Μεταπτυχιακό στη Φορολογική Λογιστική

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν θα έχεις πρόβλημα αν το θες, αλλά αυτά τα σεμινάρια (όταν ήμουν εγώ τουλάχιστον) ήταν τσάμπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios21aek

Νεοφερμένος

Ο marios21aek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Με Gmat 780 σε παίρνουν στο Cambridge για να διδάξεις οχι μόνο για Master :P
Πολύ χαίρομαι γτ το Gmat σου δείχνει στους κακοήθεις που θα έλεγαν κακίες για το ΠΑΠΕΙ και πως αν ήσουν στην ασοεε θα είχες μικρό βαθμό πως η ικανότητα σου είναι ένα αντικειμενικό μέγεθος.Όποιος θέλει μπορεί να δοκιμάσει να πιάσει 780...ουτε 1% δεν πρέπει να το πετυχαίνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Με Gmat 780 σε παίρνουν στο Cambridge για να διδάξεις οχι μόνο για Master :P
Πολύ χαίρομαι γτ το Gmat σου δείχνει στους κακοήθεις που θα έλεγαν κακίες για το ΠΑΠΕΙ και πως αν ήσουν στην ασοεε θα είχες μικρό βαθμό πως η ικανότητα σου είναι ένα αντικειμενικό μέγεθος.Όποιος θέλει μπορεί να δοκιμάσει να πιάσει 780...ουτε 1% δεν πρέπει να το πετυχαίνουν
Στο ΠΑΠΕΙ τον προετοιμάσανε για το Gmat?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios21aek

Νεοφερμένος

Ο marios21aek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Στο ΠΑΠΕΙ τον προετοιμάσανε για το Gmat?:P

Εχεις την εντύπωση πως εγραψε 780 γτ τον προετοιμασε καποιος?Απλα θα πλάκωναν τα γνωστα κομπλεξικά παιδακια του φορουμ που θα τον αμφισβητουσαν...μαλλον αντεγραψε και στο gmat..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Πρώτα απ' όλα, αν ξέρεις, στην πράξη και όχι στα "χαρτιά" που γράφει το LSE τις προυποθέσεις για να γίνεις δεκτός. Μόλις έχω τελειώσει, και εγώ και η κοπέλα μου ενδιαφερόμαστε για το ίδιο τμήμα. Έχω μ.ο. πτυχίου τμ. οικονομικής επιστήμης 7.95 πες 8 IELTS 8.5 και GMAT 780. Η κοπέλα μου πάλι απόφοιτος του ιδίου τμήματος έχει 8.48 IELTS 7 και GMAT 650, εάν δεν κάνω λάθος. Έχουμε πιθανότητες; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Είμαι απόφοιτος του τμήματος οικονομικής επιστήμης ΠΑΠΕΙ

Τελικά τι κάνατε?
επίσης αν μπορεί να μου πει κάποιος, αυτό που ρωτάει κι ο φίλος από πάνω, ποιες είναι οι προϋποθέσεις για να γίνεις δεκτός στην πράξη, και όχι στα χαρτιά? όχι μόνο στο lse, αλλά σε όλα τα μεγάλα πανεπιστήμια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top