Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα φέτος (Β' Λυκείου) στο Α' τετράμηνο 19,6/10 και στο Β' τετράμηνο 19,9/10.. Ευελπιστώ να τα έχω πάει αρκετά καλά στις ενδοσχολικές, ώστε να μπορέσω τουλάχιστον να βγάλω πάνω από 19 που είναι ο στόχος μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα φέτος (Β' Λυκείου) στο Α' τετράμηνο 19,6/10 και στο Β' τετράμηνο 19,9/10.. Ευελπιστώ να τα έχω πάει αρκετά καλά στις ενδοσχολικές, ώστε να μπορέσω τουλάχιστον να βγάλω πάνω από 19 που είναι ο στόχος μου :P

Έσπασες το κοντέρ εσύ κοπελιά, μπράβο σου ! :clapping: :clapping::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Έσπασες το κοντέρ εσύ κοπελιά, μπράβο σου ! :clapping: :clapping::clapping:

Χαχαχα, σιγά μωρέ δεν είναι κάτι σπουδαίο:air_kiss: Παρ'όλα αυτά σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια, να'σαι καλά και εύχομαι κάθε επιτυχία γενικότερα σε σένα :thumbup:<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,986 μηνύματα.
Μπράβο και από εμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Μπράβο και από εμενα.

Να'σαι καλά Φώτη! Καλή επιτυχία και σ'εσένα εύχομαι αύριο στο ΑΟΘ, αν δεν κάνω λάθος, χωρίς άγχος γιατί το έχεις:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top