Ικάρων (ΣΙ) Μηχανικοί (ΣΜΑ)

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Γεια σας παιδια, θελω και εγω να γινω ικαρος αλλα εχω αστιγματισμο μονο στο εναν ματι 0,5. Γνωριζεται αν με τον αστιγματισμο μπορω να γινω??
Δυστυχως φίλε μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά πρέπει στα μάτια να είσαι άψογος. Είναι πολύ αυστηρά τα κριτήρια. Ακόμα και να μην έχεις τίποτα που να γίνεται αντιλυπτό από εσένα (δηλαδή να θεωρείς κατα την αποψη σου ότι βλέπεις τέλεια) στις εξετασεις που θα σου κάνουν θα μπορούν να σου βρουν και κατι που ούτε το είχες φανταστεί.(Προσωπική εμπειρία από φίλο μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jmd13

Νεοφερμένος

Ο jmd13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα ειμαι μαθητης της γ λυκειου φετος και σκεφτομαι να δηλωσω καποια στρατιωτικη σχολη θα ηθελα πολυ να μπω στην σχολη των ιπταμενων αλλα εχω 0,5 μυοπια και στα δυο μου ματια και δυστυχως δεν μπορω... σκεφτηκα ομως πως θα μπορουσα να δηλωσω σμα μηπως μπορειτε να μου πειτε τις προϋποθεσεις που εχει οπω για παραδειγμα αν χρειαζεται καποιο πτυχιο αγγλικως και αν ναι ποιο ( εχω το λοουερ ) ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanthosgeorge

Νεοφερμένος

Ο xanthosgeorge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εαν υπάρχει όριο κιλών στην σχολη μηχανικών αεροσκαφών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
υπάρχει ο δείκτης μάζας σώματος ο οποίος δεν πρέπει να υπερβαίνει ένα όριο (δμσ)
ψάξε την περσινή προκήρυξη και εκεί θα λεέι ακριβώς το όριο ύψους κιλών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tj-iraklis

Νεοφερμένος

Ο tj-iraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γίνεται αν κάποιος είναι απόφοιτος πολύτεχνείου να εργαστεί αργότερα όταν τελείωσει τις σπουδές του στον στρατό ως μηχανικός;
Για παράδειγμα κάποιος που τελείωσε μηχανολόγος αεροναυπηγός μπόρει να εργαστεί στην πολεμική αεροπορία ως μηχανικός
μαχητικών αεροσκαφών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoCommand

Νεοφερμένος

Ο GeoCommand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Μάγκες θελω ΣΜΑ.
Ποιος αλλος ενδιαφέρεται;
Δινω φετος(2020)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top