Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

penh_95

Νεοφερμένος

Η penh_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Φυσικοθεραπεία, εργοθεραπεία, λογοθεραπεία ή διαιτολογία; Εσείς τι λέτε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρόκειται για διαφορετικές επιστήμες πρέπει να αποφασήσεις μόνος σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Φυσικοθεραπεία, εργοθεραπεία, λογοθεραπεία ή διαιτολογία; Εσείς τι λέτε; :)

Διαιτολογία με τίποτα, βγαίνεις και απο ΙΕΚ διατροφολόγος-διαιτολόγος.
Λογοθεραπεία εγώ θα έβαζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λογοθεραπεία
Φυσικοθεραπεια
Εργοθεραπεια
Διαιτολογια

Φυσικα εσυ αποφασιζεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Λογοθεραπεία
Φυσικοθεραπεια
Εργοθεραπεια
Διαιτολογια

Φυσικα εσυ αποφασιζεις!!

φυσικοθεραπεια φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penh_95

Νεοφερμένος

Η penh_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
φυσικοθεραπεια φυσικα.

Και εγώ αυτό λέω.. Βέβαια ήθελα Αθήνα ή Θεσσαλονίκη αλλά δεν τις πιάνω.. Έχω 16.000 μόρια -600 γιατί είμαι από Θεωρητική εκτός αν γίνει πια κανένα θαύμαι και πέσουν οι βάσεις(ξέρω ότι δεν πρόκειται να γίνει).. Πιάνω Λαμία και Πάτρα.. Μεταξύ των δύο προτιμώ τη Λαμία.. Είναι καλύτερο το τμήμα αυτό από της Πάτρας, ξέρει κάποιος;.. Ευχαριστώ!

Πρόκειται για διαφορετικές επιστήμες πρέπει να αποφασήσεις μόνος σου...

Το Πένη νομίζω ότι βγαίνει μόνο σε θηλυκό.. Είμαι κορίτσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Γεια! Αχ 3ερει κανείς να μου πει τι χρειάζεται ν έχω ώστε να βγάλω κωδικό για μηχανογραφικό?? Είμαι απόφοιτος..γι'αυτό μάλλον θα ξέρουν καλύτερα ίσως όσοι δεν έδωσαν φέτος πανελλήνιες..please πείτε μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Γεια! Αχ 3ερει κανείς να μου πει τι χρειάζεται ν έχω ώστε να βγάλω κωδικό για μηχανογραφικό?? Είμαι απόφοιτος..γι'αυτό μάλλον θα ξέρουν καλύτερα ίσως όσοι δεν έδωσαν φέτος πανελλήνιες..please πείτε μου!!
Το λογικο ειναι να εχεις ηδη βγαλει απο το σχολειο σου,δεν ξερω αν γινεται να βγαλεις τωρα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Γεια! Αχ 3ερει κανείς να μου πει τι χρειάζεται ν έχω ώστε να βγάλω κωδικό για μηχανογραφικό?? Είμαι απόφοιτος..γι'αυτό μάλλον θα ξέρουν καλύτερα ίσως όσοι δεν έδωσαν φέτος πανελλήνιες..please πείτε μου!!

Για 10% νομίζω γίνεται να βγάλεις και τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για 10% νομίζω γίνεται να βγάλεις και τώρα

Seriously? Οι 10% έχουν ξεχωριστές θέσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Seriously? Οι 10% έχουν ξεχωριστές θέσεις?

Οταν το υπουργείο έβγαλε αριθμό εισακτέων, έβγαλε το 100% των θέσεων που παίρνει το κάθε τμήμα. Απο εκεί και πέρα υπολογίζεις απο αυτόν τον αριθμό το 90% για να δεις πόσοι θα μπουνε απο πανελλήνιες, και το 10% για να δεις πόσοι απόφοιτοι (που δεν έδωσαν πανελλήνιες, αλλά κατέθεσαν την περσινή βαθμολογία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Λογοθεραπεία
Φυσικοθεραπεια
Εργοθεραπεια
Διαιτολογια

Φυσικα εσυ αποφασιζεις!!
Φυσικοθεραπεια- εργοθεραπεια συγχωνευτηκαν σ ενα τμημα.τ λεει τ νεο μηχανογραφικο..τουλαχιστον στην αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosR21

Νεοφερμένος

Ο nikosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
τα μηχανογραφικα ποτε αρχιζουν ρε παιδια?στο σαιτ του υπουργιου ο κωδικος σχολικης μοναδας τι ειναι?ποσους κωδικους θα βαλουμε πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia95

Νεοφερμένος

Η vasia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
και εγω εχω μπερδευτει...απο ότι εμαθα βεβαια δεν εχουν αρχισει ακομα, για τα μηχανογραφικα μπαινουμε στο σαιτ που λες αλλα ακομα δεν εχει ανεβει απο το υπουργειο η καταλληλη εφαρμογη για τους μαθητες ( αυτό με τη σχολικη μονοδα που λες ηταν για να παρουν τα σχολεια τις βαθμολογιες μας)

ας μας ενημερωσει καποιος, αν γνωριζει ακτι περισσοτερο:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Έτοιμο το μηχανογραφικό μου


Ιατρική στο Yale University
Ιατρική στο Harvard University
Ιατρική στο Princeton University
Ιατρική στο Sofia University
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penh_95

Νεοφερμένος

Η penh_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Φυσικοθεραπεια- εργοθεραπεια συγχωνευτηκαν σ ενα τμημα.τ λεει τ νεο μηχανογραφικο..τουλαχιστον στην αθηνα

κ γω εχω δει τις σχολες τ 3ου πεδιου συμφωνα με το σχεδιο αθηνα αλλα πουθενα δεν ελεγε κατι τετοιο..εξαλλου δεν σχετιζονται απολυτα αυτες οι 2 επιστημες..η εργοθεραπεια ειναι ενα τμημα μονο στην αθηνα..μηπως εκανες καποιο λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Γίνεται να δηλώσω στο μηχανογραφικο εμπορικο ναυτικο , παρολο που το φεβρουαριο στο χαρτι δηλωσα ενδιαφερον μονο για αστυνομια;
(τεφαα,στρατος,ναυτικο δεν τα τικαρα).

αν τη δηλωσω και περναω τι θα κανουν ; δεν θα το λαβουν υποψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Γίνεται να δηλώσω στο μηχανογραφικο εμπορικο ναυτικο , παρολο που το φεβρουαριο στο χαρτι δηλωσα ενδιαφερον μονο για αστυνομια;
(τεφαα,στρατος,ναυτικο δεν τα τικαρα).

αν τη δηλωσω και περναω τι θα κανουν ; δεν θα το λαβουν υποψη;
Πολλοι μπερδευονται με αυτο το γαμ@@ενο χαρτι που δεν εχει καμια σημασια,φυσικα και μπορεις να πας στο εμπορικο ναυτικο αλλα θα πρεπει να εχεις κανει τα χαρτια σου πρωτα(εχει βγει προκυρηξη,ψαξε)δεν ξερω αν εχει τελειωσει η προθεσμια.Στρατο δεν μπορεις εκτος και αν εκανες τα χαρτια σου τον απριλιο που ζητηθηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έτοιμο το μηχανογραφικό μου


Ιατρική στο Yale University
Ιατρική στο Harvard University
Ιατρική στο Princeton University
Ιατρική στο Sofia University

Το τελευταίο δεν το ξέρω δεν έχει μούρη βάλε κανένα καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top