Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,110 εγγεγραμμένα μέλη και 2,483,133 μηνύματα σε 79,161 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 297 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Γράφετε στη Φυσική Αγωγή;

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,300 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:53, 08-12-09:

Ρε παιδιά μια ερώτηση το δεκαπενταμελές και το πενταμελές τι τα ψηφίζετε....... Αλλά και χωρίς αυτούς εκμεταλευτείτε την δύναμη που έχετε. Συμφωνείστε όλη η τάξη να παράδωσει λευκές κολές. Το πολύ πολύ να σας μηδενίσει όλους και να σας βάλει χαμηλούς βαθμούς στο τριμηνο. Αν γίνει αυτό θα αντιδράσουν οι γονείς σας και θα την κατεγγείλουν στην δευτεροβάθμια όπου θα υποστεί τις συνέπειες, με αποτέλεσμα στο επόμενο τρίμηνο να συμμορφοθεί. Ξεφύγετε από την νοοτροποπία του δημοτικού.

The force is with you.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 18:54, 11-12-09:

Εμεις καναμε πρακτικη στο βολλει αλλα σιγα πιο πολυ στα σοβαρα παιρνει τη συνολικη εικονα μας!
Παράθεση

Bloody Μaria^^ (Mαρία ρε)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 199 μηνύματα.

H Bloody Μaria^^ έγραψε: στις 19:17, 11-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από ξαροπ
Αυτό παίζει να είναι το πιο άκυρο θέμα που έχω δει σήμερα.

Μα πάτε καλά? Ή μας κοροιδεύετε?

Ναι κι εγω το ιδιο.Ελεος.
Παράθεση

ΑνΘη!!!

Μαθητής Β' γυμνασίου

H ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H ΑνΘη!!! έγραψε: στις 20:28, 18-12-09:

εμεις εχουμε γραψει 5 τεστ στη γυμναστικη και τα πηγα καλα μονο στα 2 στα αλλα αστο καλυτερα. μα να κανουμε τεστ κα ιστη γυμναστικη ιμαρτον
Παράθεση

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 00:43, 19-12-09:

Εμενα μου εχει ερθει ξαφνικο στην αρχη γιατι ειχα συνηθισει τοσα χρονια στο δημοτικο με τη γυμναστρια να μας δινει μια μπαλα (χωρις ζεσταμα) και να παιζουμε μονο ποδοσφαιρο αντε καμια φορα βολευ και η ιδια να αρχιζει κους κους με τη γυμναστρια του αλλου σχολειου...Οπως καταλαβαινετε-συγνωμη για την εκφραση- μας ειχε εντελως χε$μ3νους!!Και μετα περιμενουμε να ξερω βολευ που το μονο που εκανα ηταν να χτυπαω οπως να ναι την μπαλα με την παλαμη!!!!
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 14:51, 20-12-09:

Εμάς μας έβαλε να κάνουμε ένας ένας service στο βόλλευ από τρεις προσπάθειες και έιχε έναν κατάλογο που σημείωνε
Παράθεση

vagialena (Βαγιαλένα)

Μαθητής Β' λυκείου

H Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H vagialena The show must go on! έγραψε: στις 23:29, 20-12-09:

Το να σημειωνει την προοδο σας στο αθλημα που κανετε, ναι! Αλλα οποιος βαλει γραπτο διαγωνισμα ειναι (συγγνωμη για την εκφραση) πολυ ηλιθιος!!!
Παράθεση

katerinoula! (Κατερίνα)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H katerinoula! katerina έγραψε: στις 23:47, 20-12-09:

ρε παιδιά τι γίνετε εδώ πέρα;;; Δεν πάμε καθόλου καλά μου φαίνεται.... Εμας και πέρσυ και φέτος ο γυμναστής μας μας έδινε μια μπάλα και παίζαμε... καναμε και κανενα ζεσταματάκι στην αρχη και αυτό ήταν όλο καλα... φανταστείτε μόλις πηραμε ελέγχους και πήρα 20 στην γυμναστική (ενοείται:no1 και τα 2 φυτά της τάξης μου πήραν 18 έλεος δηλαδή..... τεσπα τι να κάνουμε έτσι είναι...
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 00:09, 21-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από katerinoula!
ρε παιδιά τι γίνετε εδώ πέρα;;; Δεν πάμε καθόλου καλά μου φαίνεται.... Εμας και πέρσυ και φέτος ο γυμναστής μας μας έδινε μια μπάλα και παίζαμε... καναμε και κανενα ζεσταματάκι στην αρχη και αυτό ήταν όλο καλα... φανταστείτε μόλις πηραμε ελέγχους και πήρα 20 στην γυμναστική (ενοείται:no1 και τα 2 φυτά της τάξης μου πήραν 18 έλεος δηλαδή..... τεσπα τι να κάνουμε έτσι είναι...
Μην χρησιμοποιείς αυτόν τον όρο! :nono::nono::nono:
Btw και γω 20 πήρα στη Γυμναστική...
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 00:13, 21-12-09:

