Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,137 μηνύματα σε 77,111 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 140 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξελίξεις στο νέο σύστημα εισαγωγής

Benedictus

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Benedictus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Benedictus έγραψε: στις 17:18, 20-01-19:

Χαίρετε. Δύναται κάποιος να διαφωτίσει εμάς τους εξεταζομένους το 2020 για το ενδεχόμενο εισαγωγής προς ψήφιση του από την τρίτη Σεπτεμβρίου προεξαγγελθέντος συστήματος; Η αγωνία μου αφορά την ενδεχόμενη κατάργηση του μαθήματος των Λατινικών, στον Προσανατολισμό των Ανθρωπιστικών Σπουδών, εφόσον αποτελεί εκ των πιο καίριων αλλαγών στο εξεταστικό σύστημα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Andypro

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 429 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 19:08, 20-01-19:

Η πολιτική κατάσταση δεν είναι ιδιαίτερα ομαλή ώστε να μπορούν να γίνουν αξιόλογες προβλέψεις για το αν θα ψηφιστεί το νομοσχέδιο.
Παράθεση

SofiaOk

Νεοφερμένος

H SofiaOk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H SofiaOk έγραψε: στις 19:40, 20-01-19:

Με αυτούς που κυβερνάνε δεν μπορείς να ξέρεις ποτέ τίποτα. Όλο φασκουν και αντιφάσκουν.
2
1
Παράθεση

Μιλτιάδης

Νεοφερμένος

Ο Μιλτιάδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 15 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Μιλτιάδης έγραψε: στις 19:30, 20-02-19:

Μεγάλε δυστυχώς ούτε καν αυτοί που κυβερνάνε δεν ξέρουν.Άσε που μέχρι τότε, όσοι υπουργοί παιδείας αλλάξουν,τόσα νέα συστήματα θα έχουμε...Ό,τι να 'ναι...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια