Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,969 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,556 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 377 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σπουδάζω, σπουδάζει, σπουδάζουμε...

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Jason Del Piero έγραψε: στις 15:13, 22-05-12:

Απλά του χρόνου πρέπει να κάνω μηχανογραφικό και ανεξάρτητα με την βαθμολογία που θα πιάσω θέλω να βάλω ΤΕΦΑΑ...Απλά με τρομάζει το όλο σκηνικό...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 22:49, 22-05-12:

Μην σε τρομαζει τιποτα! Σκεψου ποσο εχουν αλλαξει τα δεδομενα απο οταν κατεθεσαν μηχανογραφικο τα παιδια το καλοκαιρι μεχρι τωρα που δεινει η επομενη φουρνια. ΠΟυ ξερεις τι θα γινει μεχρι να καταθεσεις εσυ μηχανογραφικο, ποσο μαλλον μεχρι να αποφοιτησεις απο καποια σχολη;!
Κυνηγισε αυτο που θες, και αν το αγαπας θα τα καταφερεις να ζησεις απο αυτο. Αν δεν το αγαπας αρκετα θα βρεις κατι αλλο για να ζησεις απο αυτο, μην χαλιεσε!
Στον στρατο μπορεις να δουλεψεις και χωρις να μπεις σε σχολη, και δεν θα περνεις και πολυ λιγοτερα λευτα εδω που λεμε. Στην τελικη πας και σε στρατιοτικη σχολη αφοτου τελιωσεις με τις σπουδες που θες, αν ειναι τοσο χαλια τα πραγματα.
Παράθεση

Zaraki

Φοιτητής

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 532 μηνύματα.

O Zaraki έγραψε: στις 23:13, 22-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Στην τελικη πας και σε στρατιοτικη σχολη αφοτου τελιωσεις με τις σπουδες που θες, αν ειναι τοσο χαλια τα πραγματα.
Yπάρχει όριο ηλικίας, γι αυτό του πρότεινα να σκεφτεί το ανάποδο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια