Πώς τα πήγατε στις τελικές εξετάσεις Μαίου-Ιουνίου;

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
ελπιζω καλα... ξερω μονο οτι σε 3 μαθηματα εγραψα 20 και στα μαθηματικα 19 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ναι το σκεφτηκα, αλλα εμας δεν κανουν που δεν κανουν τις περισσοτερες φορες, θα κανουν τωρα που η μονη τους δουλεια ειναι οι βαθμοι δηλαδη; δεν θυσιαζουν το μεροκαματο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Παιδια πηρε κανεις βαθμους?Γιατι εγω ειδα στην ιστοσελιδα του σχολειου μου και δεν τα εβγαλαν ακομα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
εγω τους πηρα σημερα


θρησκευτικα 20
ιστορια 20
αγγλικα 19 (να χτυπησω το κεφαλι μου στο τοιχο; FCE με B φρεσκο φρεσκο! δεν λεμε καλυτερα οτι διορθωνει αυτα που πανε με δυο τροπους...)
μαθηματικα 19
γεωγραφια 19
γαλλικα 18 (μπραβο μου, οχι μπραβο μου! 18 στο τριμηνο η κυρια; ε τοσο και εξετασεις!)
ομηρος 20
αρχαια 15 (keep going! λιγο υπερβολικο το βρισκω μεν, αλλα το καταχαρηκα, ειναι το πρωτο μου!)
κειμενα 20
γλωσσα 18 (ασχολιαστο, με τετοια εκθεσαρα!)
φυσικα 20 (εεεεετσιιιι....)
χημεια 20 (εεεεετσιιιιι...)
:clapup:

19 1/9 (εξετασεων) ;)
ΓΜΟ: 19 8/13 :D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Συγχαριτηρια!Και εγω πηρα βαθμους!Εβγαλα ΓΜΟ 19 11/13 :clapup:.Θα σας γραψω σε λιγο τους βαθμους μου γιατι δεν τους πηρα εγω αλλα η μητερα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μπραβο για τους βαθμους σου, θεϊκο το 19 κ 5/13
οσο για την ιστορια, δεν ειναι και τοσο δυσκολο...
οταν ακουω αρχαια 20 ομως, τοτε λεω ε ναι αυτο ειναι κατορθωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τα γραπτα μου ειναι:
Θρησκευτικα 20
Ελενη 19
Αρχαια 19
Γλωσσα 19
Κειμενα 19 (πολυ 19 βρε παιδι μου :hmm:)
Ιστορια 20
ΚΠΑ 19
Μαθηματικα 20
Βιολογια 20
Φυσικη 17 (απαραδεκτος και ειναι και απο τα αγαπημενα μου)
Χημεια 20
Πληροφορικη Αγγλικα Γερμανικα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
μπραβο για τους βαθμους σου, θεϊκο το 19 κ 5/13
οσο για την ιστορια, δεν ειναι και τοσο δυσκολο...
οταν ακουω αρχαια 20 ομως, τοτε λεω ε ναι αυτο ειναι κατορθωμα
χαχα! δε νομίζω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
:oops:σημερα παιρναμε βαθμους;;;;;;:whistle:ουτε καν ηξερα ποτε βγαινουν!το ομολογω ειμαι απαραδεκτη!!!:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Θρησκευτικα: 20
Ελενη:20
Αρχαια :20
Γλωσσα: 19
Κειμενα :19
Ιστορια :20
ΚΠΑ :20
Μαθηματικα :19
Βιολογια:19
Φυσικη :20
Χημεια:19
Πληροφορικη :20 (oh my lord !!!:D)
Αγγλικα :20
Γερμανικα :19 (πάλι καλά!)
Απολυτήριο 20!:)
Happy summeeeeerr!!!<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
χαχα! δε νομίζω:redface:
για τα αρχαια; εγω μεχρι τωρα ειχα ενα 19,6, δυο 18, δυο 17 και ενα ωραιοτατο 15!
ιστορια παλι ενα 18, τρια 19,5 και δυο 20...
βασικα ειναι και τι θεματα θα πεσουν , και κατα ποσο εσυ ενδιαφερεσαι να μαθεις το μαθημα...
ας πουμε αρχαια δεν μπορω να καθισω να ασχοληθω ιδιαιτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μέσο όρο στα γραπτά έβγαλα 19 και 5/9.... Δεν κάθομαι τώρα να τα γράψω και αναλυτικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
για τα αρχαια; εγω μεχρι τωρα ειχα ενα 19,6, δυο 18, δυο 17 και ενα ωραιοτατο 15!
ιστορια παλι ενα 18, τρια 19,5 και δυο 20...
βασικα ειναι και τι θεματα θα πεσουν , και κατα ποσο εσυ ενδιαφερεσαι να μαθεις το μαθημα...
ας πουμε αρχαια δεν μπορω να καθισω να ασχοληθω ιδιαιτερα...
αρχαία έγραφα πάντα 20 και ιστορία είχα γράψει στα τρίμηνα 15 και 16 και πέρυσι βάση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Γραπτά 19 κ 9/11 19 γλώσσα, κείμενα, αρχαία, φυσική(δεν κατάλαβα το γιατί και ούτε κ αυτός μάλλον:P) Ελένη 18(πάλι καλά) Γενικό 20 ! Που να 'νοιγα και το βιβλίο...:P Α ρε κοράκια που 'μαστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Πάλι θα πάρουμε αριστείο φέτος ! Έβγαλα γ.μ.ο. 19 και 9/13 ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Γενικο μεσο ορο εβγαλα 19 και 9/13!!! Ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη...δεν το περιμενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
3ο τρίμηνο: 19 και 8/13 Γραπτά: 19 και 4/9 Γ.Μ.Ο : 19 και 5/13 :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
3ο τρίμηνο: 19 και 8/13 Γραπτά: 19 και 4/9 Γ.Μ.Ο : 19 και 5/13 :D :clapup:

Μπράβο Χρήστο!! Το ήξερα ότι θα τα πας καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
εβγαλα γενικο 19,8!!!μια ακομη φορα στους αριστουχους!!!:clapup::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top