Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,137 μηνύματα σε 77,111 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 140 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα πάντα για τις μετεγγραφές

Spyros

Νεοφερμένος

Ο Spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O Spyros έγραψε: στις 11:05, 08-12-18:

Ξέρεις κανείς πως λειτουργεί το 10% και πως διαμορφώνονται οι βάσεις του ;;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 12:37, 08-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από Spyros
Ξέρεις κανείς πως λειτουργεί το 10% και πως διαμορφώνονται οι βάσεις του ;;

Δες στο θέμα "Σχετικά με το 10%".
Παράθεση

Mariamarymaria

Νεοφερμένος

H Mariamarymaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Mariamarymaria έγραψε: στις 20:38, 08-12-18:

Γεια σας παιδια, η ενσταση μου εγκριθηκε. Γνωρίζει καποιοε την διαδικασία από εδώ και έπειτα;
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 10:18, 09-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από Mariamarymaria
Γεια σας παιδια, η ενσταση μου εγκριθηκε. Γνωρίζει καποιοε την διαδικασία από εδώ και έπειτα;

Μπαίνεις στο σάιτ της σχολής που μετεγγράφηκες και παρακολουθείς πότε θα βγει η ανακοίνωση που θα ορίζει το χρονικό διάστημα για να καταθέσεις τα απαραίτητα δικαιολογητικά που αποδεικνύουν τους λόγους για τους οποίους ζήτησες την ένσταση.΄Οταν αυτά ελεγχθούν θα ξαναβγεί ανακοίνωση για την οριστική εγγραφή στη σχολή.
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Φοιτητής

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,516 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 18:48, 17-12-18:

Ξέρουμε ποτέ θα βγουν ανακοινώσεις από την γραμματεία για τα τελικά αποτέλεσματα;
Παράθεση

Panagiotis09 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 181 μηνύματα.

O Panagiotis09 έγραψε: στις 00:11, 20-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Ξέρουμε ποτέ θα βγουν ανακοινώσεις από την γραμματεία για τα τελικά αποτέλεσματα;

Ένα μήνα μετά και ακόμα; Πηγές καθόλου στη γραμματεία της σχολής σου; Έχουν βγει τα αποτελέσματα των μετεγγραφών και απ ότι ξέρω την πήρες.Επισης,απ' ότι είδα στην ιστοσελίδα της σχολής σου έχουν βγει ανακοινώσεις σχετικά με την υποβολή των δικαιολογητικών. Δεν νομίζω να βγάλουν κάποια λίστα με τις οριστικές μετεγγραφες. Οι μόνες μετεγγραφες που θα βγουν από εδώ και πέρα θα είναι αυτές των ενστάσεων..
Παράθεση

Φοιτητής

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,516 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:20, 20-12-18:

Τα χαρτιά τα έχω πάει εδώ και 4 εβδομάδες ,απλά περιμένω την ανακοίνωση της γραμματείας.
Παράθεση

mir

Φοιτητής

Ο mir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O mir έγραψε: στις 14:14, 20-12-18:

Καλημερα
Πως μπορω να κανω διαγραφη απο την παλια σχολη ωστε να ολοκληρωθει η εγγραφη στην νεα σχολη;
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:50, 20-12-18:

Κατσε βγηκαν τα αποτελεσματα απο την σχολη γθα να δεις αν ολοκληρωθηκε η μεταγγραφη?Νομιζω αυτο πρεπει να γινει πρωτα και μετα η διαγραφη.
Παράθεση

mir

Φοιτητής

Ο mir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O mir έγραψε: στις 21:52, 20-12-18:

Βγηκαν την προηγουμενη βδομαδα για τους αλλους,για μενα βγηκε σημερα γιατι ειναι τυφλοι και μου ειπαν χρειαζονται αλλα χαρτια ενω ειχαν το χαρτι μπροστα τους.
Απλα δεν ξερω πως να κανω διαγραφη απο την προηγουμενη σχολη,γιατι θελουν πιστοποιητικο διαγραφης τωρα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    the purge, Beautiful Dream, EvangANge

Βρείτε παρόμοια