Απαλλαγή από τη γυμναστική

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Γεια σας, εγώ εχω παρει απαλλαγη από το μάθημα της γυμναστικής , και όταν οι άλλοι εχουν γυμναστική εγώ καθομαι εξω και εχω κενό. Είναι αυτο νομιμο ή υπάρχει σχετική εγκύκλιος? Τι θα έπρεπε κανονικά να κάνω? Ευχαριστώ

Σαν τι θα ήθελες να κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Αυτο που κανω τωρα θα ηθελα να κανω, μια χαρα ειμαι με 3 κενα την εβδομαδα, αλλα ο φιλος μ που εχει απαλλαγεί από τα θρησκευτικά κατι του ειπαν οτι απαγορευεται να τριγυρναει εξω και απλα ρωταω για να ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ειναι αλήθεια πως μερικοί γυμναστές ζητάνε κατακόρυφα,κωλοτούμπες και αλλα τετοια πράγματα που μερικοί δεν μπορουν να τα κάνουν(εγω και πολλοι αλλοι)και οι καθηγητες τους φωνάζουν κοροιδευτικα μπροστα σε ολους. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena16

Νεοφερμένος

Η elena16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αν έχω λίγη σκολίωση μπορώ να ζητήσω χαρτί από το γιατρό μου για απαλλαγή από τη γυμναστική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosan

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Αν έχω λίγη σκολίωση μπορώ να ζητήσω χαρτί από το γιατρό μου για απαλλαγή από τη γυμναστική;

Σχεδόν όλοι έχουμε λίγη σκολίωση.Φορούσα νάρθηκα για την σκολίωση και έκανα γυμναστική.Ούτως η άλλος η γυμναστική είναι απαραίτητη για την διόρθωση του προβλήματος σου.
Εξαρτάται από τον γιατρό για τον αν σου δώσει χαρτί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena16

Νεοφερμένος

Η elena16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σχεδόν όλοι έχουμε λίγη σκολίωση.Φορούσα νάρθηκα για την σκολίωση και έκανα γυμναστική.Ούτως η άλλος η γυμναστική είναι απαραίτητη για την διόρθωση του προβλήματος σου.
Εξαρτάται από τον γιατρό για τον αν σου δώσει χαρτί...
Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Τώρα ούτως ή άλλως έχουμε άλλον γυμναστή από αυτόν που περίμενα οπότε δν υπάρχει πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τώρα ούτως ή άλλως έχουμε άλλον γυμναστή από αυτόν που περίμενα οπότε δν υπάρχει πρόβλημα.

Ο γυμναστής που είχατε έφταιγε και ήθελες απαλλαγή; O,τι να ναι, κάνε λίγη γυμναστική να ξεσκουριάσεις βρε συ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena16

Νεοφερμένος

Η elena16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ο γυμναστής που είχατε έφταιγε και ήθελες απαλλαγή; O,τι να ναι, κάνε λίγη γυμναστική να ξεσκουριάσεις βρε συ. :hehe:
Εμ συμφωνώ μαζί σου αλλά... Νομίζω ότι ο καθένας πρέπει να γυμνάζεται με τον ρυθμό του. Το τμήμα μου είχε πολλά αγόρια κι αυτός ο @@@@@@@ νόμιζε ότι εξασκούσε ομάδα για προπονητική. Εγώ δεν είμαι και μεγάλος οπαδός της γυμναστικής γενικότερα αλλά με τον συγκεκριμένο δεν μπορούσα κυριολεκτικά να πάρω ανάσα. Γυμναστική είναι εννοείται θα κουραστείς αλλά να μην πάθουμε και τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top