[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
κείμενα σ'εμάς έπεσε καιόμενος. παλι. ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΛ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αρχαία αύριο:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
4/8 στη μέση είμαστε...

Κείμενα τη Δευτέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τη λογοτεχνια πως θα τη διαβασετε; :hmm:
εγω παντος λογοτεχνια διαβασα μετρημενα ενα τεταρτο

9 ? ελεος εμας 4 και μαλιστα ημουν αναμεσα σε δυο για το πια θα πεσουνε διοτι εμας μασ βαζουν παντα ποιηματα και μονο τα δυο ηταν πιηματα

Ιστορία γενικής. Θα λάμψω αύριο. :look:
εγω στην ιστορια εκανα του κοσμου τα σκονακια και δεν το κοβω να εγραψα κατω απο 14 με συνολικο διαβασμα 1,5 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στην ιστορία τι να κάνω σκονάκι τόσα που είναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
αοθ έγραψααα τελικάαα πάνω από 10,ενώ δεν είχα ανοίξει σελίδα..λίγο απ'το μυαλό μου που έβγαλα,λίγο απ'όσα ΕΛΑΧΙΣΤΑ θυμόμουν από τις παραδόσεις όλην τη χρονιά (έτυχε βασικά να θυμάμαι από υποκατάστατα/συμπληρωματικά αγαθά που έπεσαν),λίγο απ'τη ζωγραφιά με την παραλία,τον ήλιο και τις ομπρέλες που έκανα,μη σας πω και παραπάνω.. :hehe: :hehe:

αύριο για τα μαθηματικά ετοιμάζω ποίημα...έχω κι έμπνευση σήμερα :whistle::rolleyes:
ευτυχως εμενα μου εδωσαν στο αοθ επακριβως τα θεματα που θα πεσουν οποτε παω για καθαρο 100

Εγω αυριο γραφω βιολογια και μας εβαλε πολλα η ''καλη''.....:mad:
Πρεπει ομως να γραψω γιατι θελω καλο απολυτηριο!
Νομιζω πως πρεπει να ξεκινησω...:redface:
τι να το κανεις μωρε το απολυτηριο?πανελληνιες δεν εδωσες? ε αν περασεις θα σου ειναι αχρηστο

Στην ιστορία τι να κάνω σκονάκι τόσα που είναι; :P
μα καλα ποση υλη σας βαλανε?
εμας μας βαλανε 19 ερωτησεις και απο αυτες ειπα οτι 10 ειναι αντισοσ και δεν τις διαβασα καθολου και ουτε πεσανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ευτυχως εμενα μου εδωσαν στο αοθ επακριβως τα θεματα που θα πεσουν οποτε παω για καθαρο 100
ολοι θα ειχαμε 100 αν μας εδιναν τα θεματα κι εμας,οχι μονο στο αοθ,σε ολα τα μαθηματα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
τι να το κανεις μωρε το απολυτηριο?πανελληνιες δεν εδωσες? ε αν περασεις θα σου ειναι αχρηστο
Φυσικα και εγραψα πανελληνιες ΑΛΛΑ χρειαζομαι και καλο απολυτηριο γιατι θα παω εξωτερικο...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
τελευταιοο μααααααθημα αυριοοο!!! κειμεναααα.!! αυτοσχεδιασμοςςς ! :)
12 χρονια ... θεε μ τοοοσο γρηγοραα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
12 χρονια ... θεε μ τοοοσο γρηγοραα!!
Εντάξει, όχι και τόοοσο γρήγορα...:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
2/8.

:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μα καλα ποση υλη σας βαλανε?
εμας μας βαλανε 19 ερωτησεις και απο αυτες ειπα οτι 10 ειναι αντισοσ και δεν τις διαβασα καθολου και ουτε πεσανε
Δεν έβγαλε τίποτα ο καθηγητής, όλη η ύλη κανονικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μάλλον το 19 απολυτήριο το πιάνω, αν δεν έχω πέσει υπερβολικά στις πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μάλλον το 19 απολυτήριο το πιάνω, αν δεν έχω πέσει υπερβολικά στις πανελλήνιες...
θες να πας εξωτερικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
θες να πας εξωτερικό?

Οτιδήποτε προκύψει. Μάλλον σε Ελληνικό πανεπιστήμιο θα περάσω, αλλά δε θα αρνηθώ οποιαδήποτε ευκαιρία στο εξωτερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CLONOA

Νεοφερμένος

Ο CLONOA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να μου πείτε
Αν δεν εμφανιστείς καν στις ενδοσχολικές τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Αν δεν εμφανιστείς καν στις ενδοσχολικές τι γίνεται;
Παίρνεις μια ωραία σειρά από μηδενικά σαν βαθμούς γραπτών. Αν με τα προφορικά και με τους βαθμούς των πανελλαδικών φτάνεις γενικό μέσο όρο 09,5 κανένα πρόβλημα, παίρνεις απολυτήριο και καταθέτεις μηχανογραφικό. Αν όχι, δεν έχεις δικαίωμα μηχανογραφικού και ξαναδίνεις εξετάσεις (πανελλήνιες και ενδοσχολικές) σε όλα τα μαθήματα του χρόνου.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ότι θα έφτανα σε σημείο να διαβάζω ιστορία γενικής από το πσ γιατί έχασα το βιβλίο ούτε το φανταζόμουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ότι θα έφτανα σε σημείο να διαβάζω ιστορία γενικής από το πσ γιατί έχασα το βιβλίο ούτε το φανταζόμουν:P

Σε παρομοια κατασταση με βλεπω:redface: και οχι τιποτα αλλα ειμαι τοσο ασχετη στην ιστορια που αν δεν διαβασω καθολου δν πιανω ουτε ενα 3:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε παρομοια κατασταση με βλεπω:redface: και οχι τιποτα αλλα ειμαι τοσο ασχετη στην ιστορια που αν δεν διαβασω καθολου δν πιανω ουτε ενα 3:D
Ε καλά μη φανταστείς ότι διαβάζω, σκονάκια κάνω αυτά που νομίζω ότι είναι sos :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top