Τομέας Οδοντικής Τεχνολογίας

PADELIS SYMI

Νεοφερμένος

Ο PADELIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Περασε κανεις οδοντικη τεχνολογια απο το forum?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debby

Νεοφερμένος

Η debby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ειναι κανεις που να εχει περασει τει οδοντικης τεχνολογιας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADELIS SYMI

Νεοφερμένος

Ο PADELIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

debby

Νεοφερμένος

Η debby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
επιτελους βρηκα καποιον!!! :jumpy:πρωτο η δευτερο εξαμηνο? εγω ειμαι στο πρωτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADELIS SYMI

Νεοφερμένος

Ο PADELIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
επιτελους βρηκα καποιον!!! :jumpy:πρωτο η δευτερο εξαμηνο? εγω ειμαι στο πρωτο
Eπισης!!!Α εξαμηνο ειμαι και εγω:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debby

Νεοφερμένος

Η debby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
αν θελεις να ανταλαξουμε εμαιλ, τωρα που βρεθηκαμε μην χαθουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos46

Νεοφερμένος

Ο giorgos46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά τι γνωρίζεται γι αυτό το τμήμα είναι καλο υπάρχει ζήτηση στην αγορά; Ενδιαφέρομε πολύ για κατι τέτοιο αλλά ο μπαμπάς μου λέει πως δεν είναι καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Είναι κορεσμένο επάγγελμα. Αν έχεις τη δυνατότητα να μαθητεύσεις δίπλα σε κάποιον και να συνεργαστείς μαζί του, ναι, αλλά να ξεκινήσεις μόνος σου τώρα χωρίς γνωριμίες, λίγο δύσκολο το θεωρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔαφνηΚ

Νεοφερμένος

Η ΔαφνηΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα! Φετος εδινα το '15. Η βαση για την συγκεκριμενη σχολη ηταν περυσι 13.700-13.500 μορια. Οπως μαθατε ομως φετος εγινε σφαγη ολιγο στα γραπρα και οι βασεις θα πεσουν. Ποια πιστευετε πως θα ειναι η νεα βαση για αυτην την σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonite

Νεοφερμένος

Ο dragonite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα, γνωρίζετε αν κάποιος που είναι οδοντίατρος αξίζει να τελειώσει το συγκεκριμένο ΤΕΙ ώστε να έχει μεγαλύτερο οικονομικό κέρδος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εννοεις να είσαι οδοντίατρος και να φτιάχνεις μόνος σου τα προσθετικά; Ξέχασε το...
ή το ένα θα κάνεις ή το άλλο. Η οδοντική τεχνολογία είναι τεχνολογία προσθετικών μελών. Πρέπει να επενδύσεις 4 χρόνια στο αντίστοιχο ΤΕΙ και μετά για να έχεις δικαίωμα να φτιάξεις τέτοια πράγματα θέλεις άδεια εργαστηρίου. Για να ανοίξεις εργαστήριο θες πολλά χρήματα σε μηχανήματα, υλικά και όλα αυτά.... Δεν νομίζω ένας οδοντίατρος σήμερα να έχει χρόνο και χρήμα να κάτσει τώρα να ασχοληθεί και με αυτό. Και αν ασχοληθεί τι θα πρωτοκάνει;

Για να το ασκήσεις πρέπει να αφοσιωθεις σε αυτό είναι ολόκληρη επιστήμη από μόνο του. Και από ότι μου έχουν πει είναι και κλειστή κλίκα.
Αυτό που ξέρω είναι ότι βγάζουν πολύ καλά χρήματα... σίγουρα καλύτερα από τον οδοντίατρο.
Αλλά είναι και επιχειρήσεις που πάνε από μπαμπά σε γιο...
Αν έχεις απλά ένα οδοντιατρείο δεν κάνεις οικονομία ετσι σε καμία περίπτωση. Αν είχες μια οδοντιατρική κλινική πολύ μεγάλης χωρητικότητας ίσως άξιζε η επένδυση και αυτό με την έννοια ότι θα έκανες πωλήσεις και σε τρίτους.

Υ.Γ. Σου παρέθεσα ακριβώς ότι μου είπε φίλη μου οδοντίατρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top