Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,047 μηνύματα σε 79,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 473 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

madster95 (Panos)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O madster95 έγραψε: στις 20:06, 24-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Ιστορία συνήθως διδάσκουν οι ιστορικοί (απόφοιτοι ιστορικού-αρχαιολογικού) και όχι οι καθηγητές ελληνικής γλώσσας (απόφοιτοι ελληνικής φιλολογίας). Με την ίδια λογική οι απόφοιτοι αγγλικής, γερμανικής, γαλλικής, ισπανικής και ιταλικής φιλολογίας θα έπρεπε να θεωρούνται αρμόδιοι να διδάσκουν Ιστορία;
δικιο εχεις αλλα...
εμας ιστορια μας κανει μια γαλλικος
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 00:17, 26-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
μπραβο καμαρι μου!!!!!!
thanks master:thanks:

Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 20:58, 26-11-08:

17 φυσική, έφριξα όταν είδα το βαθμό, αλλά μετά βλέπω ότι είχα το μεγαλύτερο στην τάξη :p Πρώτη φορά χαίρομαι με το 17...
Παράθεση

savas_rodos (savas)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο savas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O savas_rodos έγραψε: στις 22:06, 26-11-08:

απλα ολα 13 .........εχτος απο μερικα
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 19:31, 27-11-08:

16 μαθηματικά, εγώ το βλήτο νόμιζα πως θα πάρω βάση και κάτω :p
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 22:07, 27-11-08:

Τελειώνει το τρίμηνο....ως εδώ, καταγράφω:

19 Μαθηματικά ολιγόλεπτο, 20 Μαθηματικά ωριαίο, 19 Φυσική ωριαίο και 20 ολιγόλεπτο, 20 χημεία ωριαίο, 20 Γεωγραφία, 19.5 Νέα ωριαίο και 19 Λογοτεχνία ωριαίο, 20 Οικιακή Οικονομία και ολιγόλεπτο και ωριαίο, 20 Θρησκευτικά, 19 Ιστορία ωριαίο και 18.5 ολιγόλεπτο, 19 και 18 Γερμανικά ολιγόλεπτο και 20 ωριαίο, κάτι 19 έως 20 ολιγόλεπτα σε Αγγλικά και 20 στο ωριαίο του, 17 (ουχ) Ιλιάδα ωριαίο, 20 και 19 ολιγόλεπτο Αρχαίων και 18.4 ωριαίο.

Εγώ νομίζω ότι θα 'πρεπε να είμαι ευχαριστημένος με αυτά και είμαι. (να μην μου τσαλάκωνε την εικόνα κι αυτό το 17! Βέβαια ήταν ο 2ος καλύτερος βαθμός, γιατί το τεστ ήταν μακρύ και παλουκιά )
Παράθεση

Ίρις (Ίριδα)

Μαθητής Α' λυκείου

H Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

H Ίρις έγραψε: στις 22:09, 27-11-08:

Εγω μια χαρουλα. Βεβαια πηγαινω πρωτη ακομα
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 22:30, 27-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από ξαροπ

19 Μαθηματικά ολιγόλεπτο, 20 Μαθηματικά ωριαίο, 19 Φυσική ωριαίο και 20 ολιγόλεπτο, 20 χημεία ωριαίο, 20 Γεωγραφία, 19.5 Νέα ωριαίο και 19 Λογοτεχνία ωριαίο, 20 Οικιακή Οικονομία και ολιγόλεπτο και ωριαίο, 20 Θρησκευτικά, 19 Ιστορία ωριαίο και 18.5 ολιγόλεπτο, 19 και 18 Γερμανικά ολιγόλεπτο και 20 ωριαίο, κάτι 19 έως 20 ολιγόλεπτα σε Αγγλικά και 20 στο ωριαίο του, 17 (ουχ) Ιλιάδα ωριαίο, 20 και 19 ολιγόλεπτο Αρχαίων και 18.4 ωριαίο.

Εγώ νομίζω ότι θα 'πρεπε να είμαι ευχαριστημένος με αυτά και είμαι. (να μην μου τσαλάκωνε την εικόνα κι αυτό το 17! Βέβαια ήταν ο 2ος καλύτερος βαθμός, γιατί το τεστ ήταν μακρύ και παλουκιά )
να μαντέψω ότι αυτό της Ιλιάδας ήτο απροειδοποίητο?
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 23:10, 27-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
να μαντέψω ότι αυτό της Ιλιάδας ήτο απροειδοποίητο?
Ήτο πολύ καλώς προειδοποιημένο

αλλά όλοι το είχαμε πάρει στα "ψιλά" το θέμα...."άντε τώρα, καμιά προοικονομία, τίποτε ηθογραφήσεις με τυπικά επίθετα και τελειώσαμε" α λα Οδύσσεια...Μέγα λάθος. Το τεστ δεν φαινόταν τρομερό, αλλά για το παραμικρό έχανες πόντους...εγώ για δυο λάθη (που δεν είναι ούτε καν αυτό, μια μικρή παράλειψη ήταν) έχασα τρεις πόντους. :nono:

Έχουμε και 2ο τρίμηνο, κι ας αργεί το επόμενο ωριαίο Ιλιάδας, εγώ θα είμαι προετοιμασμένος
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 23:52, 27-11-08:

ο χριστος αγορι μ!!! κουλαρε λιγο!! βλεπω οτι εισαι αριστος μν σ παιρνει απο κατω ενα 17:nono::nono:
1
Παράθεση

stavrouli_to (Σταυρούλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H stavrouli_to έγραψε: στις 14:22, 28-11-08:

