Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,635 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,028 μηνύματα σε 78,267 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Νίκη Κεραμέως: Θα πραγματοποιούνται κανονικά η πρωινή προσευχή και ο αγιασμός στα σχολεία

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,705 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:15, Σήμερα:

Αρχική Δημοσίευση από GeoCommand
Ας μην μιλήσουμε για τον Προτεστανισμό (και κάθε παρακλάδι του) για το τι προξένησε -και συνεχιζει- στην Ευρώπη , στην Αφρική(!) και γενικότερα σε όλον τον κόσμο.

Αυτήν την προπαγάνδα του ΣΥΡΙΖΑ και των υπολοίπων ( ο νοών νοείτο) να την σταματήσετε , ιδίως σε ένα φορουμ για την παιδεία!
Πρέπει κάποια στιγμή να διακρίνουμε τι σημαίνει πρόοδος.

Όντως ο ΣΥΡΙΖΑ έκανε τεράστια προπαγάνδα ενάντια στην θρησκεία.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Destroyer00

Φοιτητής

Ο Destroyer00 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Destroyer00 έγραψε: στις 11:36, Σήμερα:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Όντως ο ΣΥΡΙΖΑ έκανε τεράστια προπαγάνδα ενάντια στην θρησκεία.
Εξήγησε μου,για να ξέρω, τι ακριβως έκανε.
1
Παράθεση

Griff

Φοιτητής

Ο Griff αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O Griff έγραψε: στις 12:06, Σήμερα:

Αρχική Δημοσίευση από GeoCommand
Αυτήν την προπαγάνδα του ΣΥΡΙΖΑ και των υπολοίπων ( ο νοών νοείτο) να την σταματήσετε , ιδίως σε ένα φορουμ για την παιδεία!
Πρέπει κάποια στιγμή να διακρίνουμε τι σημαίνει πρόοδος.
Η σκηνή είναι δικιά σου, σε ακούμε: τι σημαίνει πρόοδος;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια