Πληροφορική ΟΠΑ

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
διάβασα σε κάποιον οδηγό σχολών ότι οι απόφοιτοι του τμήματος αυτού εγγράφονται και στο οικονομικό επιμελητήριο ελλάδος . Αυτό δεν εξαργυρώνεται σε επίπεδο όμοιο με απόφοιτους καθαρά οικονομικών τμημάτων ; Ή χρειάζομαι και κάτι παραπάνω (όπως αλλό μεαπτυχιακό π.χ. ) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δεν το γνωρίζω αυτό σίγουρα να σου πω, λογικά εγγράφεσαι αλλά με μειωμένα δικαιώματα. Γιατί ενδιαφέρεστε για το ΟΕΕ; Το έχω δει να παίζει πολύ σε συζητήσεις εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
βασικά ,δεν έχω και πολύ σοβαρό λόγο (όπως ότι είναι παιδικό όνειρο ή καίγομαι τρελά) , απλά ψάχνομαι και εξετάζω όλες τις επιλογές .... μιας και θα δηλώσω 2ο- 4ο πεδίο. Από απλό ενδιαφέρον ρωτάω . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
κανένας συμφοιτητής ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
ευχαριστώ,το γνωρίζω το venus ;)
από το ischool εννοώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω μονο απ οσο ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειναι το ΟπΑ καλη πληροφορική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
νε, μετα το εκπα ειναι η καλυτερη επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
ποσταρω αποριες φιλου : μολις εδωσα πανελληνιες κ εχω τη δυνατοτητα να μπω στη πληροφορικη οπα. Με ανησυχει οπως το γεγονος πως ειμαι απο 2ο πεδιο κ δεν εχω ιδεα απο υπολογιστες προγραμματισμο κλπ... μπορω να ανταπεξελθω κ η σχολη προσφερει επαγγελματικη αποκατασταση στην ελλαδα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ναι,μπορει να ανταπεξελθει.Ως προς την επαγγελματικη αποκατασταση,η πληροφορικη δινει εργασιακες ευκαιριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Σχετικά με τα μαθήματα του 1ου εξαμήνου: είναι απαραίτητη η παρακολούθηση των φροντιστηρίων; :)
Αν ναι, για ποια μαθήματα Α' εξαμήνου θα προτείνατε "οπωσδήποτε";


Προσπαθώ να καταλάβω πόσο εν τέλει έχουν αξία τα φροντιστήρια.

Το πρόγραμμα έχει βγει να ξέρετε!
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Σχετικά με τα μαθήματα του 1ου εξαμήνου: είναι απαραίτητη η παρακολούθηση των φροντιστηρίων; :)
Αν ναι, για ποια μαθήματα Α' εξαμήνου θα προτείνατε "οπωσδήποτε";


Προσπαθώ να καταλάβω πόσο εν τέλει έχουν αξία τα φροντιστήρια.

Το πρόγραμμα έχει βγει να ξέρετε!

καλησπέρα , το φροντιστήριο της Οικονοιμικής ΕΠιστήμης κατά τη γνώμη μου δεν χρειάζεται (πήγαινε μία φορά να δεις πως είναι αν θες) , διάβασε τις σημειώσεις του καθηγητή (και τις διαφάνειες της καθηγήτριας) απλά στο τέλος που δίνει για να ξέρεις τις ασκήσεις που θα βάλει στο διαγώνισμα ,το φροντιστήριο στα Διακριτά Μαθηματικά βοηθά πάρα πολύ στην κατανόηση των ασκήσεων του μαθήματος και ο καθηγητής είναι πολύ καλός, αν έχεις χρόνο παρακολούθησέ τα όλα, τα εργαστήρια Python και HTML που κάνουν η Επιστήμη Υπολογιστών και η Eισαγωγή στον Προγραμματισμό να τα παρακολουθήσεις οπωσδήποτε καθώς οι εργασίες δίνουν έξτρα βαθμό και τα εργαστήρια βοηθούν πολύ στο να μπορέσεις να τις κάνεις :).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top