Ιστορία 19, Ιλιάδα 19, Αρχαία 17, Αγγλικά 18
Και πάλι θα μπορούσα να είχα πάρει σε όλα 20...
Τι μπορώ να κάνω για να αποφύγω τις απροσεξίες;
Πάντως επανάλληψη κάνω πάντοτε.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:19, 28-11-08:

Ήτο πολύ καλώς προειδοποιημένο

αλλά όλοι το είχαμε πάρει στα "ψιλά" το θέμα...."άντε τώρα, καμιά προοικονομία, τίποτε ηθογραφήσεις με τυπικά επίθετα και τελειώσαμε" α λα Οδύσσεια...Μέγα λάθος. Το τεστ δεν φαινόταν τρομερό, αλλά για το παραμικρό έχανες πόντους...εγώ για δυο λάθη (που δεν είναι ούτε καν αυτό, μια μικρή παράλειψη ήταν) έχασα τρεις πόντους. :nono:

Έχουμε και 2ο τρίμηνο, κι ας αργεί το επόμενο ωριαίο Ιλιάδας, εγώ θα είμαι προετοιμασμένος

χμμμ, λέγεται ωχαδερφίτιδα αυτό που πάθατε, συμβαίνει σε όλους , κιπ γουόκινγκ :p
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

O ξαροπ έγραψε: στις 17:44, 28-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
ο χριστος αγορι μ!!! κουλαρε λιγο!! βλεπω οτι εισαι αριστος μν σ παιρνει απο κατω ενα 17:nono::nono:
Κάποιος άλλος πρέπει να κουλάρει, δεν τρελένομαι για βαθμούς τόσο δα. Απλώς το profile των βαθμών μου θα ήταν πραγματικά τέλειο αν δεν μου τύχαινε κι αυτό το μικρο-στραβοπάτημα....δεν σκάω όμως! Και πάλι μια χαρά ευχαριστημένος είμαι.
1
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 21:09, 28-11-08:

φαινεται απο την πληρη καταγραφη των βαθμων σ αυτο π λες...
1
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

O ξαροπ έγραψε: στις 22:00, 28-11-08:

>.> Ίσως θα φταίει ότι αυτούς τους 3 μήνες δεν έγινε και τίποτα άλλο συνταρακτικό, με αποτέλεσμα να ασχολούμαι με τα αποτελέσματα...αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι και πωρωμένος. Βαθμοθήρας =/= αυτός που τον ενδιαφέρει η μαθησιακή του εικόνα. Θα μπορούσες να με πεις επιμελή, διότι είμαι σε ότι αφορά την απόδοσή μου και τον τρόπο που κάνω μαθήματα (γιατί σε όλα τ' άλλα είμαι ουκ ολίγον τσαπατσούλης), μπορείς να με πεις φυτό (δεν θα ήσουν κι ο πρώτος που θα το έλεγε ) αλλά εντελώς τρελαμένος με βαθμούς επειδή μου κακοφάνηκε κάπως το 17 σε σχέση με τα προηγούμενα? Όχι.
1
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Iliaso έγραψε: στις 22:03, 28-11-08:

μπορει να εχεις και δικιο αλλα εγω απλα ανεφερα οτι ασχολεισαι με τους βαθμους σ πολυ και αυτο δν ειναι κακο... και εγω το εκανα μεχρι ενος βαθμου και τωρα το εχω μετανιωσει..
1
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

O ξαροπ έγραψε: στις 22:08, 28-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
μπορει να εχεις και δικιο αλλα εγω απλα ανεφερα οτι ασχολεισαι με τους βαθμους σ πολυ και αυτο δν ειναι κακο... και εγω το εκανα μεχρι ενος βαθμου και τωρα το εχω μετανιωσει..
Πρώτη Λυκείου...τότε ανάλογα θα πρέπει να το μετανιώσω κι εγώ. Αλλά γιατί να μετανιώνεις επειδή ασχολείσαι με βαθμούς?
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Iliaso έγραψε: στις 23:34, 28-11-08:

γτ προσκολλουμασταν σε κατι που πρακτικα δν ειχε καμια μα καμια σημασια... δλδ το ηθικο διδαγμα να μν αγχωνεστε και να χαρητε το γυμνασιο...
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 06:20, 30-11-08:

19 και 20 και πάλι 19 και πάλι 20, βαθμοί της ξεφτίλας δηλαδή, όπως ακριβώς και στο σχολείο μου, όταν πήγαινα Γυμνάσιο. Έχετε να φάτε φάπες και 13 και 15 απ' την πραγματικότητα και την Κατεύθυνση που δεν θα τις πιστεύετε.
1
Παράθεση

nasa (Ελένη)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H nasa έγραψε: στις 10:36, 30-11-08:

Μαθηματικά: 20 - 19,5 - 19,8 - 19 - 20 - 20 - 20 - 20
Οδύσσεια: 20 - 20
Ιστορία () : 18,5 - 18 - 16
Θρησκευτικά : 19 - 20
Γλώσσα: 19 - 20
Κείμενα: 20
Βιολογία : 19
Μουσική: 20

Ε, εντάξει δεν είναι και ότι το καλύτερο το μεγαλύτερο σου ιστορία να είναι το 18,5, αλλά τώρα...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    papas, Νικόλας Ραπ.