Θρησκευτικά - Έχετε ξεκινήσει μάθημα στα Θρησκευτικά ή όχι;

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εμείς κανονικά ξεκινήσαμε.Αφού έχουμε μόνιμη καθηγήτρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
μετα τα χριστουγεννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ναι εδω και καιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια Σταμπουλη

Νεοφερμένος

Η Μαρια Σταμπουλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
τι ερωτηση ειναι αυτη.....φυσικα και ναι!!! και εχουμε μια καθηγιτρια τελεια!!!!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εμείς έχουμε πολύ καλό Θρησκευτικό...του έγραψα 15 και μου έβαλε 20!!!WooHooοοοοοοοοο!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αυτό σημαίνει ότι είναι καλός; Καλός είναι αν προσπαθεί να είναι ανοιχτόμυαλος, και ακόμη πιο καλός, αν προσπαθεί να άρει το χαρακτήρα της πλύσης εγκεφάλου από το μάθημα:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Είναι άλλη περίπτωση ο συγκεκριμένος...είναι δύσκολο να σας εξηγήσω αυτή τη στιγμή.Επειδή είπα οτι μου έβαλε 20 δεν εννοούσα οτι είναι μόνο γι'αυτό καλός.Ενδιαφέρεται αλλά κι εγώ ενδιαφέρομαι για το μάθημα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Κανονικα θα επρεπε να σου βαλει ενα 17-18 ωστε να εχεις το περιθωριο να εχεις ανοδο στο 2ο τριμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κανονικα θα επρεπε να σου βαλει ενα 17-18 ωστε να εχεις το περιθωριο να εχεις ανοδο στο 2ο τριμηνο
Εγώ πάλι νομίζω οτι άξιζα 20 γιατί κάνω εργασίες και ασκήσεις,είμαι πάντα διαβασμένη και γενικά τις περισσότερες φορές εγώ με κάποιες άλλες φίλες μου του λέμε μάθημα γιατί οι υπόλοιποι χαζεύουν.
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
A...Toτε δεν αντιλεγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Αυτό σημαίνει ότι είναι καλός; Καλός είναι αν προσπαθεί να είναι ανοιχτόμυαλος, και ακόμη πιο καλός, αν προσπαθεί να άρει το χαρακτήρα της πλύσης εγκεφάλου από το μάθημα:).

:no1::no1::no1::no1: Δύσκολο βέβαια να βρεις τέτοιους θεολόγους.... :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
:no1::no1::no1::no1: Δύσκολο βέβαια να βρεις τέτοιους θεολόγους.... :nono:

Έτσι είανι ο δικός μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
και ειναι καλος ενας καθηγητης που μοιραζει 20αρια??ετσι για την πλακα??καλος θα ηταν αμα ηταν ανοιχτομυαλος και οχι κολλημενος οπως οι περισσοτεροι...οπως γινεται στο δικο μας σχολειο...πιο ανοιχτομυαλος και σωστοτερος ανθρωπος αναμεσα σε ολους τους τους καθηγητες και οχι μονο...οσο περιεργο και αν ακουγεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmanouelaVAG

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα Βαγιανού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μα και βέβαια έχουμε, από την αρχή της χρονιάς!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top