Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παντελης ελλειψη φαντασιας πα-ντε-λης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν έχω να πω πολλά, απλά αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Το είχα δει απ'τον αδερφό μου και μου'ρθε να το βάλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
απο τον γνωστό λαγό Μπαξ μπάνι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ επειδή έχω μανία με το νερό είχα αγοράσει μια ατζέντα που στο εξώφυλλο λέει "Underwater activities" και δείχνει την ζωγραφιά ενός βυθού. Την ώρα που έψαχνα nick και είχα κολλήσει έπεσε το μάτι μου στην ατζέντα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Από το τρομερό μωράκι των SSSSSimpsons :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelia

Νεοφερμένος

Η evangelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εγω εδωσα απλα το ονομα μου...βαρετο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
'Ετσι με έγραφε ο πρώτος μου έρωτας όταν έλυνε εξισώσεις έρωτα στα μαθηματικά για να αποδείξει ότι εμείς πρέπει να είμαστε μαζί :redface: Πολύ γλυκό α...πολύ προτώτυπο β...Το όνομα μου διαφορετικά γραμμένο... Από φαντασία άλλος έσκιζε δηλαδή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
@bunny, Vkey, katerina, Maggie: Κάτι μου λέει πως τα'χω ξαναδιαβάσει αυτά... Ή είμαι μεθυσμένη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
γιατι ειμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

broken heart

Νεοφερμένος

Η aFro3uLan8h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
βασικά ήταν τ πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό όταν έψαχνα για nick.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Δν ξέρω γιατι το διάλεξα μη με περνάτε για ψώνιο.:redface:...Βασικά δν μ'αρέσει και πολύ αλλά τώρα εντάξει δν πειράζει τι να κάνουμε ...Αλήθεια εάν θέλω μπορώ να το αλλάξω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
θα βρεις τις απαντήσεις που ζητάς εδώ :)

Ευχαριστώ πολύ κακή επιρροή για τις πληροφορίες!Δεν πειράζει δεν θα το αλλάξω γιατί δν έχω κάποιο ιδιαίτερο και σοβαρο λόγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι το όνομά μου :D



Γιατί αυτό κι όχι ένα nick; Επειδή είναι πολύ κοινό, στο σχολείο ήμουν γνωστός σχεδόν σε όλους με το επίθετο. Θα ήξεραν και όνομα προφανώς, αλλά με αναφέρανε πάντα με το επίθετο.


Και μου έμεινε "βίτσιο" να θέλω ν' ακούω το όνομά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Μια απο τις γατες μου.
Αλλα ονοματα απο γατες μου:
Γλυκα, Φουσκας, Μπιλλιας, Ζουζου.
Ε, μονο το bisbirikos κολλαει για φορουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Βασικά αυτό το ψευδώνυμο το χρησιμοποιώ τα τελευταία 3 χρόνια. Μου αρέσουν οι νεράιδες και θεωρώ ότι στη Χώρα του Ποτέ μπορούν να συμβούν τα πάντα. Με εκφράζει απόλυτα, γιατί πιστεύω ότι η φαντασία μας είναι παντοτινά ελεύθερη και αν συνδιαστεί με καθαρή καρδιά και αθοώτητα μπορεί να γίνει ένα υπέροχο κόσμημα του μυαλού μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
για ποιόν άλλο λόγο εκτός της μανίας μου για ταξίδια;;;:D

φυσικά, κάποιοι το παρερμήνευσαν σαν ταξιδιάρης εραστής, αλλά άκυρο, αφού τα μόνα ταξίδια που κάνω ως ερωμένη είναι μόνο στο δικό του σώμα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Γενικώς έχω μια τάση να αλλάζω nicks στο IRC επειδή με εκφράζουν σε κάποια συγκεκριμένη περίοδο. Αν κι έχω και κάποια που είναι κάπως πιο μόνιμα.
Σε ένα forum δεν έχω αυτήν τη δυνατότητα και θα βαριόμουν σύντομα όποιο nickname και να είχα... Γι αυτό προτίμησα το όνομά μου...
Τώρα γιατί Cristina και όχι Christina...
Ήταν επιρροή από τα Ισπανικά που πήγαινα το διάστημα που πρωτοασχολήθηκα με το Internet. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μania με λέει μόνο ένας άνθρωπος ο άντρας μου, όταν με φωνάζει Μάνια ξέρω πόσο ευτυχισμένη ειμαι και ηρεμώ όπως εδώ στο στέκι. :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top