Στο τμήμα ενός φίλου μου γράψανε...εγώ δεν κάνω γυμναστική(πάω αθλητικό)
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από Alexl1996
Μην χρησιμοποιείς αυτόν τον όρο! :nono::nono::nono:
Btw και γω 20 πήρα στη Γυμναστική...
+1!:no1:...δεν είναι πάντα όλοι φυτά επειδή εσύ(ο από πάνω) δεν διαβάζεις....
αλλά μερικοί είναι φυτά
Παράθεση

ritaki1997

Μαθητής Α' γυμνασίου

H ritaki1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ritaki1997 έγραψε: στις 16:34, 21-12-09:

Εμεις γραφουμε γυμναστικη και απο τη βαθμολογια μας παιρνουμε το βαθμο τριμηνου!...
Παράθεση

kyriakos4

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο kyriakos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O kyriakos4 έγραψε: στις 19:52, 26-12-09:

Εμείς απλά στης περιοδο των δαγωνισμάτων μας λέει να κάνουμε διάφορα (μπάσιμο, καρφομα, ντρίπλα) και μας αξιολογεί.
Ετσι πέρσυ, έτσι και φέτος!
Παράθεση

dk13

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O dk13 έγραψε: στις 16:32, 27-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από ritaki1997
Εμεις γραφουμε γυμναστικη και απο τη βαθμολογια μας παιρνουμε το βαθμο τριμηνου!...
και ποσο πηρεσ
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 16:38, 27-12-09:

Τί έγινε βρε παιδιά, άλλαξε το σύστημα? Τώρα γράφουμε και στη Γυμναστική? O.o
Παράθεση

violitzou

Δραστήριο Μέλος

H violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

H violitzou έγραψε: στις 16:40, 27-12-09:

βλακειες να γραφεις στην γυμναστικη εμας μονο στο βολει μας εξετασε αυτο ηταν ολο
Παράθεση

Μαθητής Β' γυμνασίου

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 17:34, 27-12-09:

Το θεμα δεν ειναι για να ξεβαρευτεις!!! Τι ακουω θεε μου...
Παντως εμεις καναμε πρακτικη στο βολλει φανταζομαι πως οσοι λενε οτι γραψανε εννοουν την πρακτικη.Παρ'ολα αυτα τα πηγα χαλια αλλα ευτυχως πηρα 18 στο τριμηνο!
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 17:39, 27-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από christina.maria
Το θεμα δεν ειναι για να ξεβαρευτεις!!! Τι ακουω θεε μου...
Παντως εμεις καναμε πρακτικη στο βολλει φανταζομαι πως οσοι λενε οτι γραψανε εννοουν την πρακτικη.Παρ'ολα αυτα τα πηγα χαλια αλλα ευτυχως πηρα 18 στο τριμηνο!
Μην αισθάνεσαι άσχημα.. κι εγώ στο Γυμνάσιο ούτε σερβις δεν μπορούσα να κάνω

Ίσως έφταιγε και ο κέρβερος η καθηγήτριά μου από την άλλη.. με άγχωνε πολύ έτσι όπως κοίταγε και τα θαλάσσωνα πάντα
Παράθεση

Μαθητής Β' γυμνασίου

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 18:02, 27-12-09:

Να σου πω κι ο δικος μας ο γυμναστης ολο φωναζει αλλα δε θελω να το ριξω σ'αυτον γιατι ειμαι ψιλοασχετη! Τουλαχιστον με την εξασκηση βελτιωθηκα!
Παράθεση

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H dreamy girl έγραψε: στις 19:55, 28-12-09:

Οχι,γραπτο διαγωνισμα δεν εχουμε γραψει μεχρι τωρα.
Παράθεση

dk13

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O dk13 έγραψε: στις 12:11, 29-12-09:

ρε γυμναστικη ειναι το πιο σαχλοδεσ μαθημα δλδ να σου βαζει και εκει εε τοτε τι να πω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια