Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Το τελευταίο δεν το ξέρω δεν έχει μούρη βάλε κανένα καλύτερο.

Ισως American University of Tirana;
Καλό ακούγεται, αμέρικαν κι όλας :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penh_95

Νεοφερμένος

Η penh_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γίνεται να δηλώσω στο μηχανογραφικο εμπορικο ναυτικο , παρολο που το φεβρουαριο στο χαρτι δηλωσα ενδιαφερον μονο για αστυνομια;
(τεφαα,στρατος,ναυτικο δεν τα τικαρα).

αν τη δηλωσω και περναω τι θα κανουν ; δεν θα το λαβουν υποψη;

δεν νομιζω να σε δεχτουν..γιατι πρεπει να περασεις απο καποιες εξετασεις..η ρωτα δεν ειμαι κ σιγουρη..καλα κ εσενα τελευταια στιγμη σ ηρθε?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Που κάνουμε το μηχανογραφικό; Θα τρελαθώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Κούλαρε, έχεις μέχρι 12 του μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Γιατί τόσο άγχος; Αν το κάνετε πρώτοι δε θα μπείτε πρώτοι και στη Νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
κ γω εχω δει τις σχολες τ 3ου πεδιου συμφωνα με το σχεδιο αθηνα αλλα πουθενα δεν ελεγε κατι τετοιο..εξαλλου δεν σχετιζονται απολυτα αυτες οι 2 επιστημες..η εργοθεραπεια ειναι ενα τμημα μονο στην αθηνα..μηπως εκανες καποιο λαθος?

ενα σαητ τη γραφει μαζι με τη φυσικοθεραπεια..η καθηγητρια στ σχολειο μ ειπε δεν ισχυει..ευτυχως δλδ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mk123

Νεοφερμένος

Ο mk123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο site στο οποιο να μπορω να κανω προσωμοιωση του μηχανογραφικου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο site στο οποιο να μπορω να κανω προσωμοιωση του μηχανογραφικου

Κάτι τέτοιο θέλεις?

https://edu4u.gr/ΜηχανογραφικόΔελτίο.aspx

Αλλά πρέπει να κάνεις λογαριασμό(δωρεάν βέβαια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mk123

Νεοφερμένος

Ο mk123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Βγαζει αναγνωση και δεν φορτωνει.Υπαρχει καποιο αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδια εχουν βγει ημερομηνιες για την καταβολη των μηχανογραφικων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Timmy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ μπορούμε να επεξεργαζόμαστε το μηχανογραφικό για όσους έχουν ρωτήσει προηγουμένως

Αυτό που σκέφτομαι εγώ είναι
1. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ (δε το πιάνω με τίποτα βέβαια)
2. Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (θέλω να πέσει 800 μόρια.... )
3. Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
4. Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ
5. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσαλλονίκη
6. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Πάτρα
7. Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρα
8. Βιολογικό Αθήνας
9. Φυσικό Αθήνας

Σκέφτομαι και για φαρμακευτική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosR21

Νεοφερμένος

Ο nikosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ρε μαγκες να ρωτησω κατι..πηγα σημερα για τον κωδικο αλλα στις ειδικες κατηγοριες εγω δεν εβαλα τιποτα(εχω αδερφη που σπουδαζει αλλα τελειωνει φετος πιανεται αυτο?)τωρα πρεπει να ξαναπαω σχολειο?ειναι απαραιτητο?κ κατι τελευταιο με αυτην την κατηγορια εχω καποιο προνομιο?μεταγραφη πχ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Άλλαξα κάπως γνώμη για τη σειρά των πόλεων :hmm:
Θυμίζω, 18537 στο 3ο και 18475 σε 2ο/4ο

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ:

Ιατρική Αθήνας
Ιατρική Θεσσαλονικης
Ιατρική Πάτρας
Ιατρική Γιάννενα
Ιατρική Λάρισα
Ιατρική Κρήτης
Ιατρική Αλεξανδρούπολης
Φαρμακευτική Αθήνας
ΗΜΜΥ ΕΜΠ
Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
Ναυπηγών Μηχανικών ΕΜΠ
Βιοτεχνολογίας Γεωπονικό Αθηνας
Βιολογία Αθήνας

Στο περίπου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
με 17.294 περναω φιλολογια θεσσαλονικησ (ειμαι και πολυτεκνη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
1. ΗΜΜΥ ΑΠΘ
2. Βιολογικό ΑΠΘ
3. ΤΕΙ ηλεκτρονικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theoGfilis

Νεοφερμένος

Ο theoGfilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.


Κάπως έτσι διαμορφώνεται το δικό μου μηχανογραφικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Κάπως έτσι διαμορφώνεται το δικό μου μηχανογραφικό.
το 2ο δεν θα χρειαστεί λογικά αν έχεις αρκετά μόρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννακας

Νεοφερμένος

Ο Γιάννακας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπορεί να φανώ βλάκας αλλά δεν πειράζει. :P
Εμείς που θέλουμε να δηλώσουμε για 10% θα πάμε σε κάποιο λύκειο να δώσουμε ενα κωδικό και τέλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nepythys

Νεοφερμένος

Ο Nepythys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά, είμαι ΕΠΑΛ Ομάδα Α και έχω 1873 μόρια από 2000 που είναι το άριστα.
Πληροφορική Θεσσαλονίκης θέλω να περάσω, πιστεύω δεν χρειάζεται να ανησυχώ για τη σειρά προτίμησης στο μηχανογραφικό, σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostasoeoeoe

Νεοφερμένος

Ο Kostasoeoeoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπερα,οριστικοποιηση του μηχανογραφικου δελτιου μπορουμε να την κανουμε και απο σημερα;Διοτι οταν το συμπληρωνω,στο τελος,μου βγαζει μονο αποθηκευση και εκτυπωση.
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top