Γενικό -  Πώς νιώθετε που θα πάτε Α' Λυκείου;

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Τι θα δούμε το καλοκαίρι του '14 οέο;:P
Μερικά χαζά κάνουν προετοιμασία από Α' σε Β':P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μερικά χαζά κάνουν προετοιμασία από Α' σε Β':P
Ααα ναι.
Κάτι είχε πάρει το αυτί μου από γνωστούς αλλά αρνιόμουν κατηγορηματικά να πιστέψω αυτό που μου΄λεγαν.:|
Και ερωτώ: Αν κάνεις από τώρα προετοιμασία όταν θα δίνεις Πανελλήνιες τι θα κάνεις; Ολονυκτία στο φροντιστήριο; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μερικά χαζά κάνουν προετοιμασία από Α' σε Β':P

Ααα ναι.
Κάτι είχε πάρει το αυτί μου από γνωστούς αλλά αρνιόμουν κατηγορηματικά να πιστέψω αυτό που μου΄λεγαν.:|
Και ερωτώ: Αν κάνεις από τώρα προετοιμασία όταν θα δίνεις Πανελλήνιες τι θα κάνεις; Ολονυκτία στο φροντιστήριο; :|

Εννοώ τότε θα πάρετε σιγά σιγά την απόφαση για την κατεύθυνση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αααααχ τι μου θυμησατε τωωωωρα.Πας 1η λυκειου και εκει που ησουνα ο ''μεγαλος'' στο γυμνασιο ξαναγινεσαι ο ''πρωταρης'' στο λυκειο.Αδικιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ποτεεε ξανααααα λυκειο ολεεεεεεεε!!ΤΕΛΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλέκτρα_vs

Νεοφερμένος

Η Ηλέκτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γειά σας παιδιάα! Αφήσαμε πίσω το Γυμνάσιο και μπροστά μας ανοίγεται ένα νέο μονοπάτι με πολλες εμπειριες! Πως αισθάνεστε; Εγω υπέροχαα αλλά σαν να αγχώθηκα και λιγάκι :P:D
Υ.Γ Έκανα λάθος στον τίτλο εννοούσα "πρωτολυκειακια 2015-2016"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Πότε πέρασαν ρε παιδια κιόλας 2 ολοκληρα χρόνια??? ΚΙΟΛΑΣ??? Κάποτε, μήνας Σεπτέμβρης, πάτησα για πρώτη φορά το πόδι μου στο ΓΕΛ της περιοχης μου και πήρα τα πρωτα μου βιβλια λυκειου, θυμαμαι ήμουν κομματι ενθουσιασμενος μα και λιγο φορτισμενος συναισθηματικά, ένιωθα λιγο κομπιασμενος ότι τώρα ξεκινανε τα δυσκολα, οτι οι βαθμοι θα μπαινουν πολυ δυσκολα κλπ προκαταληψεις(για την Ά λυκειου, αναφερομενος), θυμαμαι μια φιλολογος μας ρωτουσε ποιες ηταν οι πρωτες μας εντυπωσεις απο την Ά λυκειου και εγω ένιωθα ακομη "αμηχανος", δεν ήξερα αν θα προσαρμοζομουνα εύκολα, συν ότι ειχα αλλαξει και σχολειο...Αχχ αμάν, χίλιες αναμνησεις ήρθα τώρα στο μυαλό μου!! Καποτε ημουν πρωτακι και τωρα κοντεύω να τελειωσω!:cry_x: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top