Ανταλλαγή εμπειριών μεταξύ γονέων

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
52 κιλά μπήκε να γεννήσει ? ? ? ? Δηλαδή όταν έμεινε έγκυος πόσο ήταν (με δεδομένο ότι θα πήρε τουλάχιστον 9-10 κιλά) 42 ? ? ? ? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
52 κιλά μπήκε να γεννήσει ? ? ? ? Δηλαδή όταν μπήκε να γεννήσει πόσο ήταν (με δεδομένο ότι θα πήρε τουλάχιστον 9-10 κιλά) 42 ? ? ? ? Εγώ πήρα 13 κιλά (ένα παραπάνω από όσα μου είπε ο Γιατρός και το μωρό γεννήθηκε 3,100. Της νύφης σου πόσ γεννήθηκε? :confused:

όταν έμεινε έγυος ήταν 38 κιλά πήρε λέει 12 αλλα όταν πήγε να γενήσει είπε ότι ήταν 52 αλλα 38 κιλά ήταν πολλά χρόνια το ξέρω αυτό, άντε 40 να μου ξέφυγε κάνα 2κιλο, αλλα αυτά ήταν πάντα τα κιλά, αφού να φανταστείς πλάτη δην ήξερες ότι ήταν έγγυος καθόλου, όταν γύριζε έπερνε μαζί της μπιμπελό βάζα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πως τα κάνει όμως η φύση ε? είναι τρομερό! μια πολύ πολύ αδύνατη γυναίκα γέννησε παιδάκι 3.5 κιλά. απίστευτο....

εγώ πάλι έχασα και από κει που είμουν +3.5 από την αρχή της εγκυμοσύνης, έφτασα τώρα στο +2...θα βγάλω καρύδα στο τέλος το βλέπω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
πως τα κάνει όμως η φύση ε? είναι τρομερό! μια πολύ πολύ αδύνατη γυναίκα γέννησε παιδάκι 3.5 κιλά. απίστευτο....

εγώ πάλι έχασα και από κει που είμουν +3.5 από την αρχή της εγκυμοσύνης, έφτασα τώρα στο +2...θα βγάλω καρύδα στο τέλος το βλέπω:P:P


Μην αγχώνεσε η θεία μου είχε πάρει 30 κιλά σε δύδημα και το κάθε μωρό βγήκε 800 γραμάρια χωρίς σχισμή απο κάτω, έτοιμες να πεθάνουν μιας που δεν μπορούσαν να ουρίσουν τα μωρά, τα βάλαν σε θερμοκιτήδα μπάς και πάρουν και το τέλος πάνω που είπαν τελείωσαν τα μωρά βρέθηκε κάποιος και είπε ότι άν ανοίξουν τα γενητικά λίγο θα μεγαλώσει το άνοιγμα μόνο του, (πρίν 29 χρόνια στην Λέρο) το έκαναν και τώρα είναι μια χαρά και υγιέστατες και οι δυο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
52 κιλά μπήκε να γεννήσει ? ? ? ? Δηλαδή όταν έμεινε έγκυος πόσο ήταν (με δεδομένο ότι θα πήρε τουλάχιστον 9-10 κιλά) 42 ? ? ? ? :confused:


καλά άστο....
δεν είναι για μας αυτά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...και μετά 'λέγαν εμένα σκελετούλα που ήμουν 49-50 κιλα... Αχχχχ...ωραίες εποχές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
...και μετά 'λέγαν εμένα σκελετούλα που ήμουν 49-50 κιλα... Αχχχχ...ωραίες εποχές....

Και το γέλιο είναι ότι ο αδερφό μου την φωνάζε μπογαλάκι επιδή λέει πήρε πολλά κιλά και έγινε παχουλή:hmm: άστο άν είσουν 49-50 για τον αδερφό μου είσαι τόφαλο, εγώ δε είμουν 1,72 και 60 κιλά με με έλεγε φάλενα ότι δεν χωράω σε πόρτα, για τώρα δεν λέω που είμαι 85 γιατί θα εκνευριστώ πρωινιάτικα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και το γέλιο είναι ότι ο αδερφό μου την φωνάζε μπογαλάκι επιδή λέει πήρε πολλά κιλά και έγινε παχουλή:hmm: άστο άν είσουν 49-50 για τον αδερφό μου είσαι τόφαλο, εγώ δε είμουν 1,72 και 60 κιλά με με έλεγε φάλενα ότι δεν χωράω σε πόρτα, για τώρα δεν λέω που είμαι 85 γιατί θα εκνευριστώ πρωινιάτικα:mad:

βρε μάνια... τι ύψος έχει η νύφη σου? 1.40??? σορρυ για το οφφτόπικ αλλά 38-40 κιλά μου φαίνονται εξωφρενικά λίγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
βρε μάνια... τι ύψος έχει η νύφη σου? 1.40??? σορρυ για το οφφτόπικ αλλά 38-40 κιλά μου φαίνονται εξωφρενικά λίγα!

1,66 είναι κόκκαλο κατα κιριολεξια, σαν παιδί της εθιοπίας, αφού πιτζάμες πέρνει απο τα παιδικά γιατί δεν της πολυχωράει το χς:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ταϊστε την, asap:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εδώ είναι ακόμα με μερικά κιλά της γένας:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αφού είχε γεννήσει λες, μάνια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αφού είχε γεννήσει λες, μάνια?

Ναι είχε περιτά κιλα εδώ(βάση του αδερφού μου τα λεγόμενα) έτσι όπως την βλέπετες ο αδερφός μου την λέει χοντρούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ο αδερφός σου είναι psycho:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ο αδερφός σου είναι psycho:P:P:P

Ακουσές να είπα το αντίθετο; όλες του οι πρώιν ήταν απο 40-45 κιλά την μια την είχε χωρίσει επιδή ήταν 50 και χοντρη,

Βγάκαμε όφ πάααρααα πολλύ, τώρα το πρόσεξα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top