα (σ/λ,αναπτυξης..ολα)
Βεβαια εγω ειχα διαβασει μονο τα σ/λ δν ηξερα οποτε μια χαρα!!
Τυχερή είσαι εμλας ούτε τι να προσέξουμε δεν είπε. -.-'
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,557 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 12:13, 09-06-13:

Δεν ξέρω τι λέτε, εγώ αντιγράφω κανονικά το βιβλίο πάνω στο θρανίο και έχω 4/8 20.
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:15, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop
Δεν ξέρω τι λέτε, εγώ αντιγράφω κανονικά το βιβλίο πάνω στο θρανίο και έχω 4/8 20.
Τι δηλαδή σας αφήνουν να έχετε το βιβλίο πάνω στο θρανίο;
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 12:17, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop
Έλα τώρα πλάκα κάνεις.
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,291 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 14:58, 09-06-13:

Ρε παιδιά ας πει κάποιος που έγραψε ιστορία τι έπεσε. Εχω 30 ερωτήσεις με κατεβατά για απάντηση. Να τα διαβάσω όλα αυτά λίγο δύσκολο, να κάνω σκονάκια θα χρειαστώ ντοσιέ για να τα κουβαλάω και επιπλέον βαριέμαι... Αμα γράψω μονο το θέμα των πηγών και κανένα σωστό -λάθος πιάνω τη βάση?
Παράθεση

JustLikeMaria

Απόφοιτος

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε: στις 15:01, 09-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
Ρε παιδιά ας πει κάποιος που έγραψε ιστορία τι έπεσε. Εχω 30 ερωτήσεις με κατεβατά για απάντηση. Να τα διαβάσω όλα αυτά λίγο δύσκολο, να κάνω σκονάκια θα χρειαστώ ντοσιέ για να τα κουβαλάω και επιπλέον βαριέμαι... Αμα γράψω μονο το θέμα των πηγών και κανένα σωστό -λάθος πιάνω τη βάση?
Σε εμας παντως σε ερωτησεις αναπτυξης επεσαν: φιλικη εταιρια,ιερη συμμαχια,μακεδονικος αγωνας
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:02, 09-06-13:

χαχαχα και συ ιστορία; Λογικά την πιάνεις τη βάση..

Μακάρι να μας είχε δώσει και εμάς ερωτήσεις.. 86 σελίδες ψάχνω τα βασικά να κάνω σκονάκια. Σε ποιον να το πω και να με πιστέψει
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,291 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 15:03, 09-06-13:

Σε εμας παντως σε ερωτησεις αναπτυξης επεσαν: φιλικη εταιρια,ιερη συμμαχια,μακεδονικος αγωνας
Ευχαριστώ.
Την ιερή συμμαχία την 'εχω μπροστά μου, η φιλική εταιρία ξέρω που είναι, ο μακεδονικός αγώνας σε ποιο κεφάλαιο βρίσκεται ακριβώς?
Παράθεση

mary-blackrose (Μαίρη)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H mary-blackrose Vida la essential no las aparencias!!! έγραψε: στις 15:06, 09-06-13:

παιδια εχει γραψει κανεις βιολογια??ξερει κανεις τιποτα sos ??
Παράθεση

JustLikeMaria

Απόφοιτος

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε: στις 15:08, 09-06-13:

Ευχαριστώ.
Την ιερή συμμαχία την 'εχω μπροστά μου, η φιλική εταιρία ξέρω που είναι, ο μακεδονικός αγώνας σε ποιο κεφάλαιο βρίσκεται ακριβώς?
σελ.65

Αρχική Δημοσίευση από mary-blackrose
παιδια εχει γραψει κανεις βιολογια??ξερει κανεις τιποτα sos ??
Sos λιγο δυσκολο πολλα ειναι καλα για να τα βαλει κανεις αλλα αν θες σου λεω τι επεσε σε εμας
1
Παράθεση

mary-blackrose (Μαίρη)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H mary-blackrose Vida la essential no las aparencias!!! έγραψε: στις 15:11, 09-06-13:

Sos λιγο δυσκολο πολλα ειναι καλα για να τα βαλει κανεις αλλα αν θες σου λεω τι επεσε σε εμας
ναι αμε για πες!!!
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 15:11, 09-06-13:

χαχαχα και συ ιστορία; Λογικά την πιάνεις τη βάση..

Μακάρι να μας είχε δώσει και εμάς ερωτήσεις.. 86 σελίδες ψάχνω τα βασικά να κάνω σκονάκια. Σε ποιον να το πω και να με πιστέψει
Πιατεψε με τις δικές μου ερωτήσεις δεν τις θέλεις. Ειναι διατυπωμένες έτσι, ώστε η απάντηση είναι ολόκληρο κεφάλαιο και κάποιες πάνε και σε πάνω από 1 κεφάλαια. Βέβαια με αυτήν που βάζει τα θέματα ούτε τα Σ-Λ δεν θα πιάσω. Εχω μάθει μια πρόταση από την ιστορία κατευθυνσης άμα τη γράψω παίρνω κανένα βαθμό?
Παράθεση

JustLikeMaria

Απόφοιτος

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε: στις 15:11, 09-06-13:

Ευχαριστώ.
Α ναι και στις πηγες επεσε αλυτρωτισμος-μεγαλη ιδεα σελ.34 και εθνικος διχασμος σελ.82
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 15:14, 09-06-13:

Α ναι και στις πηγες επεσε αλυτρωτισμος-μεγαλη ιδεα σελ.34 και εθνικος διχασμος σελ.82
Οι πηγές δεν είναι πρόβλημα. Με αυτοσχεδιασμό και σάλτσες βγαίνουν, τα άλλα όμως?
Ευχαριστώ πάντως.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος