Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,094 μηνύματα σε 79,117 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 191 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ζωγραφική

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 664 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε: στις 01:11, 15-10-11:

Ξερετε καποια σχολη για εκμαθηση ζωγραφικης, κεραμικης, αγιογραφιας σε προσιτες τιμες, ομως, στη Θεσ/νικη? Ευχαριστω!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

H ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 664 μηνύματα.

H ZETAXA έγραψε: στις 19:11, 26-10-14:

Mετα απο τοσα χρονια μηπως εμαθε ακουσε κανεις τιποτα για αγιογραφια?
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 20:39, 26-10-14:

Αν κάνεις μια γρήγορη αναζήτηση στο ίντερνετ θα βρεις σίγουρα, και αν δεν βρεις ρώτα κάποιον γνωστό σου, ίσως να γνωρίζει.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,968 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 20:50, 26-10-14:

μπορεί να έχει κάποιο πρόγραμμα κάποια εκκλησία, εδώ στον Βόλο νομίζω ότι έχει για παράδειγμα
Παράθεση

niek

Φοιτητής

H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε: στις 21:30, 26-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
μπορεί να έχει κάποιο πρόγραμμα κάποια εκκλησία, εδώ στον Βόλο νομίζω ότι έχει για παράδειγμα
Ναι, έτσι είναι. Οι εκκλησίες συνήθως βάζουν κάποια ανακοίνωση και τα μαθήματα είναι είτε πολύ φθηνά είτε δωρεάν. Μάλιστα σκέφτομαι σοβαρά να δοκιμάσω γιατί έχει κοντά στο σπίτι μου.
Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

H ZETAXA έγραψε: στις 18:34, 27-10-14:

Να σας πω την αληθεια δε εχω καποιον γνωστο μου που να ασχολειται με τη ζωγραφικη γενικοτερα για να μου πει...
Οσον αφορα το internet εψαξα μεσω αυτου πηρα τηλεφωνο και σε σχολες αλλα οι τιμες ειναι λιγο τσιμπημενες! Γι αυτο ρωταω αν ξερει κανεις κατι.
Θα το ψαξω αν ειναι στις εκκλησιες...
Παράθεση

antis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering . Έχει γράψει 1,806 μηνύματα.

O antis έγραψε: στις 11:36, 30-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από ZETAXA
Να σας πω την αληθεια δε εχω καποιον γνωστο μου που να ασχολειται με τη ζωγραφικη γενικοτερα για να μου πει...
Οσον αφορα το internet εψαξα μεσω αυτου πηρα τηλεφωνο και σε σχολες αλλα οι τιμες ειναι λιγο τσιμπημενες! Γι αυτο ρωταω αν ξερει κανεις κατι.
Θα το ψαξω αν ειναι στις εκκλησιες...
Για που ενδιαφερεσαι ?
Παράθεση

ZETAXA

Διάσημο Μέλος

H ZETAXA έγραψε: στις 22:42, 30-10-14:

Θεσσαλονικη
Παράθεση

antis

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering . Έχει γράψει 1,806 μηνύματα.

O antis έγραψε: στις 02:16, 01-11-14:

Εγώ έκανα στην πόλη μου 4 χρόνια σχέδιο και παράλληλα αλλά για 9 χρόνια Αγιογραφία σε σχολή και μετέπειτα κοντά στον δάσκαλο μου. Όταν ήρθα στη Θεσσαλονίκη φοιτητής θυμάμαι κοντά στο σπίτι μου ένα περίπτερο είχε αναρτημένο ένα χαρτί μια αφίσα δηλαδή για μαθήματα αγιογραφίας κάπου που τώρα μου διαφεύγει...Και για όσα χρόνια ήμουν Θεσσαλονικη το έβλεπα!!!!Πάνε δες το ίσως βγάλεις ακρη αν ενδιαφέρεσαι πες μου να σε κατατοπίσω που είναι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ζωγραφική με σαπούνι - Από Boom
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-11 στις 01:20.
    • Ζωγραφική και Σουρρεαλισμός - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-12-08 στις 02:42.
    • Ζωγραφική σε γυαλί - Από QsLv
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-08-08 στις 03:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα