Αλήθειες που κρύβουμε από τον σύντροφο μας

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
soydelsur αυτό ειναι το θέμα συμφωνώ απόλυτα αλλα εκείνες που τους αρέσει; γιατί λένε ψέματα; τι θέλουν να κρύψουν λέγοντας ότι τις συχένοντε ενώ συγχρόνος νοικιάζουν;

Αααα μιλάς για τις τελείως υποκρίτριες..Προφανώς ντρέπονται.Το θεωρούν διαστροφή, ανήθικο, προνόμιο αντρών κλπ.Εξαρτάται βέβαια και σε ποιον πρέπει να το παραδεχτούν.Μπορεί να μην έχουν αποκτήσει με κανέναν τόσο ειλικρινή σχέση, οπότε να μην νιώθουν άνετα να το παραδεχτούν(ούτε καν στο σύντροφό τους, που είναι και το χειρότερο) :confused:
Πάντως γενικά δείχνει συμπεριφορά κομπλεξικού ανθρώπου που δεν τα έχει βρεί με τον εαυτό του.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αααα μιλάς για τις τελείως υποκρίτριες..Προφανώς ντρέπονται.Το θεωρούν διαστροφή, ανήθικο, προνόμιο αντρών κλπ.Εξαρτάται βέβαια και σε ποιον πρέπει να το παραδεχτούν.Μπορεί να μην έχουν αποκτήσει με κανέναν τόσο ειλικρινή σχέση, οπότε να μην νιώθουν άνετα να το παραδεχτούν(ούτε καν στο σύντροφό τους, που είναι και το χειρότερο) :confused:
Πάντως γενικά δείχνει συμπεριφορά κομπλεξικού ανθρώπου που δεν τα έχει βρεί με τον εαυτό του.:hmm:

Τώρα μπήκες στο πνέυμα της συζήτησης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Εγώ δε τα έχω βρει με τον εαυτό μου πλήρως, αλλά καλές τσόντες μπορώ να δω άνετα!:D :P
Από κει και πέρα ακόμη δεν έχω καταλάβει το πνεύμα της συζητήσης, όσες και όσοι δε γουστάρουν να βλέπουν ας μη βλέπουν, και οι άλλοι που ντρέπονται να το παραδεχτούν, δικαίωμά τους, συνταγματικότατο!:)
Το κακό με το θέμα της τσόντας, αφού μιλάμε για αλήθειες είναι ότι, στις γυναίκες που τις βλέπουν και τους αρέσει, τελειώνουν στο πιτς φιτίλι.
Ααααααααααααααυτααααά.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ειναι ότι άν εγώ ας πούμε δω τσόντα και το χρυσόψαρο του τύπου στην ταινία ειναι μεγαλύτερο απο του συντρόφου

'Εχω λιώσει λέμε! Μα ..χρυσόψαρο; :P:rofl::rofl:

Και για να είμαι εντός τόπικ, εγώ που έχω δηλώσει ευθαρσώς εδώ μέσα πως γουστάρω τρελά τις τσόντες, δεν νοικιάζω από βίντεο κλαμπ, απλά γιατί μπορώ να τις βρω στο Δίκτυο, χωρίς να πληρώσω μία.. Παλιά που δεν είχα αυτή τη δυνατότητα, ναι είχα νοικιάσει.. (λίγες φορές όμως, γιατί δεν άδειαζαν το σπίτι οι δικοί μου για να την δω με την ησυχία μου! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μία πάντως που μου έρχεται πρόχειρα είναι γιατί είναι λίγο ταμπού σε εσάς η περίοδος!Τελείως φυσιολογική διαδικασία!Για παράδειγμα αν πάρεις μια κοπέλα τηλ και της πεις να πατε για καφέ,θα σου απαντήσει "δεν είμαι καλά" ή κάτι άλλο,γιατί όχι "έχω περίοδο και δεν νιώθω καλά"?:P

Καλή ερώτηση?:D

ΕΙλικρινα ουτε εγω το καταλαβαινω αυτο!! Η μερικες γυναικες που ανοιγουν την τσαντα τους και φαινεται μια σερβιετα και κανουν λες και ηρθε το τελος του κοσμου!! Σιγα καλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΕΙλικρινα ουτε εγω το καταλαβαινω αυτο!! Η μερικες γυναικες που ανοιγουν την τσαντα τους και φαινεται μια σερβιετα και κανουν λες και ηρθε το τελος του κοσμου!! Σιγα καλε!

Ή όταν πάνε να την αγοράσουν και έχει άντρα πωλητή.... έχω την εντίπωση ότι ειναι σαν το προφυλακτικό, φοβούντε να το ζητήσουν, άλο κόμπλεξ αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ δεν το καταλάβαινω.. το πολύ πολύ αντί να πω περίοδο, να πω πως με έχουν επισκεφτεί κάτι Ρώσοι, αλλά είναι χάλιες όλοι, οπότε δεν θέλω να βγω και να με δουν μαζί τους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
xaxaxaxa

έχουν κατέβει οι ρούσοι στον περσικό κόλπο.

Την επόμενη φορά που θα έχει άντρα πωλητή για προφυλακτικά κλπ :P
ρώτηστε τον
ποια
είναι
η αγαπημένη του
μάρκα/είδος/γεύση :P

εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω με τις γυναίκες πωλήτριες και ειλικρινά οι περισσότερες σαστίζουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
χα χα λολ, λοιπόν εγώ το παραδέχομαι γενικώς ότι βλέπω τσόντες, και οι περισσότερες φίλες μου επίσης. Πιστεύω ότι αυτές που λένε ότι δεν βλέπουν, όντως δεν βλέπουν:confused:
Τώρα στο θέμα με τα καπνιστά, δεν είναι απαραίτητο ότι κάποια που δεν το κάνει είναι οπισθοδρομική. Ξέρω πχ κοπέλα που κάνει πράγματα που θεωρούνται πιο "extreme" απ'το καπνιστό, απλά αυτό δεν την ενθουσιάζει.
Περί ορέξεως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
καλά το κόλλημα με την περίοδο είναι καρακόλλημα μιλάμε!!
αλλά κ πάλι, τι είναι αυτό το κόλλημα με τα προφυλακτικά; δλδ γιατί να ντραπούμε να τα ζητήσουμε; εντάξει δεν λέω ότι θα πάω στον θείο μου τον περιπτερά κ θα του πω πιάσε μου ένα durex αλλά όχι κ να κολλήσω στον ξένο!!:P

όσο για τις τσόντες, σιγά τ'αυγα. άλλοι ανάβουν, άλλοι γελάνε κ άλλοι ξενερώνουν!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
χα χα λολ, λοιπόν εγώ το παραδέχομαι γενικώς ότι βλέπω τσόντες, και οι περισσότερες φίλες μου επίσης. Πιστεύω ότι αυτές που λένε ότι δεν βλέπουν, όντως δεν βλέπουν:confused:
Τώρα στο θέμα με τα καπνιστά, δεν είναι απαραίτητο ότι κάποια που δεν το κάνει είναι οπισθοδρομική. Ξέρω πχ κοπέλα που κάνει πράγματα που θεωρούνται πιο "extreme" απ'το καπνιστό, απλά αυτό δεν την ενθουσιάζει.
Περί ορέξεως...
Άλλο να μην τη φτιάχνει, κι εμένα πχ δεν με ενθουσιάζει ως ιδέα να μου κάνει κάποιος στοματικό (όσο καλά και να το κάνει, δεν με ενθουσιάζει το ίδιο το concept). Αυτό που κατακρίνω είναι να σιχαίνεται ή να το θεωρεί ταπεινωτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Άλλο να μην τη φτιάχνει, κι εμένα πχ δεν με ενθουσιάζει ως ιδέα να μου κάνει κάποιος στοματικό (όσο καλά και να το κάνει, δεν με ενθουσιάζει το ίδιο το concept). Αυτό που κατακρίνω είναι να σιχαίνεται ή να το θεωρεί ταπεινωτικό!
Καλά σ'αυτό συμφωνώ. Εκτός αν ο άλλος δεν κάνει μπάνιο και έχει δίκιο η κοπέλα να σιχαίνεται:worry::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
καλά το κόλλημα με την περίοδο είναι καρακόλλημα μιλάμε!!
αλλά κ πάλι, τι είναι αυτό το κόλλημα με τα προφυλακτικά; δλδ γιατί να ντραπούμε να τα ζητήσουμε; εντάξει δεν λέω ότι θα πάω στον θείο μου τον περιπτερά κ θα του πω πιάσε μου ένα durex αλλά όχι κ να κολλήσω στον ξένο!!:P

τι λες μωρέ.
εγώ δε κολάω.
με το πατέρα μου έχουμε ανταλλάξει σε ώρες ανάγκης.... :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
με το πατέρα μου έχουμε ανταλλάξει σε ώρες ανάγκης.... :redface::P

Sorry που γίνομαι ΤΟΣΟ αδιάκριτη αλλά ο πατέρας σου μετά απο τόσα χρόνια γάμου φοράει ακόμα προφυλακτικό;;;;; :confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ρε μισελ, τι λες!!!!
μπορει να ΜΗΝ ειναι θεμα καποιου νοσηματος αλλα θεμα απλα εγκυμοσυνης!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα για εγκυμοσύνη κατάλαβα κι εγώ βρε... Αλλά μετά απο τόσο καιρό δεν έχουν βρει άλλο τρόπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α, οκει :P
τσορι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Sorry που γίνομαι ΤΟΣΟ αδιάκριτη αλλά ο πατέρας σου μετά απο τόσα χρόνια γάμου φοράει ακόμα προφυλακτικό;;;;; :confused::worry:

τώρα το είδα.

Αν και δεν είναι δουλειά μου τι κάνουν στο κρεββάτι τους οι γονείς μου, υποθέτω ότι είναι λόγω της εγκυμοσύνης.

Άλλοι τρόποι έχουν μεγάλο ποσοστό σφάλματος. Το προφυλακτικό είναι απλό και πρακτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Φαντάζομαι ότι βγαίνω off-topic, αλλά μπορεί να σκεφτεί κάποιος έναν λόγο που να εξηγεί γιατί 2 άνθρωποι μιας κάποιας ηλικίας χρησιμοποιούν προφυλακτικό, χωρίς να υπάρχει κίνδυνος εγκυμοσύνης αλλά ούτε και νοσήματος? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
swing
εξωσυζυγικές σχέσεις
να γουστάρουν τη μυρωδιά ή τη γεύση ή την αίσθηση
δσδσασδφασδφαφδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top